Jump to content
Dogomania

ockhama

Members
  • Posts

    5022
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ockhama

  1. [quote name='Bliss']zaraz wrzucę na wątek Myszora fotki Wisły pod Wawką i film jaki szybki prąd ... [B]podniosła się i podnosi ...[/B][/QUOTE] u Was w Wawie to pewnie dopiero sie zacznie jak "od nas" spłynie M i Karol też zrobiły jakieś 2 godziny temu ;) dla nas foty poziomu warszawskiej Wisły...
  2. [quote name='Bila']Rany boskie, ale obłęd:shake:[/QUOTE] [quote name='Maupa4']A no obłęd. Kraków podtopiony a nas właśnie [I]zetka[/I] zaczęła nas straszyc ... [/QUOTE] tak a'propos [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/327/080c2d74541bac0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/327/82b8bcc1c9df8b57.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/327/c394201e79c5d87a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/327/d696a4eeedbd52cc.jpg[/IMG][/URL] od paru godzin nie pada... Cześć Laski ;) [quote name='Maupa4']Maja i Groszek tuczeni przez Luizę[/QUOTE] ...to była tylko jedna malutka babeczka na nas troje :eviltong:
  3. [quote name='Bila']Ciekawe, czy Luiza poleciała focić podtopienia:cool3::cool3:. Żeby nie było Wam przykro, u nas już syf też leci z nieba:placz::placz::placz:[/QUOTE] Marto... ja? focić podtopienia? latać w mega deszczu? ... etam ja sobie wolę ze zwierzyną na sucho posiedzieć i foty tu pooglądać :lol: a no tak, sprawiedliwość musi być! jak pada u mnie to i u Was musi ;) a jakie masz prognozy pogody na Wielkopolskę? bo w magicznym to ma lać do niedzieli :razz:
  4. [quote name='Maupa4'] Ja w tym czasie "podziwiałam" w necie podtapianie Krakowa ... :oops:[/QUOTE] :diabloti: wielka rzeczna woda ma do mnie za daleko... ale za to w mojej piwnicy woda gruntowa to i owszem - jest... woda jest, terakota jest - jak w mini basenie :razz: brak tylko ogrzewania podłogowego :oops: jak basen kryty to raczej tylko podgrzewany
  5. [quote name='Maupa4']Witanko Była, była. Dziś potwierdziła to pani Małgosia. Pani Małgosia od cziłki Karmelki. Myśmy też Majuty nie widziały. Majuta została nagrana zaraz po naszym przyjeździe na Zlot i od razu nagranie wyjechało do TV. Siedziała na kolanach Anki od Gacka i pokazywała ... język. [B]Anki nie było widac za to jęzor Majki tak. I po tym dośc charakterystycznym szczególe paszczy została rozpoznana[/B] przez panią Małgosię.[/QUOTE] Deszczowe Bardzo Witanko jesteś... podła Maupa :eviltong: Czy z językiem na wizji czy bez to Majka wyglądała kwitnąco :lol: może dlatego, że nikt obok niej nie mógł przejść obojętnie bo ma w sobie to coś ;) miała też ze 3 psich adoratorów :razz: seniorka...
  6. Bry :lol: super deszczowo w magicznym m. non stop... na zlocie na szczęście dla bulw i ich rodzin nie padało :lol: i fot by nie było ;)
  7. [quote name='Bila']Widać za czysto masz:roll:[/QUOTE] wszyscy co to mają w domach parę zwierzaków i mają czysto ... są podejżani :diabloti: kałuża i qupon czy heft zdarzają się zwierzakom w każdym domu :razz: ale to nie powód do mega domowego smrodu... Witajcie Laski :lol:
  8. [quote name='PESTKA.']W realu to też mam śliczności, ale więcej bulw nie zaszkodzi pooglądać:) Zresztą już chyba wyrażałam moje przemyślenia a propos następnych tymczasów na wspólnych spacerach:) [B]A Margo ostatnio mi nawet powiedziała, że mnie kocha miłością sąsiedzką[/B]:)[/QUOTE] Bo Margo powoli pokonuje swoje lęki i uprzedzenia do ludzi i coraz częściej okazuje swoje uczucia ;) No nie ma to jak bulwy :loveu: Cholera nieźle pada... u Ciebie też Becia? :diabloti: Ale mamy prąd :multi: jeszcze ;)
  9. [quote name='PESTKA.']Weszłam przez przypadek na ten wątek i sobie pooglądałam śliczności:) [B]Wszystkie bulwy takie słodziaki, że słów brakuje[/B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Właśnie pisałam do Ockhamy, że jak tylko Haśko znajdzie nowy domek, to się przerzucam na buldożki:) [B]No chyba że zwariujemy wcześniej, on, ja, albo moje koty[/B]:)[/QUOTE] mowa :lol: spotykasz bulwy w realu to masz tego namacalne ;) dowody i wiesz wariactwo wcale bulwom nie wadzi :diabloti: one lubią mega uczucia, oczywiście zawsze muszą być pozytywne wobec nich :razz:
