-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
ockhama replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Becia lubi czytać :razz: a ja się dałam łatwo pogonić :evil_lol: -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
ockhama replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie ma za co... Becia mnie pogoniła na wątek :evil_lol: -
Dziś wieczór dostałam taką wiadomość... [COLOR="blue"][I]kilka najnowszych zdjęć dla Was bo dawno tego nie robiłam. Przesyłamy wiosenne buziaki :loveu: Klaudyna i Gizmo[/I][/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/335/0b3d0e4e01a53997med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/335/99024b8a1ddb885emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/335/9d28ff61cdcd4c2amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/335/65668189d0e29e54med.jpg[/IMG][/URL] Magdaleno... ;)
-
[quote name='Bila']Moja droga, to gazeta dla ogrodników, nie wiem, co oni jeszcze tłuczą:shake::shake:, ale w kółku piszą o nawozach, prezentacji produktów, trawnikach i w tym numerze o podkaszarkach:crazyeye:. W ogóle nie wiedziałam,że coś takiego jest:evil_lol:. [B]Nie zagadujcie mnie, bo nigdy nie skończę[/B]:diabloti:[/QUOTE] Myślisz że my potrafimy kogoś zagadać? :diabloti: No to śmigaj do mrówek a potem wracaj do bulw... będzie czekać niespodzianka ;)
-
[quote name='Bila']Hejka, dziewczyny:multi::multi::lol::lol::lol:. Jak się tylko uporam z cholernymi mrówkami, to przylecę. W zeszłym miesiącu czytałam, jak unieszkodliwiać ślimaki, w tym numerze mrówki:roll:. Ciekawe, co będzie w lipcu.:shake: [B]Jakby co, mrówki i ślimaki nie mają nic wspólnego z żadnymi ludźmi, to temat artykułu do gazety, którą czytam[/B]:p[/QUOTE] :lol: nooo... nie wiem... a czy TA gazeta to nie ma w sobie ukrytych treści/przekazów... robienie prasówek :razz: ...czyli tłuczenie np much, pająków, komarów czy innego upierdliwego badziewia :diabloti:
-
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
ockhama replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doktoressa Karsiwanowi powiedziała stanowcze i zdecydowane NIE. Jeśli był jakiś mikro wylew lub jest owy obrzęk mózgu to owy specyfik na polepszenie ukrwienia i tym samym nieco zwiekszający objetość mózgu może dać nam bardzo nieciekawe i groźne w skutkach objawy. A co do Clomipraminy to nie ma przeciwskazań czy interakcji z podawanym obecnie sterydem. W piątek mamy być na kontroli z Haśko, wtedy też porozmawia z Becią jako jego opiekunką i ustali ew dawkowanie. -
[quote name='Yoda i Tos']Wkładam Luizo, wkładam więcej niz powinnam i może dlatego własnie [I]bolą[/I] tzw. siedzące zarzuty. zarzuty osób, które teoretycznie "zrobiły już swoje" a teraz ich działalnośc kończy się na zbieraniu laurów. Do czego to prowadzi?...Do niechęci a niechęć do [B]nieróbstwa[/B] niestety... i oglądania jedynie czubka własnego nosa/stada tu możliwe, że masz rację - niestety "moja interpretacja pozdrowieniowych faktów" nie wzięła się z powietrza ale z doswiadczenia niemalże emipirycznego - wszak lubujecie się tutaj w wyciąganiu wniosków i "wszech obecnej Nadinformacji". Ileż razy spotkałam się z tym, że[I] "wiecie lepiej"[/I]? Pozwól, że rozdwojenia jaźnie nie skomentuję, zakładam, że byłaś...rozdrażniona - druga część postu - tak prosiłam o radę, czy to ne jest dowód na to, że liczyłam/liczę się z Twoimi decyzjami/posunięciami. Podkreślam - [B]TWOIMI[/B]. Gdzie leży błąd? Nie zarzuciłam Ci niekompetencji, nie "wynajduję" powodów by Ci dopiec. Możesz powiedzieć o sobie to samo? Nie spodziewałam się czczego gadania (po Tobie dodam), spodziewałam się racjonalnych, obiektywnych osądów [CENTER]I konkludując Luizo:[/CENTER] Cóż to miało być? Złosliwość na miarę...no własnie...na jaką miarę? Bo nie Twoją chyba (lub ja Cię nadal przeceniam). Mój post odnośnie leczenia/diagnozy i podawnych leków Mai jest na naszym forum - bardzo chętnie go przekleję i tutaj. [/QUOTE] Moniko to dowodzi tylko tego że niestety źle dobierasz najbliższych współpracowników... wiem, smutne czasem można się pomylić i to bardzo, czasem orientujemy się od razu, a czasem zajmuje nam to więcej czasu. Lepiej też realnie/stabilnie siedzieć niż siedząc mówić/myśleć/marzyć że się chodzi lub biega i uczciwiej jest skończyć kiedy się chce niż kiedy się musi A w kwestii "rozdrażnienia" to delikatnie to ujęłaś... ja użyłabym mniej subtelnego słowa bo pamiętam bardzo dokładnie nasze rozmowy telefoniczne... od początku grudnia do połowy kwietnia. Masz mnie za kompletną idiotkę i pewnie słusznie - nabrałam się pięknie na "działania Waszej 3 klasowej" - daję wiele szans ale tylko do czasu... Przeklej - wraz z 3 moimi postami.
-
[quote name='agata-air']To ja tak kulturalnie, zgodnie z kanonami goscinności i z nadzieją, że zostanę zrozumiana (a pismo obrazkowe - chyba tu rozumiane :razz:) [url]http://img38.imageshack.us/img38/4799/dscf7664.jpg[/url][/QUOTE] Jeśli dobrze rozumiem chodzi Ci o symbol - "symbol niespiesznego, dalekiego gwałtownym zrywom, ale rozważnego i wytrwałego dążenia do celu"... tylko nie bardzo wiem kogo masz na myśli? Może sprecyzuj, poproszę.
