-
Posts
2783 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marako
-
Mi też na pudliszonka pasuje większość, ale zmyliła mnie dość krótka i szeroka kufa. I wyobraziłam sobie, że krągłość czaszki jest od kształtu zostawionych włosów. Ale jak mówisz, że ta szerokość kufy od włosa, to pewnie i tak jest. Lubię pudle, choć oczywiście sercem jestem przy sznaucerach, bo te mam, więc wszędzie się ich doszukuję. No ale loczki i miękka sierść to już koniec. A te pudle podpalane - cud - miód po prostu.
-
Akurat znajomy ma małą Jamajkę, jak ją widzę, to przypomina mi się mała Hondzia, a nawet mała Grace, choć to było już prawie 9 lat temu. Honda ma prawie 3, a jest szalona (psychol i tyle, niestety). Gdyby miała coś małego do zabawy, razem wyszalałyby się, a ja miałabym radochę patrząc na to. A tak, zadręcza wszystkich dokoła. No wiem, wiem, miło jest patrzeć na cudze szczeniory nawet z lekką zazdrością, a już gorzej mieć to pod dachem na co dzień.
-
4x CACIB ZADAR 1-5.V . INTERNATIONAL CHAMPION OF CHAMPIONS 3.V ... Chorwacja
marako replied to ENDRIUTRACKER's topic in 2013
Czy wiadomo, o której zaczyna się pierwsza wystawa (w środę?). A o której w niedzielę? We wtorek raczej trzeba być w pracy... I poniedziałek 6 maja też... A dojazd chyba dłuuugi. Kiedy planowany byłby wyjazd i jaką trasą w PL? No i powrót też. (dopiero po pozytywnych przymiarkach czasowych ewentualnie będę pytać na pw lub gg o inne szczegóły) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
marako replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pooglądałam piękne jej fotki z sierpnia, na piachu, w wodzie - cudna, kochana sunia. Poryczałam się, przecież to było oczko w głowie, radość i piękno w każdym calu. Trudno sobie wyobrazić, że tak szybko się to potoczyło, że nie dało się pomóc.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Piękna fotka, kochany mokry nochal! A jaka powaga na obliczu. A filmik z walką niesamowity. Mała zadziora zaczepia i jest nie do zdarcia, a jak przedobrzy, to pod fotel nura daje spryciura. Jak już trochę Frodo próbował dać sobie z nią radę i pokazać, że jest większy i silniejszy, to wymykała się i wiła, a na koniec zęęęby pokazała piękne. Naprawdę ostra dziewczyna. Ekscytujący filmik. Nie nudzicie się naprawdę. A ja też zaczęłam tęsknić za czymś małym (tzn. za małym olbrzymkiem...), bo moja Honda już 3 latka skończy niedługo. Przydałby jej się ktoś taki, jak Dumka.
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
marako replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patmol']a ja mam po spacerze 8 łap do mycia 4 brudne i 4 czyste[/QUOTE] Jak to??? (skąd te czyste, bo się nie domyślam). I po co do mycia czyste dawać? -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
marako replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Anulka gdzie jest wątek Twojej nowej psinki? Nie mogę znaleźć[/QUOTE] Post 1239, poprzednia strona (nie jestem co prawda Anulką). -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
marako replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Nerki z dnia na dzień? Jakieś zatrucie? Czy chorowała na nerki? Biedna, w tak młodym wieku musiała odejść i biedny domek.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Aśka Belkowska']Ależ ona jest piękna! Ma mordkę pudelka, chociaż umaszczenie sznaucerowate, albo faktycznie PON. Te brewki siwe. Cudo.[/QUOTE] Mordka pudelka, ale wystarczy zmienić sposób cięcia i zrobi się mordka już w innym typie. Dużo zależy od fryzurki. A chyba ma krótszą kufę, niż pudelek i szerszą, więc obcięta na sznaucerka przypominałaby sznaucerka. No, futerko miękkie, więc nie do końca i uszy niżej osadzone.
