Jump to content
Dogomania

ockhama

Members
  • Posts

    5022
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ockhama

  1. [quote name='Bila']Maupo, nie daj się nabrać, opowieściami o otyłości chce nas odstraszyć od bigosu:angryy:. [B]Ale my się nie damy[/B]:p[/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/afccfc64038cef64.jpg[/IMG][/URL] nic tu nie piszą o... bigosie, pączkach i batonach... :diabloti:
  2. [quote name='Bliss']kurczę - moje wyobrażenie o kotku? :kociak: powiem Wam jaki był mój ostatni ... łapka na śrubki, łysawy i najbardziej na świecie kochał jeść suszone grzyby :p [B]macie takie cudo?[/B] :evil_lol:[/QUOTE] cuda zawsze są tylko raz... zmień "kryteria wyszukiwania" - proszę ;)
  3. [quote name='Bila']Maupo, powódź nie powódź, jeść trzeba:diabloti:. Polatamy potem z Oriśką i miniastami - bedzie git:multi:. [B]Się spali wszystko[/B]:diabloti:[/QUOTE] najpierw chciałyście doprowadzać magiczne m. do ruiny... "dzięki" Debiśce a teraz chcecie "spalić wszystko"...? to się nazywa nieumiarkowanie w... pomysłach :diabloti:
  4. [quote name='Maupa4'] Nie czarnowidztwo tylko ... umiarkowanie w jedzeniu ... :siara:[/QUOTE] taaa... zwłaszcza umiarkowanie w jedzeniu... lub: [quote name='Maupa4']Zwłaszcza: ble ble ble ...[/QUOTE]
  5. [quote name='Maupa4'] Ale w sumie plan dobry - ja załapuje się na: mój bigos, pączki i batony :multi: A potem [B]"czarno to widzę"[/B] :diabloti:[/QUOTE] "A co to za czarnowidztwo" :eviltong:
  6. [quote name='Bila']No Ty sobie będziesz jeździć po Krakowie [B]w poszukiwaniu batonów[/B] i pączków:cool3: (bigosu to nie masz, co szukać), a ja w tym czasie: bigosik Maupy, pączusie, batony:multi:[/QUOTE] ja ich nie muszę szukać - zawsze mam przy sobie :diabloti:
  7. [quote name='Bliss']może być taki i taki inny tyż :diabloti: ale na początek czterołapy futrzany - jakiś taki pewniejszy mi się zdaje :evil_lol: [B]najwyżej wazon stłucze a nie całe życie wywróci[/B] :eviltong:[/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: no to poprosimy o szczegóły dot. tego futrzanego - jaki ma być? full info o wyobrażeniach :razz:
  8. [quote name='Bila']Czarnowidze i pesymiści nie jedzą pączków i batonów - dodam, żeby nie było nieporozumień:diabloti:[/QUOTE] jedzą jedzą wystarczy "tylko" chcieć :razz:
  9. [quote name='Bila']Nie prowokuj, podjadę najpierw po Maupę, która wcześniej zrobi bigos:cool3:, przyjedziemy do Was i będzie tak:"Czarnowidze i pesymiści nie jedzą bigosu":diabloti::p, wtedy ja na twoich oczach pożeram te parę kilogramów, które Maupa zrobi, a Ty będziesz tylko siedzieć i patrzeć:evil_lol:, ewentualnie wąchać. Potem popycham ten bigos paczkami, ten sam los czeka 10 batonów:multi: i... [B]od razu życie nabierze blasku[/B]:razz:[/QUOTE] blasku i okrągłości :razz: będzie pięknie "po całości" :diabloti:
  10. [quote name='Bila']Kuna, no bo będzie łomot:mad::talker::-x[/QUOTE] eeetam :eviltong: nie boję się nic a nic :lol: bo nie będzie Ci się chciało przyjechać do magicznego m. w celu łomotania :diabloti:
  11. [quote name='Bliss'][B]nie mam teraz kotka[/B] :) [B]miałam kotka ale nie mam a lubię mieć[/B] :) więc na reszcie sobie jakiegoś poszukam ;)[/QUOTE] :hmmmm: a mówimy o takim "kotku" na dwóch czy na czterech łapkach? :diabloti:
  12. [quote name='Maupa4']A co to za chwile zwątpienia ... :mad: Nie ma innej możliwości jak ta że się uda.[/QUOTE] nie zapominaj że... jest białe i jest czarne... dwie strony medalu i dwa końce kija i... ble ble ble :eviltong: [quote name='Maupa4']Dawaj foty. [/QUOTE] tu się zgadzam bez polemiki ;)
  13. [quote name='Bliss']u mnie leje .... [B]szukam kotka[/B] :multi:[/QUOTE] chcesz mieć drugiego czy też ten Twój piękniś gdzieś się wybrał na wieczorne łowy?
  14. [quote name='Bila']Wiem, Luiza, ja przez pół roku miałam dużo takich chwil, ale udało się[/QUOTE] jednym się udaje innym nie... :diabloti:
  15. [quote name='Bila']W to nie wątpię:loveu:[/QUOTE] a ja czasem mam chwile zwątpienia - czy uda nam się to kiedyś zwalczyć lub przynajmniej zadawalająco opanować i wyprowadzić na prostą ;)
  16. [quote name='Bliss'] po 15 latach obudziłam się obok zupełnie innego człowieka niż do tej pory ... [/QUOTE] 99,9% ludzi miała, ma lub będzie miała ten problem/odczucie... takie życie tacy ludzie.
