-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
[quote name='Bila']Maupo, nie daj się nabrać, opowieściami o otyłości chce nas odstraszyć od bigosu:angryy:. [B]Ale my się nie damy[/B]:p[/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/338/afccfc64038cef64.jpg[/IMG][/URL] nic tu nie piszą o... bigosie, pączkach i batonach... :diabloti:
-
[quote name='Bila']Maupo, powódź nie powódź, jeść trzeba:diabloti:. Polatamy potem z Oriśką i miniastami - bedzie git:multi:. [B]Się spali wszystko[/B]:diabloti:[/QUOTE] najpierw chciałyście doprowadzać magiczne m. do ruiny... "dzięki" Debiśce a teraz chcecie "spalić wszystko"...? to się nazywa nieumiarkowanie w... pomysłach :diabloti:
-
[quote name='Bliss']może być taki i taki inny tyż :diabloti: ale na początek czterołapy futrzany - jakiś taki pewniejszy mi się zdaje :evil_lol: [B]najwyżej wazon stłucze a nie całe życie wywróci[/B] :eviltong:[/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: no to poprosimy o szczegóły dot. tego futrzanego - jaki ma być? full info o wyobrażeniach :razz:
-
[quote name='Bila']Nie prowokuj, podjadę najpierw po Maupę, która wcześniej zrobi bigos:cool3:, przyjedziemy do Was i będzie tak:"Czarnowidze i pesymiści nie jedzą bigosu":diabloti::p, wtedy ja na twoich oczach pożeram te parę kilogramów, które Maupa zrobi, a Ty będziesz tylko siedzieć i patrzeć:evil_lol:, ewentualnie wąchać. Potem popycham ten bigos paczkami, ten sam los czeka 10 batonów:multi: i... [B]od razu życie nabierze blasku[/B]:razz:[/QUOTE] blasku i okrągłości :razz: będzie pięknie "po całości" :diabloti:
-
[quote name='Bila']To lewe jest paskudne:shake:. Tyle że się ładnie pozasuszało. Prawe wygląda nieźle. Co weci planują z tym lewym?[/QUOTE] [quote name='Maupa4']Czyli to co mu się "samoistnie zarosło" ... czyli "zabetonowane" na amen ... ... bez ponownego otwierania kicha ... tak ? Jak to się zoperuje ponownie to będzie wiadomo i co w środku sobie żyje i może będzie na nie słyszec ? A to to co się "samo przebiło" ... czyli głuche na amen ... A czy ona ma/miała dodatkowe wyprowadzenia z tych uszu ? Nie wiesz/nie pamiętasz ? Bo przeciez już jakichkolwiek info na ten temat nigdzie nie uswiadczysz - wszystko wysmyrgało se rezolutnie w kosmos ...[/QUOTE] musimy odczekać do jesieni/zimy - Margo czeka operacja niestety obu kanałów słuchowych - na pewno właśnie tego prawego, drożnego celem wykonania koniecznej korekty i dokładnego oczyszczenia wnętrza np z tkanki martwiczej i czegoś co tam drażni wewnątrz kanał i powoduje wysięk... A potem przyjdzie pora na otwarcie lewego kanału bo niestety co kilka tygodni je drapie, mam nadzieję że dzięki temu odzyska w jakimś większym stopniu dźwiękowy kontakt ze światem. Moi weci zrobią to bardziej dokładnie i precyzyjnie żeby nie trzeba było już nigdy skazywać psa na cierpienia i ponowne narkozy... i tu również jest potrzebny profesjonalny chirurg i to z ręką do wręcz chirurgii plastycznej, tak żeby kolejny raz jeszcze bardziej nie oszpecić psa. I mam nadzieję że zaleczymy Proteusa i Gronkowca na tyle że owe zabiegi będzie można wykonać. A ja ze swojej strony będę robiła wszystko żeby nie zniweczyć ich pracy i nie dopuścić do zarośnięcia kanału głównego czy ew dodatkowych wyprowadzeń poniżej - jeśli były wcześniej wykonane owe wyprowadzynia - bo nie ma już po nich żadnego śladu...
-
dla porównania choćby tylko samego kształtu małżowiny, normalnego "zaczepienia" ucha u nasady... zdrowe uszy Colette lewe [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/7d3665982cf45a96med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/9a3e3d3f9e7e0477med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/8904f7895d394a21med.jpg[/IMG][/URL] prawe [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/2f3f54bab2f1f3d6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/811bc401ec1f79ecmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Bila']Luiza, a zrób foty uszek, jak teraz wyglądają. Nie mówię,że teraz:diabloti:[/QUOTE] ucho lewe, niedrożne [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/186775b04243289fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/c4ac718f0e75486amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/2af378e5eec2713fmed.jpg[/IMG][/URL] ucho prawe, drożne [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/b77e00dfd368eb24med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/f032d4f2cf81ac30med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maupa4']Witanko :loveu: My dziś z opóźnieniem. I zaspaliśmy i komp się zblokował [B]i fotosik poinformował o ... przekroczeniu transferu ... To ostatnie to chyba ... niemożliwe ?[/B] :hmmmm: [/QUOTE] jakaś skandaliczna ściema :mad: parę fot tu i tam człowiek światu pokaże i zaraz mu kłody blokady walą pod nogi... :diabloti: Bry :loveu:
-
sorry... już jestem - robiłam za kelnerke przy porannym śniadaniu mistrzów ;) W magicznym było to samo... i nikt nadal nie myśli i nie planuje aby wały wzmacniać czy nie wydawać zgody na budowę czy zasiedlania tzw terenów zalewowych... co "deszczyk" to problem i mega zaskoczenie... zupełnie jak z opadami śniegu w zimie :diabloti: