Jump to content
Dogomania

ockhama

Members
  • Posts

    5022
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ockhama

  1. [quote name='Bila']A Oriśka nie ma swojego fotela:placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] ciiiiicho... no! bo usłyszy... i sobie to uświadomi :razz: a potem uświadomi to mi... :diabloti:
  2. [quote name='Bila'] A u nas burza:roll:. Niebo już granatowe, zaraz zacznie walić[/QUOTE] u mnie już trochę padało a pioruny to tylko w oddali, po sąsiedzku - dźwiękowo i wizualnie a teraz zimno i ponuro.
  3. przeciąganie... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/69f3e3015cdf6339med.jpg[/IMG][/URL] pozowanie... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/a70a8148e94bf71cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/061a057159a03d32med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Bila']Cześć, patologiczne laski:cool3::loveu:. [B]Od razu mówię,że nie mam fot[/B], bo chałturzę:diabloti:[/QUOTE] Mega Jędza :eviltong: a u mnie albo wyhaczanie i to w takim tempie że foty do... nie wklejania :razz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/efe988b3f20b6f32med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/1360e6c64588044amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/a1ca30846924482cmed.jpg[/IMG][/URL] albo senne dumanie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/0102d1dbceef2d44med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/5f59459305ddb99dmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='malawaszka']to przyjadę i dupsko zleję ... O!!! [quote name='zerduszko']Też bym mu chętnie ten zad wytrzepała :mad: [quote name='PESTKA.']Kawy jest pod dostatkiem:) ciasteczek też nie zabraknie:) A jaką macie koncepcję na połączenie tych przyjemności w jedna całość? Becia będziesz miała chyba mega sprzątanie po tym kawowo-ciasteczkowym lanio-trzepaniu :diabloti: Mogę przyjść z aparatem i cyknąć dydaktyczno-pamiątkowe foty? :modla:
  6. kto z kim przystaje takim się staje :eviltong: widać patologia przyciąga patologie :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/d10a07e488626f12med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/e1a2d4d778a7ef27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/ded968674c0fb862med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/7c4e0070371e42admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/8351ba8706693de1med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="silver"]no to lecę ale wrócę - szykować mi tu jakieś foty, proszę ;)[/COLOR]
  7. no i gdzie ten obiecany Bilbo... no i gdzie ten obiecany Filio... no to moje pospacerowe, zaspane, opalające się... z dziś rano [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/3b03fb07df8b528bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/8534a655a274c4d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/a5e6ab33afba28e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/2c9aa14feeac0114med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/330/d016238a9b27427cmed.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="silver"]koniec słońca :diabloti: już się chmurzy...[/COLOR]
  8. [quote name='Maupa4'] Z Migoto-Wiewióra sierściucha wychodzi kępami ... trochę to dziwne bo przecież ona bulwa a bulwy sypią się :hmmmm:[/QUOTE] bulwa... no ale jednak specyficzna :diabloti:
  9. [quote name='Bila']Coś cykniemy:razz:. Aż żal,że nie miałam dziś aparatu rano:evil_lol:. [B]To co wyczesaąłm dziś z niego śmiało mogłoby robić za perukę dla dwóch łysoli[/B][/QUOTE] :hmmmm: na ubranka [I]au naturel[/I] dla bulw było zachować i zbierać, zbierać, zbierać... do zimy byście nazbierali :razz: Ori właśnie teraz gubi mega ilości futra :mdleje: majowa zmiana kreacji...