  17. [quote name='Bila']To lewe jest paskudne:shake:. Tyle że się ładnie pozasuszało. Prawe wygląda nieźle. Co weci planują z tym lewym?[/QUOTE] [quote name='Maupa4']Czyli to co mu się "samoistnie zarosło" ... czyli "zabetonowane" na amen ... ... bez ponownego otwierania kicha ... tak ? Jak to się zoperuje ponownie to będzie wiadomo i co w środku sobie żyje i może będzie na nie słyszec ? A to to co się "samo przebiło" ... czyli głuche na amen ... A czy ona ma/miała dodatkowe wyprowadzenia z tych uszu ? Nie wiesz/nie pamiętasz ? Bo przeciez już jakichkolwiek info na ten temat nigdzie nie uswiadczysz - wszystko wysmyrgało se rezolutnie w kosmos ...[/QUOTE] musimy odczekać do jesieni/zimy - Margo czeka operacja niestety obu kanałów słuchowych - na pewno właśnie tego prawego, drożnego celem wykonania koniecznej korekty i dokładnego oczyszczenia wnętrza np z tkanki martwiczej i czegoś co tam drażni wewnątrz kanał i powoduje wysięk... A potem przyjdzie pora na otwarcie lewego kanału bo niestety co kilka tygodni je drapie, mam nadzieję że dzięki temu odzyska w jakimś większym stopniu dźwiękowy kontakt ze światem. Moi weci zrobią to bardziej dokładnie i precyzyjnie żeby nie trzeba było już nigdy skazywać psa na cierpienia i ponowne narkozy... i tu również jest potrzebny profesjonalny chirurg i to z ręką do wręcz chirurgii plastycznej, tak żeby kolejny raz jeszcze bardziej nie oszpecić psa. I mam nadzieję że zaleczymy Proteusa i Gronkowca na tyle że owe zabiegi będzie można wykonać. A ja ze swojej strony będę robiła wszystko żeby nie zniweczyć ich pracy i nie dopuścić do zarośnięcia kanału głównego czy ew dodatkowych wyprowadzeń poniżej - jeśli były wcześniej wykonane owe wyprowadzynia - bo nie ma już po nich żadnego śladu...
  18. dla porównania choćby tylko samego kształtu małżowiny, normalnego "zaczepienia" ucha u nasady... zdrowe uszy Colette lewe [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/7d3665982cf45a96med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/9a3e3d3f9e7e0477med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/8904f7895d394a21med.jpg[/IMG][/URL] prawe [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/2f3f54bab2f1f3d6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/811bc401ec1f79ecmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Bila']Luiza, a zrób foty uszek, jak teraz wyglądają. Nie mówię,że teraz:diabloti:[/QUOTE] ucho lewe, niedrożne [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/186775b04243289fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/c4ac718f0e75486amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/2af378e5eec2713fmed.jpg[/IMG][/URL] ucho prawe, drożne [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/b77e00dfd368eb24med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/f032d4f2cf81ac30med.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Maupa4'][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/a0a1fba094bb8449.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] prosze :lol: Paulina poskromiła nieufnego młodego księcia
  21. [quote name='Maupa4'][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/5fe6e2194e30ef68med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Kasia w biegu pięknieje :lol: no to gdzie jeszcze te obiecane foty koni we wczorajszym słońcu... :razz:
  22. [quote name='Maupa4']Witanko :loveu: My dziś z opóźnieniem. I zaspaliśmy i komp się zblokował [B]i fotosik poinformował o ... przekroczeniu transferu ... To ostatnie to chyba ... niemożliwe ?[/B] :hmmmm: [/QUOTE] jakaś skandaliczna ściema :mad: parę fot tu i tam człowiek światu pokaże i zaraz mu kłody blokady walą pod nogi... :diabloti: Bry :loveu:
  23. sorry... już jestem - robiłam za kelnerke przy porannym śniadaniu mistrzów ;) W magicznym było to samo... i nikt nadal nie myśli i nie planuje aby wały wzmacniać czy nie wydawać zgody na budowę czy zasiedlania tzw terenów zalewowych... co "deszczyk" to problem i mega zaskoczenie... zupełnie jak z opadami śniegu w zimie :diabloti:
  24. Nadal malowniczo... ;) A wiesz ciekawa jestem czy w tym kraju kiedykowiek zacznie się "zapobiegać" temu i tamtemu... przynajmniej w myśl powiedzonka [I]mądry Polak po szkodzie[/I]
  25. [quote name='Bila']Dziewczyny, witanko:loveu::loveu::loveu::loveu: Wody przybyło, ale nie jest źle:multi::multi:. Gruby miał pretensje, że nie wchodzimy w las:angryy::stupid:[/QUOTE] :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: uffffffff............. Bry :loveu:
×
×
  • Create New...