-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
[quote name='Bila']Bo wet każe:angryy::angryy:. Ale sukcesów nie ma:diabloti: ...czyli sabotaż :diabloti:
-
[quote name='Bliss']to zapytaj już teraz - Bila idzie spać to jutro już gotowe zastanie :evil_lol:[/QUOTE] taka sprytna to ja nie jestem a Bila nie taka gamoniowata :razz: bo jeszcze nie jest jutro ;) edit: [quote name='Bila']To się nie liczy:angryy:, bo jeszcze jest sobota:evil_lol:. Luiza do łóżka:mad:[/QUOTE] no to to właśnie :lol:
-
[quote name='Bila']To nie bierzesz pod uwagę tej opcji, że Ty mi pytanie, a ja Ci fotę:crazyeye::placz:[/QUOTE] no patrz :razz: gamoniowatość moja własna... [quote name='Bila']Racja:diabloti::diabloti::diabloti: laski, lecę spać,[B]żeby tu jutro być na wątku przed niektórymi[/B]:cool3:. Kolorowych i dobranoc:loveu:[/QUOTE] i to z fotami ;) no to wychodzi na to że ja to wcale spać nie idę :razz: no nie ma lekko... :diabloti: Dobrej Nocy :lol:
-
[quote name='Bila']Dokładnie, ja pierwsza, Ty ostatnia:multi::multi::multi: Wstań jutro wcześniej i zadaj pytanie przede mną, to będziesz pierwsza:cool3:.[/QUOTE] Spryciara :lol: dobra... zapytam rano ... a Ty mi odpowiesz tak... że padne o poranku i na pewno nie z niewyspania :diabloti: [quote name='Bila'][B]I wyszło na to, ze nie tylko sąsiedzi Maupy to śmierdzące lenie, ale my też[/B]:oops::oops:. Maupa w zimowej kurtce obroniła piwnicę, nacykała Świrołapom fot, wszystko w kosmicznej temperaturze, a my...:shake::shake::shake:[/QUOTE] my? no przecież nie gapiłyśmy się bezczynnie jak ktoś inny pracowicie foty robi :diabloti:
-
[quote name='Bila']Ale ja pierwsza zadałam pytanie:cool3::multi::multi::multi: i się przynależy mi odpowiedź i fotki:diabloti:[/QUOTE] Ty pierwsza a ja ostatnia...? :placz: ...a podobno ostatni będą kiedyś pierwszymi... to nie jest właśnie TA chwila? :hmmmm: :diabloti: [quote name='Bila']Ni ma:roll::roll:[/QUOTE] nic to :lol: jutro też jest dzień ;)
-
[quote name='Maupa4']Uuuuuuu ... gorąco się robi ... :siara:[/QUOTE] :diabloti: no jak to? a podobno u wszystkich ochłodziło się po deszczu - u mnie już 2x po 10 minut lało w ciągu ostatniej godziny :mdleje: niezbyt się namęczyło ale schłodziło :lol: [quote name='Bliss']kurtka!!! natychmiast włożyć kurtki dla wystudzenia atmosfery!!! :D[/QUOTE] dobra, kurtki kurtkami... ale gdzie foty Bilba :diabloti:
-
[quote name='Maupa4']Albo kurtka albo miss mokrej sukienki - wybór chyba oczywisty. Kurtka :multi:[/QUOTE] chyba nie - nie dla imprezujących sąsiadów :razz: [quote name='Bila']Cała Maupa, w mróz czapki nie założy, ale w upały w zimówce śmiga:diabloti:[/QUOTE] M lubi wyzwania :razz: [quote name='Maupa4']Kaptur na łbie też miałam ... :cool3: Widocznie istniało realne zagrozenie - fryz mógł mi się na deszczu popsuc :siara:[/QUOTE] taaa... krople deszczu i woda (niekoniecznie święcona) to mogą człowieka zabić... :diabloti: ...w przeciwieństwie do "padających" lodowych sopli :eviltong:
-
uuufff... :lol: witaj :multi: no to czekamy na cdn :razz: [SIZE="1"]a byłabym przegapiła bo na molosach siedzę... :mdleje:
-
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
ockhama replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Potrułam u Doktoressy... potrułam Beci... Becia wszystko wie i potruje/przekaże dalej. -
[quote name='Maupa4']Powojenne stresy czy ... "wojenne" porażki ?[/QUOTE] jak zwał tak zwał :diabloti: ale tak na wojnie jak i po wojnie trzeba odróżniać swojego realnego wroga od przypadkowych i neutralnych, ruchomych i nieruchomych elementów przyrody [I]krajobrazu po bitwie[/I] - a nie walić wokoło na oślep :roll: a teraz... lecę z psami :lol:
-
[quote name='Maupa4']Taaaak ? :hmmmm: A potem bedziesz dostawała "milusie" smsiki ? A ja będę oskarżana o "psucie kompików" przez obciążanie tychże kompików zbyt dużą ilością zdjęc ? Boszeee ... ale jak oglądanie i czytanie cos tam komuś obciąza to po co wchodzi, czyta i ogląda ... ? :hmmmm: Taka nieskomplikowana [I]niska ludzka[/I] ... ciekawośc ?[/QUOTE] ...czasem ludzie odreagowują swoje "powojenne stresy" nie tam gdzie powinni i nie na tych na których ewentualnie powinni... :roll:
-
[quote name='Maupa4'] No źle spojrzałam na zegarek a może nieprzytomnie spojrzałam na zegarek. Zobaczyłam 6.45 a to była ... 5.20 ... :mdleje: U mnie też jeszcze wszyscy śpią ... i jeszcze pośpią ...[/QUOTE] ...pojęcie czasu jest względne ;) [quote name='Maupa4']To co ? Koniki ? Duuuużo koników ? :cool3:[/QUOTE] :fadein: fot nigdy dość :razz:
-
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
ockhama replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no tak... wydało się - trucie bleblaniem to moja specjalność :diabloti: -
[quote name='Maupa4']Dzień Dobry :lol: To co ... poranna kawa i zdjecia do kawy ? :hmmmm:[/QUOTE] Dzień Dobry :lol: Kawa zawsze chętnie... a poranna to wręcz baaardzo chętnie :razz: [quote name='Maupa4']Spokojnie ... godziny mi sie ... pomyliły ... :roll:[/QUOTE] :hmmmm: a co Ty robisz tę kawę tak wcześnie? przyjemnie chłodno teraz jest i ranne ptaszki śpiewają a moje bulwy jeszcze śpią ;)
-
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
ockhama replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jędza :eviltong: jutro bedę to zapytam Doktoressy co myśli... o badaniach hormonalnych. -
[quote name='Maupa4']Czyli jak przeżyję obecne tropikalne upały to już w grudniu zobaczę janiołki śmigające na łyżwach :multi: No tak ... :hmmmm: I zapewne wtedy to będą taaakie mrozy że [B]znowu będę do Wawki wracac przez tydzień i przez ... Śląsk[/B] :siara:[/QUOTE] no nie ma lekko - zawsze to lepiej przez Śląsk niż przez Zieloną Górę - Szczecin - Gdańsk - Białystok do Wawki... choć pewnie można i przez np :multi: Amsterdam...