  10. no jutro... to by się pooglądało Bilba :razz: bo ten na Zlocie BF, mimo że w realu, to nie to samo - Ori czeka ;)
  11. [quote name='Bila']A jak ma się moja synowa?[/QUOTE] Synowa jak zwykle mega radosna :lol: Ale przez te deszcze nie mam [I]new fot[/I] nawet jednego małego pieska... :oops: ale może... kiedyś :diabloti:
  12. [quote name='Bila']Bry LAska:loveu: U was już lepiej z tą wielką wodą?[/QUOTE] Bry :loveu: tak, przynajmniej nie przybywa tylko ubywa wody. Cały dzień było słońce, ale weeckend ma być u mnie podobno deszczowy...
  13. [quote name='Maupa4']Muchomor :mdleje:[/QUOTE] Ty to przestań mdleć... lepiej takie oko niż żadne... ważne - że się nie "babrze" i nie boli!. Bry Laski! Jak tam stan Wisły w Wawie - reporterskie foty będą?
  14. [quote name='Bila']jeszcze jest taka ewentualność, że Świrołapy surfowały po sieci:cool3:. Może się Majka rozszalała na maksa:roll:[/QUOTE] Czterołapy mają zakaz surfowania netowego - każdy rodzaj szaleństw dozwolony... byle bez netowy :diabloti: szaleństwa Majki ;) no a co z magazynowaniem sił na nastepny zlot :razz: A u nas teraz kolejna ulewa... listopad czy co?
  15. nieee :lol: własne i nieprzymuszone chęci ;)
  16. [quote name='Maupa4']A skąd wiesz ? :siara:[/QUOTE] to była prowokacja... :razz: taaa... plan "B" - Twój wrzos pewnie bardzo by im smakował ;)
  17. [quote name='Maupa4'] A jak dojdzie do ZOO ?[/QUOTE] to się zbierzecie i pojedziecie reportersko dla nas/mas pofocić... bo żyrafy to na tymczas sobie nie weźmiecie...
  18. [quote name='Maupa4']No to pięknie ... nie wiem jak Ty ale oni ... daliby radę :multi:[/QUOTE] spoko spoko :lol: ja też... dałabym radę :diabloti: [quote name='Maupa4'][B]Nie prowokuj ... [/B] Lepiej niech sie rozejdzie i nie dojdzie do ... ZOO.[/QUOTE] Kogo? Ciebie czy wielką wodę?
  19. [quote name='Maupa4']Pierwszy i najwierniejszy adorator Maji - Bandzior [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/324/ee29c2477902c1ab.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] widać - to była miłość od pierwszego wejrzenia :lol: przynajmniej ze strony Bandziora...
  20. [quote name='Maupa4']Tu jedna malutka babeczka ... tam jedna malutka babeczka ... no i [B]nazbierali tu i tam tych malutkich babeczek[/B] ... pewnie niejedna z nich była "dzielona na troje" :roll:[/QUOTE] no co! okazja była, raz w roku... o takie... mufinki by Viris© [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/328/a6ae65963002a312.jpg[/IMG][/URL] pyszne :oops: były... A ja i Maja i Groszek wolelibyśmy żeby każda mufinkowa sztuka ważyła coś ok kilograma ;) ...kilogram już po podziale na trzy... [quote name='Maupa4']Eeee ... no nie pojechałyśmy specjanie ... [B]specjalnie zatrzymałyśmy się przy moście i specjalnie wlazłyśmy na most a potem wlazłyśmy na sam środek mostu[/B] ... ale to tylko przy okazji. Przy okazji zakupu zapasów paszy dla Czterołapów ...[/QUOTE] no to teraz będziesz miała kolejną specjalizację :diabloti: a my foty wielkiej wody jakby co :razz: choć lepiej żeby rozeszło lub raczej rozlało się po kościach zanim doleci do Was
  21. [quote name='Bliss']byliśmy przed chwilą nad Wisłą ... podnosi się szybciutko niestety i bardzo szybki nurt ... Myszor też sprawdzał oczywiście - on ma pęd straszny do wody w każdą od razy by chętnie wlazł :roll: [/QUOTE] pływak-miłośnik wodnych doznań :evil_lol:
  22. [quote name='Bliss']szeroka już u nas Wisła ale jeszcze do wałów daleko ;) filmika tyż wrzucę ;)[/QUOTE] no to sobie grzecznie poczekam i popodglądam u Ciebie ;) mini filmik dostałam od M na komórkę... nieciekawie się robi... i Wasze ZOO na linii strzału
×
×
  • Create New...