-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chyba sie wyprowadze.........:D:D:D ale Dejzi vel Lizi nie oddam nikomu!!!! -
noooo dobra..... to ja sie moge zamienic na Lizi...:D
- 78403 replies
-
to jutro na szpilkach praca...
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj agus...twoja kawa to juz prawie mrozona :):D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hehe:) kawa czeka... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
magdola replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha'][B]Magdola[/B] - czy ta karma jest również na tej samej półce cenowej? :) [/B][/QUOTE] juz wam pisze bo nie wiem jak acana kosztuje.... 2,5kg ok 60 zl, a 7 kg ok 140, drogo...ale ni wim jak z acana... ja i tak pogadam...moze jakies znizki.......... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czytaj, czytaj...a kawa stygnie... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to zapraszam na kawe:) i mam 'cos' Twojego... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
magdola replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Podziękuj ode mnie znajomej! Nie dowierzam momentami, że tylu ludzi chce nam pomóc! :) Ona je w tej chwili Acanę Pacificę, ale Acanę Small Breed też jadla ze smakiem, także myślę że to byłoby dobre.... a ile? Tego nie jestem w stanie powiedzieć :) Sunia waży 5,900. dzienna dawka dla niej to ok. 100-110g :) Chyba, że znacie inne dobre karmy z tej półki o podobnym skladzie? