-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
[quote name='Bila']Bo za mało antyczne były:diabloti:. Ty, myslisz, Maupo, że oni się nie orientują w najnowszych trendach:cool3:. Przecież rattan jest na topie, a ty im usiłujesz wmówić, że to antyk :diabloti:[/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: [quote name='Bila']Rany boskie, odcisków Maupa dostanie:shake::shake:. Ale to i tak lepsze niż akcje z piłą:roll:[/QUOTE] wiesz... że jak M chce to nic i przed niczym Jej nie powstrzyma ;) [quote name='Bila']Przytył znowu:placz::placz::placz:[/QUOTE] nikt nie jest idealny :eviltong:
-
[quote name='Bila']Dał, tylko szuflady mu się popieprzyły:diabloti:. Zdążyłam z odsieczą:multi:[/QUOTE] ratowałaś pieczywo zamiast pomóc synkowi :crazyeye: :mad: [quote name='a.piurek']Jak nie dał rady to zapraszam na korepetycje do Pieskowa - Emiś nie rozpracował jeszcze tylko otwierania lodówki, z otwieraniem wszystkiego innego dawno sobie już poradził.[/QUOTE] no to masz w domu inteligentną psinę :multi: dopracowanie szczegółów kwestią czasu :diabloti: [quote name='Maupa4']Ja przed chwilą ... włamałam się do ... lodówki ... [B]nie będę miała już siły na ucieczkę[/B] :oops:;)[/QUOTE] :hmmmm: to myślisz, że wyjątkowo tym razem nie przerobi Ci się ta konsumpcja dóbr na energię kinetyczną :eviltong:
-
[quote name='Bila']U nas z kolei ten las jest obok ujęcia wodnego, które już dwa dni temu zostało zalane. [B]Zwierzęta to nie miały gdzie uciekać.[/B] Tam jest stado oswojonych prawie saren:shake:. O Ile jeszcze jest[/QUOTE] [quote name='Maupa4']Bila - powinny dac radę uciec. Instynkt. No chyba że płoty/zagrody nie do przejscia miały po drodze ... [B]One wiedzą wcześniej[/B] ...[/QUOTE] może i wiedzą ale wszystko "od konia po mrówkę" i tak czasem ginie... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/328/42b6503172628b7bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Bila']On wieczorami to już woli przy domu spacerować. A ta droga nie należy do jego ulubionych, [B]bo tam do żarcia nic nie idzie wyhaczyć[/B]:diabloti:. [B]A tak, kto wie, może w krzakach albo przy śmietniku leży jakaś spleśniałą kroma i czeka na niego[/B]:diabloti:[/QUOTE] wnikliwa/złośliwa Jędza :diabloti: no co sie czepiasz :eviltong: ...każdy lubi jak ktoś na niego czeka :razz:
-
[quote name='a.piurek']U nas już chyba zagrożenie powodziowe na szczęście mineło. Strachu było naprawdę dużo, włącznie z przygotowaniem do ewakuacji. Tak to jest jak się mieszka 300m od rzeki na płaskim terenie. A jak woda wezbrała widok był i straszny i piękny. [url]http://img163.imageshack.us/img163/4910/apiorkowawoda12.jpg[/url][/QUOTE] myślę że w takich właśnie sytuacjach zdajemy sobie sprawę jacy jesteśmy niepokornie maleńcy w starciu z siłami przyrody... i czasem mimo ludzkich tragedii i ludzkiego strachu odczuwamy jednocześnie jej niesamowite i elektryzujące piękno
-
[quote name='Maupa4'] edit Najpierw na fotelu była Maja. Sama ją tam wsadziłam. Było ok. Potem na fotel władował się Muchomor. I też było ok. Później Muchomor zaczął się rozpychac. Było mniej ok. Zdążyłam Maje złapac zanim Muchomor ją wypchnął. I znowu było ok. ;)[/QUOTE] no i co Babcia Maja by bez Ciebie zrobiła, no kto by ją na rękach nosił... i łapał w locie :razz:
-
no to czekamy na... [quote name='Maupa4'] Ja mam i zielone ... i białe ... i fioletowe ... i brązowe ... No dużo kolorów mam ... normalnie [I]United Colors of [/I]... ;)[/QUOTE] i mimo wszystko nie zważając na zagrożenia :diabloti: na... [quote name='Maupa4']No i nie odmówię sobie przyjemności wklejenia nawet takich zdjęc ... [/QUOTE]
-
[quote name='Maupa4']No jesteście ... nieprzygotowane i ... nieusprawiedliwione ... Ale dlaczego zaraz do niczego ? :hmmmm: Spokojnie ... ja i za Was wyrobię ... normę :diabloti: Będą zdjecia z rana ... ... z południa ... ... z popołudnia ... ... wieczoru ... ... i ... nocy ... [/QUOTE] :sweetCyb: :eating:
-
[quote name='Maupa4']To co ? Nikt nic nie ma na ... wymianę ?!? :crazyeye: Ja mam i zielone ... i białe ... i fioletowe ... i brązowe ... No dużo kolorów mam ... normalnie [I]United Colors of [/I]... ;)[/QUOTE] :oops: ...jesteśmy nieprzygotowane... niczym nieusprawiedliwione... jesteśmy do niczego :placz:
-
[quote name='Maupa4']Dziękuję :lol: I się "zrewanżuję" w ulubionym traumatycznym kolorze ... [/QUOTE] a zielone... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/fcc81236b5138752med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/f374f71029650de3med.jpg[/IMG][/URL] ...i może jakieś białe :razz: z dzisiejszego wypadu masz dla nas?
-
[quote name='Maupa4']Witanko :) Stanowczo za mało przyszalałas :siara: Ale weekend przed Tobą i ... i niech moc będzie z Tobą ... [B]I zapas bateryjek też.[/B][/QUOTE] i tu mnie masz... :eviltong: skąd wiedziałaś że bateryjek brak :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/8365ac1af696fec6med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="silver"]Magdaleno... kwiatowo-imieninowo[/COLOR] :Rose:
-
[quote name='Maupa4']Czad jak czad ;) ale faktycznie jak na siebie to Liuza ... przyszalała :multi: Jak dla mnie - i pewnie nie tylko dla mnie - MAŁO ... Dawaj jeszcze ... Witanko :loveu:[/QUOTE] Witanko :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/f1172d0c3039f793med.jpg[/IMG][/URL] to :hmmmm: przyszalałam? czy :hmmmm: mało? :PROXY5: za mało przyszalałam? :diabloti:
-
[quote name='Bila']Luiza, a zrób foty uszek, jak teraz wyglądają. Nie mówię,że teraz:diabloti:[/QUOTE] Ok. Sfocę jutro. Są "mało atrakcyjne" wizualnie... zwłaszcza lewe, czyli to które zarosło po trzeciej operacji - 7 stycznia 2010 :roll: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/4fe9c76a6b59da26med.jpg[/IMG][/URL] ...moja mała Margo życzy wszystkim Dobrej Nocy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/7f599cfd057ffc7amed.jpg[/IMG][/URL]
-
kombinowanie i planowanie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/1d840ff0261301d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/41ff684435fb7858med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/554df723586cdcafmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/0797430a2b3c76edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/9004ef3b11c17c72med.jpg[/IMG][/URL]