Jump to content
Dogomania

ockhama

Members
  • Posts

    5022
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ockhama

  1. po pysznościach ziewanie ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/8baaca8cc329b8e8med.jpg[/IMG][/URL] i dumanie... a może przetrawianie :razz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/fc4961e495a79a28med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/67e8358624d3ee11med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/d99b9acb2d1b8908med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/d21b3e21c412999fmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Bila']Witanko, Laski:loveu::loveu::loveu::loveu: Ale dałąś czadu:multi::multi: z fotami. Colette jest niewyjęta I widzę, że stan zapalny u S. poszedł w cholerę:multi::multi:[/QUOTE] Bry Wieczór Laska :loveu: no fotowy rewanż miał być dla M ;) Szekspirowe oko zdecydowanie się goi, antybiotyk łykamy i oko smarujemy nadal - mam nadzieję że będzie już tylko lepiej. Humor mu dopisuje i wygląda na to że wrócił "zawsze energiczny" dawny S :lol: aż ciężko go sfocić, chyba że na chwilę zaparkuje lub coś sobie żuje lub żuje Colette :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/ce20d91610fb862dmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/3b62ced98a31de1bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/9ae8d30e577e50ddmed.jpg[/IMG][/URL] i ciągłe żucie :mdleje: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/896bf25845931250med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/e1d906e9f105191cmed.jpg[/IMG][/URL] i picie przez rurkę... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/1ceaa3b05b203b9cmed.jpg[/IMG][/URL]
  4. wszystko przez to nagminne wąchanie trawy... :razz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/1b40e474035112ffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/6aadf36aa9196c3emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/57014b00beea42d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/6cf452f7faf22d7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/7579ab6e3e6450f1med.jpg[/IMG][/URL]
  5. Colette - przodowniczka językowa :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/5f9adf21820e9d8dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/d0ff412165133507med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/41ae66d3fe95ae3bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/f2d86d33c45e30e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/76a724d8e323b0dcmed.jpg[/IMG][/URL]
  6. języczkowa Margo [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/08a37658a0432b68med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/d3ad2e55141a35b3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/dcb6909b77495c79med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/69ebde5f0db561e0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/3299caafea116919med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Szekspir [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/a93402ebc3a15ee6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/5dcbb895417f0684med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/9dda77e666432a89med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/494d8e6c014bdddbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/222d13b80b62ae96med.jpg[/IMG][/URL] czasami wszyscy mamy jęzorek a'la Babcia Maja ;)
  8. [quote name='Maupa4'] A teraz czekamy na rewanż w kolorze ... white ... :siara:[/QUOTE] :lol: będzie białe białe i białe marengo... czasem mimika na full'a ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/05db48214faebc75med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/50b16422ff90fcb8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/f34217d93672fd21med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/62717fc103a69b9bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/ff7d00cf7dbeb252med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Maupa4']No to Witanko [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/d52acee6e7cc6c2dmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] no to Witanko boskie to foto :lol: a koń jak na naukach dresażu ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/40ebc61c40a552ec.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Bila']Bo kuna trochę trzęsę portkami:roll::shake:. Nasz las gdzie spacerujemy, a stawy tam są, no... Takiego poziomu wody to tam nigdy nie było, lekutko się już wylewa:roll:[/QUOTE] no i nam jeszcze tego nie sfociłaś :placz: [quote name='Bila']180 fot robali:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::diabloti:[/QUOTE] nieee :eviltong: mini asty też mam :multi:
