Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='sleepingbyday'][quote name='olgierdo'] z wami nie ma rozmowy, do TOZu pójdę :mad: i jeszcze koty wam zabiorą :eviltong:.[/QUOTE] Znęcasz się nad moim dzieckiem psychicznie zastraszasz go , poczekaj ja my pójdziemy to Zoska w Warce wyladuje i Kajko też :evil_lol:
  2. [quote name='sleepingbyday']W NIEDZIELĘ W SKARYSZAKU :eviltong:[/QUOTE] NO PROBLEM:diabloti:
  3. [quote name='orpha']zapraszasz na winko ? :evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Oj na winko to i ja może się skusze :evil_lol:
  4. [quote name='gameta']w końcu i nareszcie :multi::multi::multi: Szkoda, że Kropa wybrała inaczej :placz:[/QUOTE] Oj Gameta , co się psu dziwisz , zobacz na ludzi jak potrafią sobie życie zmarnować. Kropa miała u mnie zostać no chyba ze stałby się cud , ale wybrała jak wybrała
  5. [quote name='Ingrid44']Czas leci i robi sie coraz zimniej. Widze ze potrzeba wiecej funduszy wiec deklaruje 150zl miesiecznie . Prosze o numer konta etc.[/QUOTE] Ingrid jesteś PSIM ANIOŁEM :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dziewczyny ile brakuje jeszcze kasy???
  6. [quote name='CoolCaty']Nie, CoolCaty nie będzie miała gula, bo na to nie ma wpływu. I poza tym CoolCaty już się poddała jeśli chodzi o dogodzenie wszystkim. I to nie CoolCaty wina, że pies został wydany w ten sposób.[/QUOTE] Do CollCaty nikt pretensji nie ma napewno nie ja . Mi chodzi o to że jakbym usłyszała - Nugat nie jest odrobaczony - to bym mu podała tabletke i na kilka dni odizolowała od reszty i już byłoby po bólu . A tu była błędna informacja, zapewnienie że psiak ma wszyskie szczepienia . Tutaj już nie ma co się rozczulać , ale żeby następnego TAKIGO razu nie było , naprawdę przykro wydaywac kasę nieotrzebnie jeśli ktoś nie cierpi na jej nadmiar.
  7. [quote name='CoolCaty']Marlenko, żeby wiedzieć czy nie ma robaków musisz zrobić badnie kału. Robaki bez podania tabletek odrobaczających jeśli są, to rzadko same wychodzą. Jak będziesz psy odrobaczać, to wszystkie. Jeśli zdecydowałabyś się na badania kału, które wykazałoby, że Nugat nie ma robaków, to nie musisz odrobaczać całego stada.[/QUOTE] Dziękuję CC za odpowiedź . Ręce mi opadły , dziewczyny z OS pytałam Was czy Nugat ma odrobaczenie , strasznie mi zależało na tej informacji ponieważ mam sporo zwierzaków i dopiero niedawno były odrobaczane , a tera musze znowu odrobaczać wszystkie co wiąże się to z łącznym kosztem około 100 zl ( 3 duże psy , 2 małe i 4 koty) . Mozna było temu zapobiec jakbym wiedziała prawde że odrobaczany nie był . Kurcze nie róbcie takich niespodzianek , teraz zamiast kastracji swojego psa musze po raz kolejny w tym roku odrobaczać wszystkie zwierzaki , powinnam teraz wziąć fakturę na OS za odrobaczanie psów i kotów , Przeraszam ale się wkurzyłam na maxa .
  8. [quote name='CoolCaty']Odrobaczany nie był na pewno.[/QUOTE] No to super . CC powiedz jeśli on nie ma robaków i będe mu podawać tabletki na odrobaczenie to musze wszystkim psm swoim zaaplikować je ?? Czy nie .
  9. [quote name='CoolCaty']Wszystkie dane o psiaku mają dziewczyny z Ostatniej Szansy zapisane w papierach. Z tego co pamiętam, to Nugat miał szzepioną tylko wściekliznę. Poproszę je o podanie danych a Ciebie o adres do wysyłki ksiązeczki.[/QUOTE] Świetnie ja myśłam że był zaszczepiony na wszystko mam nadzieję ze odrobaczany przynajmniej był . Wysyłam na PW swoje dane .
  10. [quote name='Kinia1984']to nie ja bezposrednio zajmowalam sie adopcja Majki, wiec do mnie nikt nie dzwonil... ja tylko bede cos wiedziala to dam znac...narazie ktos u mnie w pracy przebakiwal ze chcialby szczeniaka dla mamy ktora mieszka sama...[/QUOTE] Dla samotnej mamy to ja mam pieska , 3 lata mały taki pypeć uwielbia siedzieć na kolanach idealny dla samotnej "starszej " Pani .