  10. [quote name='Maupa4']No to dla tych co to tak tylko w domu ... zwłaszcza tak w swoim domu lubia podejrzec co w cudzym domu ... a potem tak niszowo skomentowac to na niszowym poziomie i na niszowym forum wzajemnej rodzinnej adoracji ... :hand:[/QUOTE] :diabloti: no to może przynajmniej ja już nic nie będę pisać bo niszowy drób mnie na amen zadziobie na niszowym forum wzlatując w tzw [I]owczym pędzie[/I] na grzędy swojej "prawdy" o małej bulwie
  11. [quote name='Bila']NA wszystko przyjdzie czas. [B]Wystarczy cierpliwie poczekać[/B]:roll:[/QUOTE] taaa... ostrząc kredki :diabloti:
  12. [quote name='Bila']Witanko, Laski:loveu::multi::loveu::multi: My już po porannym chaszczowaniu:diabloti:, ubłoceni na maksa[/QUOTE] Witanko :loveu: i my już po chaszczowaniu :multi: [COLOR="silver"]ale nieubłoceni bo jeszcze jazdy nie było[/COLOR] :razz:
  13. [quote name='Maupa4']Dzień Dobry :) U nas po staremu ;) [url]http://images8.fotosik.pl/315/184a7f4b040bda0c.jpg[/url][/QUOTE] Dzień Dobry no i dobrze :lol:
  14. [quote name='malawaszka']to możliwe, ze tam znielubił koty, ale czemu na początku było dobrze? ehhhh może dlatego że "na początku" zwylke jest dobrze... ślepy, niepewny pies w całkiem nowym, nieznanym sobie miejscu, nieznane zapachy, odgłosy i ludzie. Niepewność i może strach. Był rozpieszczany, nabierał pewności siebie a "po drodze" były pewne ślady konfliktów i starć zwłaszcza pod nieobecność Pestki w domu... a teriery to teriery i są pamiętliwe.
  15. :helo: może jeszcze jakieś ZOOlogiczne życie na Dobranoc... :razz:
  16. szkoda że opada tym którzy są coś warci... a zajmują ich "miejsca" ci nic nie warci... akucha... zostań tu u siebie ze swoimi psami i z nami...
  17. [quote name='Bila']A mnie w tym tygodniu, taki swobodnie latający u nas w lesie, podczas wczesnoporannego chaszczowania, leciał, leciał i podczas tego lotu robił to i owo:diabloti::angryy:, a ja akurat przechodziłam:roll:... i[/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/320/7a1736a26149f2e3.jpg[/IMG][/URL] ;) :diabloti:
  18. [quote name='Maupa4'][B]Hala wolnych/swobodnych lotów[/B] czyli ... ... wchodzisz przez drzwio-śluzę i ptactwo lata ci swobodnie nad głową ...[/QUOTE] wiara czyni cuda... tylko czyja? dobrowolnie wchodzących w te obiecywane doznania "lotów" czy zniewolonych pseudo-latających :hmmmm: czyli wiara tworzy pozory ... takie pseudo-cuda w zależności w co chcemy uwierzyć... :evil_lol: [quote name='Maupa4'] ... betonowe góry lodowe ... [/QUOTE] ale za to nigdy nie topnieją :diabloti:
  19. [quote name='Bliss'] no i kryptoreklama :cool3: [url]http://i44.tinypic.com/rb031l.jpg[/url][/QUOTE] chodzi Ci o "dyskretny akcent" :evil_lol: jogurcika Danone? [quote name='Maupa4'] A jeżeli chodzi o reklamę ... :cool3: [url]http://images8.fotosik.pl/316/51d7e59555da531f.jpg[/url][/QUOTE] no co? podobno każdy sposób jest dobry nie tylko żeby zaistnieć w branży... ale i poza nią :razz:
  20. A nie masz może jeszcze ptactwa? wielbicielką nie jestem, ale... nie wszystko musi być w moim guście :razz:
  21. [quote name='Maupa4'] I koniec z robactwem. Bo robactwo jak to robactwo tradycyjnie mało widoczne i poukrywane tu i tam ...[/QUOTE] proroctwa. ... robactwo prędzej czy później [I]wyłazi jak szydło z worka[/I] :diabloti:
  22. Bry :lol: Ladies a ja to sobie chętnie popatrzę na wszystko...
  23. [quote name='PESTKA.']miałam taki zamiar właśnie, ale sprawdziłam co jeszcze do zrobienia jest "na wczoraj", to zmieniłam zdanie:) wg mnie Twój pierwotny zamiar był słuszny, ale może... to co masz zrobić dziś zawsze odłóż do jutra i są tacy co stosują taką właśnie życiową dewizę i sobie chwalą :evil_lol: off'ujemy wątek :razz: i jutro nas autorka :mad:
  24. Nieee - to pół-prawda... :eviltong: A jutro, a właściwie to już dzisiaj... w realu będzie :mad: ...pójdziesz Ty spać czy nie? bo jeszcze Haśka zaraz zbudzisz :diabloti:
×
×
  • Create New...