  11. [quote name='PESTKA.']Ooooo, a ja czarnej bulwy nigdy w realu nie widziałam:( Za to mogę Wam opowiedzieć krótką anegdotkę z życia mojego i Haśko:) Szliśmy sobie jakiś czas temu do miasta, znaczy ja oraz mój tymczasowy pies:) [B]i spotkaliśmy Panią z buldożkiem, wyglądającym identycznie jak Margo Luizy[/B]. Więc ja oszołomiona "bratem bliźniakiem" chciałam się przywitać, ale biedny chłopak patrzył na mnie jak na zabójcę. Jego pani powiedziała mi, że mały się boi, bo przed chwilą mieli traumatyczne przeżycie - buldożek w celach zapoznawczych podszedł do jakiejś małej suni , ale jej właścicielka zaczęła krzyczeć "niech pani bierze stąd tego agresora amstaffa":) [B]I na nic się zdały tłumaczenia, że to nie amstaff, a buldożek francuski[/B]:) I nie ma zamiaru jej zjeść, tylko chce się pobawić... Porozmawiałam sobie z bulwą i chyba mu się humor polepszył, bo się obwąchali z Haśko, a ja miałam możliwość wypieszczenia obydwu:)[/QUOTE] [quote name='Maupa4']U nas to samo :shake: Idą, człapią, ledwo lezą, smędzą się na spacerze i ... posapują, ziewają, chrumczą [B]a tu ludzie albo smyrg na brzeg chodnika albo pod nosem "co za agresywne psy"[/B] ... No ale u nas tak jakoś coraz więcej bulwek (ale bez przesady - nie ma wysypu tylko co jakiś czas pojawia się coś nowego/nieznanego) to niedługo jak nic bedziemy uchodzic za najniebezpieczniejszą częśc dzielnicy ... :diabloti:[/QUOTE] strach ma wielkie oczy a ludzka głupota i niewiedza jest jeszcze większa - to mówię JA, doświadczająca czasem owych schiz, potrójna mamusia agresywnych mini astów :diabloti:
  12. [quote name='Bila']Witanko:multi:, a skąd tych robali tyle nabrałaś?:crazyeye:[/QUOTE] o przepraszam Cię bardzo ...same się napleniły :razz: bulwy szalały a ja sobie fociłam - wzorem M fociłam, fociłam aż nafociłam... 180 fot :diabloti:
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/b4f1c668a625eaf3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/72cc18ec8c7dc997med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/78f44e24d7fde3e5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/adedf2caa22d05f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/a807543272d61c3fmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. Bry Laski ;) :hmmmm: ...nie wiecie czasem co w trawie piszczy? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/25844569d86180bcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/1f42453d36141abbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/97c43dc74f38b541med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/08d2d41d279145f0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/58cab9295e4c15ffmed.jpg[/IMG][/URL]
  15. dla Monara :loveu: od całej naszej bandy z magicznego m. [video=youtube;oJQM5xBaRXI]http://www.youtube.com/watch?v=oJQM5xBaRXI[/video]
  16. [quote name='Maupa4'] Dobra - koniec nieróbstwa ... :bye:[/QUOTE] wiedziałam że to powiesz :lol: no to wracam do etatowych działań... :bye:
  17. [quote name='Maupa4']Tak bo myślisz że jest to 6.15 a nie ... 7.15 ... :siara: ... a tu czasem i tymczasem ...niespodzianka i wtedy panika jest wielka :diabloti:[/QUOTE] nieee... jestem gamoniowata, ale nie aż tak :eviltong: :multi: dokonałam już dawno temu w swojej głowie owej korekty czasu :diabloti:
  18. [quote name='Maupa4']Bry to Ci mówiłam o 7.15 ... w ramach spanikowanego budzenia telefonicznego ... Spanikowanego bo znowu zaspanego ... :mdleje:[/QUOTE] :megagrin: a ja nie bywam spanikowana jak słyszę Twoje budzenie/dzwonienie :lol: ale za to zawsze jestem spanikowana jak słyszę budzik serwowany przez automat :evil_lol:
  19. [quote name='Maupa4'] Luiza w ramach odstresowania chce popatrzec na uspakajającą zieleń ... No to chyba muszę jej wkleic "koniki". Zadbane koniki na pięknej zadbanej trawie ... :siara:[/QUOTE] Bry ;) ...tutejsze bleblanie i foty pozytywnie działają - serio serio - dzięki :fadein:
  20. [quote name='PESTKA.']Taaaa, lubię czytać - książki:) Tylko na nie nie ma czasu ostatnio:( Haśko się przekształca w buldożka:) Rzucam mu jedzenie, a on węszy i węszy, coraz głośniej - końcówka się przerodziła w chrumkanie:) Śpi chłopak teraz - padł jak długi po dniu pełnym wrażeń. Linka na spacerach zrobiła furorę:) Przeszedł drogę 4 razy dłuższą niż normalnie:) A ja tylko sobie dreptałam i pilnowałam, żeby się nie zaplątał:) muszę to zobaczyć i usłyszeć :lol: ale, ale Ty nie lubisz chrapania :razz: a to nieodłączny atrybut dźwiękowy każdej szanującej się bulwy ;)
  21. [quote name='PESTKA.']Nawet mi nie mów, my byliśmy w niedzielę w naszym domku letniskowym i się załamaliśmy. Wszystko w szlamie i błocie, ryby długości 30 cm w ogródku, oczywiście w stanie rozkładu, poprzewracane iglaki, a w domu tragedia. Wchodziliśmy przez okno, bo drzwi tak wybrzuszyło, że nie dało się ich otworzyć. Wszystkie meble w innym miejscu, niż być powinny, praktycznie wszystko do wywalenia a ściana pomiędzy kuchnią a pokojem w stanie agonalnym... Po śladach widać że woda była na wys 2,5 m. [B]My się z mamą martwimy, czy coś się da naprawić...[/B] Ale ci ludzie których to dotknęło w domach mieszkalnych... Masakra...[/QUOTE] a Bożencia planowała tam wakacje w tym roku... :-( dacie radę :glaszcze:
  22. [quote name='a.piurek']ja też i to jak skutecznie.. Właśnie jak zwykle poszłam wcześniej spać :p:p:p[/QUOTE] jesteśmy recydywy... :mdleje:
  23. [quote name='PESTKA.']Do gałęzi:) A na krety to cała masa trutek jest:( Dobra, [B]już się nie wymądrzam[/B] i obiecuję poprawę - takie skrzywienie zawodowe:)[/QUOTE] powymądrzaj się :lol: zawsze to lepiej posłuchać fachowca/zawodowca ;)
  24. [quote name='a.piurek'][B]Ja niestety coraz częściej też[/B]. Filmiki boooooskie, a Muchomor naprawdę rozwala..[/QUOTE] no nie ma lekko :oops: a stale sobie powtarzam żeby... :talker:
  25. [quote name='Bila']Laski, lecę spać, bo [B]dziś zaspałam do roboty[/B]:roll:. Dobranoc[/QUOTE] ja tak mam na co dzień :diabloti:
×
×
  • Create New...