Jump to content
Dogomania

ockhama

Members
  • Posts

    5022
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ockhama

  1. [quote name='PESTKA.'] Wczoraj mieliśmy kontrolę u wetynki - pojawiło się małe światełko w tunelu. Doktoressa bierze pod uwagę jeszcze taką opcję, że skoro chłopak był tak długo w przytulisku, to mógł mu się tam przytrafić obrzęk mózgu a że nie był od razu leczony, to rehabilitacja może po prostu dłużej potrwać. Uszkodzenia mózgu się co prawda nie cofną, ale inne części mózgu mogą przejąć funkcje tych, które nie działają. Mam nadzieję, że to to i trzymam się tej wersji. A na razie daję mu podwójną dawkę dexamethasonu, chłopak dostaje też furosemid, aspargin i duomox. Także mam nadzieję, że będzie lepiej. Nie pytajcie mnie na co jest konkretny lek, jak coś to się wypytam Luizy:) Bo nieprzytomna niestety chodzę ostatnio:) Za 10 dni do kontroli. Becia :mad: wiesz że czytam... co mnie tu wyhaczasz :diabloti: przeca Ty to wszystko wiesz!
  2. [quote name='Bliss']taka bulwowata trochę co? :cool3:[/QUOTE] :diabloti: :eviltong: no coś w tym jest... a wiesz że bulwy zawsze powinny byś dwie... :razz: bierz jej siostrzyczkę do pary ;) - wątek kotecków czytałam - są jeszcze...
  3. Jest boooska :lol: więcej fot! poproszę...
  4. [quote name='Bila']Już wyciągnęłam odkurzacz:diabloti:[/QUOTE] małymi kroczkami... ;)
  5. [quote name='Maupa4'] Wczoraj komary atakowały ... meszki chwilowo odpuściły ...[/QUOTE] jak to w życiu... :diabloti: w magicznym wczoraj już komary były bardzo aktywne i znowu wody przybywa w Wiśle...
  6. [quote name='Bila']To ja laski idę sobie zrobić sweet podłogę:placz::placz::placz:,[/QUOTE] a ja już mega rano :placz: robiłam sweet porządki :multi: no nawet laski :razz: muszą walczyć o swoje sweet na każdym polu :diabloti:
  7. [quote name='Maupa4'] A u nas ... nuuuudy - jak to w "sweet życiu" ... [/QUOTE] takie właśnie luzackie nudy :razz: są bezcenne... mimo że nie zawsze jest tak mega sweet... bo bez realnego zapieprzu nie ma i nie może być realnego sweet czy ja mogę nieśmiało prosić o końską wczorajszą plenerową sweet-sielankę?
  8. Bry ;) ...poranne wstawanie... bezcenne... z wielu powodów...
  9. [quote name='Bila']Ty nigdy nie masz sklery?:diabloti:[/QUOTE] tylko jeśli chodzi o... mnie :diabloti:
  10. [quote name='Bila']Poproszę o inny zestaw pytań:p. Zieloną zamówimy w przyszłym tygodniu;)[/QUOTE] :diabloti: to ja sobie grzecznie poczekam... razem z Bilbo poczekam ;)
  11. [quote name='Bila']Chrapacze w akcji:razz:. A podkład dźwiekowy jest?[/QUOTE] pewnie głównie w realu... 24/24
  12. A ja mam dwa pytanka... Marto masz już tę nową zieloną Bilbową? :razz: I ciekawe czy Bliss wyhaczyła sobie już jakiegoś kotka...? Foty owego wybrańca mile widziane :lol: Edit: ...trzecie pytanko do M: czy masz może fotę nowego materacyka Migotki :razz:
  13. Heja Bila :loveu: też byś sobie foty pooglądała ;) no to czekamy już we dwie (oficjalnie ;))
  14. Witanko może... by tak... jakieś... foty bulwowe i konikowe? :razz:
  15. [quote name='Bila']Cały czas ogrodniczym, [B]najpierw wordy, teraz pdf-y[/B]:shake:[/QUOTE] no to już jesteś w połowie ;) w motywacyjnym celu - demotywator z człekopodobnym :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/343/4228b6887ea5063a.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Bila']No ja to raczej jutro poświętuję, bo [B]dziś chalturzę[/B]:placz::placz:[/QUOTE] :placz: a w temacie?
  17. [quote name='Bila']No to dzieciaczki, mamy święto:multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] szkoda że M nam to uzmysłowiła już pod koniec dnia :diabloti: ale skoro już to wiemy na pewno... to jutro też jest dzień i pojutrze i po pojutrze... :multi:
  18. [quote name='Maupa4'] [B]Siedzisz z kubkiem kawy pod drzewem ? [/B] No to jak taka sielanka to masz jeszcze trochę sielskości ;)[/QUOTE] to tylko przerwa w realu - marzenia... patrząc na "wakacyjne" foty ;) [quote name='Bila']I jeszcze masz neta?:-o:-o:-o:-o:-o[/QUOTE] a neta to mam zawsze przy sobie ;) [quote name='Maupa4']http://nonperfect.files.wordpress.com/2009/01/global-kids-thumb119095.jpg No to z okazji Naszego święta ... wszystkiego najlepszego :grins:[/QUOTE] i vice versa :lol: niektórzy nigdy nie przestają być dziećmi :diabloti: w pozytywnym tego słowa znaczeniu :razz: i dobrze! :multi:
  19. [quote name='Maupa4'] No to do porannej pracowej kawy ... Witanko :)[/QUOTE] ...z kubkiem kawy, siedząc pod drzewem... kawowe Bry ;) [quote name='Bila']Witanko, laski:loveu::loveu::loveu:. Konie obejrzałam, lecę do roboty:shake:[/QUOTE] Witaj ;) ...nie lataj bez kawy!
  20. [quote name='Maupa4'] Bry :loveu: Ni ma fot więcej :niewiem: Walczę z fotosem, który kradnie zdjęcia.:mad: [B]No i po co zdjęcia jak dziś do oglądania Agent Jej Królewskiej Mosci[/B] ... :cool3:[/QUOTE] a ja to co? :mad: [I]co ja tutaj robię? co ja robię tu?[/I]: :siara: czy może :cunao: a inni mniej lub bardziej czytający-podglądający? widzisz tu jeszcze jakieś wpisy/sygnały o oglądaniu RM? Nie ściemniaj tylko dawaj foty - koni macie jeszcze miliony... :razz: było nie zdradzać tej info!
  21. [quote name='Bila']No ja czekam też:roll:, bo za chwilę lecę na Bonda:roll:[/QUOTE] a z kim tym razem ma być? ;)
  22. Bry Mega Jędze :evil_lol: jedna fota wieczorową porą? :mdleje: ...świat schodzi na psy! - dawaj foty Czterołapów z dzisiejszej domowej sesji :mad:
  23. [quote name='Maupa4'] A co myśmy Ci z Bilą zruinowały i zezgliszczowały, zburzyły i spaliły ? Nawet Debi się jakoś specjalnie nie wykazała :placz: Jest magiczne w całosci ? Jest. Za powódz nie odpowiadamy.[/QUOTE] Bila... ratunku... bo M znowu zaczyna :mdleje:
  24. [quote name='Maupa4'] Miałam dwie kotki ale chyba drugi raz nie podjęłabym wyzwania ... [B]Nie rozumiem kotów[/B].[/QUOTE] kotów nie trzeba rozumieć tylko tolerować i kochać ;) [quote name='Maupa4']Nie - to jest "twórcza" wyobraźnia ...[/QUOTE] :hmmmm: "twórcza"? ...no tak na ruinach i zgliszczach... nowe powstaje, nowe do burzenia i palenia :diabloti:
×
×
  • Create New...