  11. Tuptusiu jutro jedziemy do weta , szykuj się maleńki .
  12. CC czy masz ksiązeczkę Nugata ??? Bo nie wiem czy on ma wszystko aktualne i chciałabym ją dostać .
  13. [IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/17-6.jpg[/IMG] To jest suczka z wybiegu pana Jurka. Bardzo miła, ale na pewno do nauczenia podstawowych rzeczy jak zachowanie czystości czychodzenie na smyczy. Z psami pana Jurka jest ten problem, że większość z nich przebywa na jego wybiegu od szczeniaka i nie znają nic poza tym boksem. Większość psów zabranych od niego, wykazuje wysoki lęk przed wszystkim co jest poza wybiegiem (Fibi, Kaja, )[/QUOTE] SBD czy ta sunia nie przypomina Ci Kropki :-( ??
  14. Biedny wystraszony Rudziutki , kto się dołoży do Hoteliku dla niego . SBD jaka cena za ten hotelik???
  15. [quote name='sleepingbyday']wstawiaj, wstawiaj marlena. słyszam, ze fot zuzi masz dużo :eviltong:. Wysłałam Mgie ale cześc zdjęc jej nie wchodzi na kompa . Rozmawiałam z Panią Zuzi , może uda jej się zalogować na Dogo i będzie wklejać zdjęcia . Po rozmowach z P. Moniką człowiek zaczyna wierzyć ze to co robi dla zwierząt jest takie cacy , serducho rośnie strasznie , normalnie uwielbiam tych ludzi , za to że dają Zuzi tyle szczescia i miłości .
  16. [quote name='Kinia1984']Z minska mazowieckiego:)[/QUOTE] Kinia a nie masz więc ej takich domków ??? Są szczeniaczki maleńkie które potrzebują pomocy . Nie ma dl nich DT są w niebezpieczeństwie .:-(
  17. [quote name='agnest']Nie śmiać się już ze schronu, każdemu może się zdarzyć.:oops: Soema bardzo gładko nie było ale fundacja rottka zajęła się prawie wszystkim. Ja tylko sprawdzałam dom i zawiozłam ją. Jest kochaniutka, łagodna i miziasta. A co do Rottki to wypytywałam i dowiedziałam się że jest u Marzeny. Była, nie wiem gdzie ale była.[/QUOTE] Oj ta Marzena ukrywa takie ładne psiaki :oops:
  18. [quote name='anciaahk']Tylko, że ja już po swój "znak" 1000 km przejechałam :eviltong: z Mazur do Mielca i jakbym tak wszystkie podobne psiaki miała mieć to by się trochę nazbierało. Ale ta chyba najbardziej ze wszystkich podobna. :-([/QUOTE] Mazury to jeszcze nie koniec świata ja pracuje w transporcie zawsze z jakimś kierowcom się mogę przejechać i piwko gratis dostaniesz:evil_lol:
  19. [quote name='mgie'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149254"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8517/banersary.jpg[/IMG][/URL] Marlena Ty gapo wkleiłaś nie podlinkowany banner..czego nie krzyczysz?:evil_lol: Proponuje napisac w tytule,że to o owczarka chodzi.Może jakiś miłośnik onków wpadnie.[/QUOTE] Ja wogóle jestem gapa jeśli chodzi o dogo :evil_lol: zaraz go podlinkuje . Dzieki Mgie ze nademną "czuwasz":loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. Ide ogladac Szariczka
  21. [quote name='sleepingbyday']marlenka, ty ją wrzuc na forum owczarków.[/quote] Tak zrobię , dzis będzie miala ślicznotka ogłoszenia .
  22. [quote name='donacja']Dzwoniła pani w sprawie Paco. Niby wszystko jest ok, ale pani pracuje i Paco musiałby zostawać na 9 godz sam w mieszkaniu. Ja nie umiem tej pani powiedzieć, czy on to zniesie-moim zdaniem nie. Uważam, że trzeba by go stopniowo przyzwyczajać do zostawania samemu... A po za tym mi się dla niego marzy taki domek z ludźmi, dziećmi, żeby już nigdy nie był sam...[/quote] Donacja ciężko będzie żeby Paco nie był sam w domu , no ale może się cud zdarzy :loveu:
  23. Podnosimy Sarunię z samego rana. Śliczna sunia sie przypomina cioteczkom
  24. [quote name='Anna_33']Oj :oops: przepraszam/ No jak? Dog zlikwidowany? :diabloti: Mam zdjecia Omi od Agnieszki, pozniej troszke wkleje w ramach przeprosin za zaniedbanie watku :-) Znakow lekcewazyc nie wolno..to pecha przynosi ;-)[/quote] A nie chcemy żeby na Dogo ktoś miała pecha prawda :cool3:
×
×
  • Create New...