Jump to content
Dogomania

ockhama

Members
  • Posts

    5022
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ockhama

  1. wspólny cień... z Moną - cień "z tatusia" Mony ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/49cfcd0988bce7camed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/6de5032f4de5953bmed.jpg[/IMG][/URL] ciekawość poznawcza mimo słońca [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/8de72ec2081fa407med.jpg[/IMG][/URL] cały cień dla Mony... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/09c3573e2cf72649med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/84a226cfe084c431med.jpg[/IMG][/URL]
  2. wspólna popijawa... z Moną i Lailą [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/1cf79dfe4698ff33med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/d1771c5d917e405amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/0dd7eb061f3eaaccmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/dc1a3852a9ae8bb6med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/6918ab6218337176med.jpg[/IMG][/URL] Beryl [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/e7afcb2991a8eec4med.jpg[/IMG][/URL] Laila [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/a993ff78ddca0157med.jpg[/IMG][/URL] Mona korzysta z cienia ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/7e84496720b5226amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/0be51cf651f9576amed.jpg[/IMG][/URL]
  4. z Berylem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/89694348aa06a5b1med.jpg[/IMG][/URL] z Taysonem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/b7ab2acdbe09b142med.jpg[/IMG][/URL] z Lailą i Taysonem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/2d6d7f37992883a0med.jpg[/IMG][/URL] z Lailą [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/74b377a2f8ed3d82med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/f1f0bd62c3e539cbmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. Super! Bebi mistrzyni aportu - wytrenowana na piłce :razz: jak pięknie przynosi, zostawia i czeka na rzut - spryciara-mądrala :lol: Margo obczaja nowe tereny i nowych znajomych [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/510cfe7a166d0091med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/4ef8131155c65be9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/f69bb34a81afa665med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/c98bed95a8e4d69emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/38cf2450dcc3c4bamed.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Bila']Ale ja muszę mieć prównanie: [B]MAupo nagraj chrapy pozostałych[/B]. Zrobimy konkurs:multi: [B]Brakuje nam jeszcze chrapów reszty Świrołapów[/B][/QUOTE] tak! boski plan! :multi: [quote name='Bila']Ty Luiza nagraj swoją trójkę, bo Ori to tak jak Bilbo nie ma co stawać do zawodów:shake:[/QUOTE] ok ;) ale to i tak nie bedzie realnie miarodajne bo u mnie poziom głośności jest zmienny - raz prowadzi Colette a innym razem Margo... Szekspir jest subtelny jeśli chodzi o chrap a Ori to mega dyskrecja dźwięków. a Margo była sobie pooglądać magiczne Błonia ;) i nie bez podtekstu... podtekstem a właściwie pretekstem były krakowskie bulwy :razz: Dalmat, Laila, Margo, Dunia, Tayson [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/331/28de6b102302ca3dmed.jpg[/IMG][/URL] a czasem przybiegali przedtawiciele innych modeli czterołapów... no to się wgrywamy
  7. wiedziałam! że "prawie" :lol: ale przy Żwirze to prawie nikt nie chrapie :diabloti:
  8. [quote name='Maupa4']Odpowiem Wam krótko i na temat: ZAZDROŚCICIE mi !!! Zazdrościcie mi tych pięknych dzwięków dostępnych o kazdej porze dnia i nocy ... :siara: :roflt:[/QUOTE] :hmmmm: może tak być - zazdrościmy... ale Bila mocniej bo ma tylko jednego mini chrapiącego :razz: a ja mam trzy nie mini chrapiące - chrapiące no ale NIE żeby AŻ TAK na maxa :diabloti:
  9. [quote name='Maupa4']No to jest pierwsze wielkie dzieło :diabloti: [url]http://www.youtube.com/watch?v=C84fDDt3578[/url] Teraz wgrywam filmy ... akcji :multi:[/QUOTE] a to nie jest film akcji? akcja jest bardzo wdzięczna a do tego tak dźwięczna jak przy wycince drzewostanu w Bieszczadach :diabloti: tylko piły spalinowe Husqvarna czy innego Stil'a są... chyba cichsze :evil_lol: niż ten Wasz boski model :loveu:
  10. [quote name='Bila']Jak na razie świnia ma się bardzo dobrze:diabloti:. Chrumka tylko i chrumka:cool3:. On gumy jakoś nie rozkłada na czynniki pierwsze:evil_lol:. Za to inni potrafią:razz:. Zawarliśmy ostatnio znajomość z takim małym terierkiem, pech chciał,że mieliśmy przy sobie piłeczkę:cool3:. Terierek był zachwycony i Bilbem i piłką. Bardzo nas polubił:cool3:, tyle że piłka tej sympatii nie przeżyła. Miała takie wypustki i one okazały się niezwykle smaczne. [B]Terierek był zadowolony, a Bilbo się nie pogniewał za dewastację[/B]:multi:[/QUOTE] albo Bilbo to [I]pokerowa siła spokoju[/I] albo... nie był zazdrosny bo nie była to jego ulubiona piłeczka [quote name='Bila']Musiałabyś 4 świnki zakupić:roll:, no chyba że kotom tez się spodobała:cool3:[/QUOTE] dodatkowe czterokrotne sztuczne chrumkanie? zostaniemy raczej przy realnym i ulubionym chrapie bulw i niebieskich ukochanych zabaweczkach - nie można mieć wszystkiego ;)
  11. [quote name='Bila']Proszę bardzo o to nowa kolezanka [url]http://img714.imageshack.us/img714/6493/p1010113em.jpg[/url][/QUOTE] Ori szczęka opadła... a łośki wpadły w zazdrosny zachwyt :razz: [quote name='Maupa4'] Pięknie a przynajmniej zupełnie inaczej ... ale to tak jak ze wszystkim ... trzeba tylko chciec i miec pomysł. Miec pomysł na to co się chce i potem go zrealizowac.[/QUOTE] To prawda.
  12. [quote name='Bila']Kuna wiedziałam, na razie może być sama świnka, bo Bilbo... śpi:multi::multi::multi::multi::multi::cool3:[/QUOTE] samotna świnka... ok to wklejaj a na Bilba poczekamy razem ze świnką i końmi aż się obudzi A jak Filio i jego noga? [quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/305/7b46e5e20713a92cmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] piękne macie te tereny/klimaty w nowej rzeczywistości Filia
  13. [quote name='Maupa4']Luiza - chcesz jeszcze konie ?[/QUOTE] Zdecydowanie i niezmiennie TAK! ...i może jeszcze świnkę i Bilba ze świnką :razz:
  14. [quote name='Bila']teraz zaraz?:-o[/QUOTE] no :diabloti: ...ale żeby nie komplikować życia śpiącej śwince i śpiącemu Bilbo to może być jutro na Dzień Dobry do porannej expresssssssso ;)
  15. chcemy fote Bilba ze świnką i fote samej świnki :lol:
  16. [quote name='Bila']:roll:A kto go to wie:roll:. On takiej pogody nienawidzi, znaczy duszno i wilgotno. Może jojczy z zachwytu, bo mu się przymrozki śnią, znaczy aura optymalna:evil_lol:[/QUOTE] też nie lubię jak jest duszno i wilgotno. Ale czas leci - jeszcze tylko... i już mega śniegi i mrozy :diabloti:
  17. [quote name='Bila']Wyspałam się, to fakt:multi::multi::multi:. Bilbo też, z tym, że on śpi dalej i jojczy przez sen:roll:[/QUOTE] jojczy? jojczy że sam śpi? czy jojczy bo śni o chaszczowaniu?
  18. [quote name='Bila']Nic nie mów:shake::shake::shake:. mam straszne tyły w chałturach:placz:[/QUOTE] no co Ty - ale jesteś za to wyspana :multi: a jutro... też jest dzień :lol: i oby był słoneczny :razz:
  19. [quote name='Bila']Dokładnie to Ci nie powiem, bo spaliśmy, nie było czasu focić:diabloti:[/QUOTE] [quote name='Bila']No my właśnie raczej na waleta:evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/330/f421b824f12442a2.jpg[/url][/QUOTE] ach te [I]waletowe fuchy[/I] :evil_lol:
  20. [quote name='Bila']Ale że co? Że nam trochę łebki pozwisały???:diabloti:[/QUOTE] wiedziałam że to była jednak wersja nr 2 ;)
  21. [quote name='Bila']No dokładnie tak:lol:[/QUOTE] :hmmmm: i tak i tak? :crazyeye: ale dokładnie to jak? :diabloti:
  22. [quote name='Maupa4']Ja bym proponowała dla Oriśki ... kanapę :multi:[/QUOTE] nooo... jak Ori to przeczyta... to prowokacja a nie propozycja :diabloti: sama nie mam... :diabloti: [quote name='Maupa4']Ja też tak jakbym nie cierpiała na nadmiar fot ... :diabloti: [/QUOTE] załamka... deficyt u Was obu - super pięknie :razz: [quote name='Maupa4']A Filia to fot mam jeszcze ... parę :siara: [/QUOTE] no to... może dziś? ;)
  23. [quote name='Bila']Dobra, dobra:evil_lol:[/QUOTE] nie prowokuj... :diabloti:
  24. [quote name='Bila']Jędzo, nie prowokuj:eviltong::diabloti:[/QUOTE] Ja? :crazyeye: i prowokacja? ja zbyt gamoniowata jestem :oops: to ja się daję zawsze prowokować :placz: :hmmmm: a co miałabym sprowokować? jako ta jędza?
  25. [quote name='Bila']Właśnie o to mi chodzi.:diabloti: Żeby moja synowa fotela nie miała:obrazic::motz::talker:[/QUOTE] no właśnie... no żeby własnej synowej - nawet fotela nie dać... :diabloti:
×
×
  • Create New...