-
Fotki tuż po mokrym spacerze, więc ubłocona i posklejane futerko. Trudno jej fotki robić, bo albo węszy, albo podchodzi za blisko. Dawałam smaczki, jeden chyba został na wargach, a już po następny sięga. [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8864/miniczwartek5.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8433/miniczwartek6.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3765/miniczwartek8.jpg[/IMG] A tu gałąź - "komandos". Z daleka można się bać: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3595/miniczwartek7.JPG[/IMG]
-
Ja to nigdy nie mogę zachorować tak, żeby z czystym sumieniem pójść do lekarza i dostać zwolnienie. Zawsze tak na pół gwizdka. W dodatku jutro tz bierze auto do pracy i jestem bez środka transportu skazana na siedzenie w domu. A miał wyjechać w delegację i planowałam skok do City i załatwienie 100 spraw (w tym schron). Dobrze, że choć do pracy dopiero w poniedziałek. Na pocieszenie nowe fotki: a) z całą bandą [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1057/miniczwartek1.jpg[/IMG] b) sama (widzę, że szyję muszę jeszcze niżej zgolić) [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/7682/miniczwartek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2657/miniczwartek3.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9417/miniczwartek4.jpg[/IMG]
-
[quote name='Aimez_moi']Czyli byl fryzjerek?.....:):)[/QUOTE] Raczej chyba będzie, skoro mamy czekać do weekendu.
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
marako replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
I pomyśleć, że jeszcze przedwczoraj było biało i zaliczyłam bieganko na nartach. Dziś już całkiem zielone pole, tylko małe plamki śniegu porozrzucane tu i tam. Tona błota na podłodze przyniesiona przez 16 łap. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
marako replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
O Boże, taki duży pies w takiej klitce?! Jaki piękny! I przybity, biedak. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
marako replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Racibórz to miasto mojego dzieciństwa (kończyłam tam SP i LO). Z Wroclawia 2-2,5 godziny autem. Na ich stronie jest więcej kudłaczy małych i większych, na pewno adopcyjnych. Wiem o tym, jakie trudne jest to schronisko od Mirona (mieszka w sąsiedztwie, ma gromadę staruszków i innych słabo adopcyjnych chorych psów, działa w org. prozwierz.). Ostatnio mówił, że zamierzają coś z tym robić, muszę się dowiedzieć od niego, co mają w planie. To po prostu skandal, co dzieje się w takich miejscach. -
Czy ktoś wybiera się w tych dniach do schroniska? Mam wolne w tym tygodniu i chętnie podłączę się do wyprowadzania któregoś dnia, ale w ciemno nie mogę jechać, bo z dojazdem zależę od męża - nie mieszkam we Wrocławiu.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
marako replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Jutro może mi się nie udać, ale pojutrze podjadę do schronu wrocławskiego i zobaczę, jak się ma ta czarna włochata i co to dokładniej może być. Może uda mi się wstrzelić w jakieś wyprowadzanie przez wolontariuszki, to się wybierzemy i pocykam fotki. (to o ile zgram się z tz-tem, bo musimy dzielić się autem). -
Mój mąż nie wie o wszystkich moich przewinieniach, wraca dużo po mnie z pracy i ślady zatarte. Coś sklecę o Shili. Marzę o tym, by szybciej zarastała - nie ma to jak kudłaty sznaucer - przynajmniej tu i ówdzie. Ale blizna już w 80% niewidoczna - została kawałeczek tam, gdzie bliznowiec był najszerszy. Potrzeba, by włoski wyrosły na centymetr-dwa i zasłonią. No i podkasany brzuchol wygolony, dobrze jakby trochę przesłoniła jakaś zasłonka z włosków bocznych. Ale do tego potrzeba dobrych kilku centymetrów do odrośnięcia. Nie mówiąc o brodzie, wąsach i grzywce - na razie szczątkowych.
-
Na żywo ma przepiękne oczy, ale bardzo unika aparatu - albo biegnie w moją stronę, albo odwraca się, albo oczy wbija w ziemię, jakieś mętne są wtedy, trudno jej fotkę dobrą zrobić. Muszę ją uwiązać i z bliska pocykać foty (ale to dopiero, jak Taks przyśle obróżki, żeby piękną miała twarzową jakąś, bo ta brązowa jest smutna - zamówiłam nie tylko duże, po prostu zaszalałam na bazarku obróżkowym).