-
[quote name='Yoda i Tos']Bilo pozwól, że temat zostawię tym ,którzy sarkazm/ironię zrozumieli. Absolutnie nie uwłaczam Twojej percepcji myślenia - [B]jednak wydaje mi się że nie jesteś obiektywna a robisz jedynie za (jak to nazywa Luiza?....) Charty? Proszę Cię z całym moim szacunkiem dla Twojej osoby o nie zabieranie głosu w sprawie, która Cię bezpośrednio nie dotyczy[/B][/QUOTE] Źle Ci sie wydaje Moniko - to jest publiczne forum każdy ma prawo czytać, wyciągać własne wnioski i je napisać. Czy jeśli Bila w swoich sądach nt "pozdrowień" byłaby bliska Twojemu odbiorowi to wtedy pewnie nazwałabyś Ją obiektywną? A co do chartów - pewnie wiesz, ale "może" zapomniałaś - owe "forumowe charty spuszczane ze smyczy" mają nieco odmienne znaczenie - to osoby "ściągane na pomoc" nie mające często swojego zdania na dany temat, niekiedy logujące się tylko po to by napisać coś dla zdobycia przewagi jednej ze stron konfliktu i bardzo często piszące pod dyktando z PW i GG... A nawiasem to Bila doskonale orientuje się w Waszych pomocowych działaniach... taka słabość do wszystkich płaskopyskich... a zwłaszcza do Margo.
-
[quote name='Yoda i Tos'] [B]Luizo[/B] : nie mów mi, że nie mam kontaktu z nowym domem Pajdy a Ty jesteś w tym temacie nieskazitelna - dom Pajdy poprosił mnie o Twój numer telefonu w czwartek 20.05... Nie bardzo odnajduję się w "psio-forumowej" rzeczywistości ale...Luiza.. nie spodziewałam się...nie po Tobie...[/QUOTE] [B]Moniko[/B] czy Ty nie możesz wkładać tyle pracy, emocji i osobistego zaangażowania w działalność na rzecz Fundacji i psów które macie realnie pod swoją opieką zamiast zastanawiać się nad istotą pozdrowień od jamniczej psinki? Czy mówiąc komuś "dzień dobry" lub "dobranoc" mam od dziś zastanawiać się jak to odbierzesz? Czy ja gdzieś napisałam że nie masz kontaktu z DS tego psa? [B] W tym wypadku Twoja interpretacja "pozdrowieniowych faktów" poszła zbyt daleko... czyżby agresja lękowa - spowodowana tematem Waszego "leczenia" Margo?[/B] I czego dokładnie po mnie sie nie spodziewałaś? Bo ja nie spodziewałam sie po Tobie mega rozdwojenia jaźni w tematach kilku psów - tematach w których to Ty prosiłaś mnie o realną pomoc lub radę - nigdy odwrotnie.
-
na pożegnanie mała wariatka i jej miłość ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/797a47434c3cfcbamed.jpg[/IMG][/URL] i niespodzianka z dziś - coś małe, czarne-podpalane, bardzo błyszczące, baaardzo długaśne, mega ruchliwe, sweetaśne i szczęśliwe :razz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/4fc496f626c21fabmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/c4d8d57628319f03med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/28d50b32cc8a3ca5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/14aef960ad55cc54med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/65c54a7e6786ed4dmed.jpg[/IMG][/URL] Magdaleno... Pajda Cię pozdrawia ;)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/351b233debd4e6ffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/d8eb7859eca3fc46med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/b9e9aecdb3760b86med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/ece9e5eb0e371060med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/6deadee652334fb4med.jpg[/IMG][/URL]
-
Dunia, Laila, Mona [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/1b281bd7e37f697bmed.jpg[/IMG][/URL] Beryl [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/cdae8c414143a288med.jpg[/IMG][/URL] Tayson i Laila [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/e100df741a100528med.jpg[/IMG][/URL] Dunia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/34707d87d82b302cmed.jpg[/IMG][/URL] Margo? :diabloti: dobrze że było ich tu dziś tylko kilkoro ;) bo zapamiętać imiona bulw np ze zlotu w Wawie - bezcenne [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/97aba12fcb99919cmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maupa4']Spokojnie dzięki uszom może "robic" za bulwę ;)[/QUOTE] właśnie głównie z powodu "braterstwa uszu" wszystkim się bardzo podobała, mnie podobała się "po całości" :lol: Dunia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/2d2920b69edce0bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/8b2d7627441fe855med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/7107b4c6bb14a879med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/85ef4011c865e69dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/a91d875ea37ed91fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
z Lailą [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/d055614e5edd35bamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/eb9614c174b66295med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/5209981dd70285cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/b4441a9e9484216amed.jpg[/IMG][/URL] o jaki mamy już ładny zadek :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/31baaa6cc03f3f13med.jpg[/IMG][/URL]
-
no daję foty, ale nie jestem taka szybka w tym jak Ty :oops: brak wprawy :eviltong: i boski gość - welsh corgi - młodziutka Coni :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/3a6211d32ddde9d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/c0d88ca7293a443dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/24adeb6119e50427med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/916f2cba05a9d83dmed.jpg[/IMG][/URL] Coni będzie jeszcze jak wgram resztę fot...
-
wspólne... NIE :diabloti: frisbee było Duni akrobatki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/a7bc3963ab2d9b4dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/f33a8ee315e58624med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/beb507182c5c3545med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/11f64a5423058721med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/0ccb1b96bb4412a7med.jpg[/IMG][/URL]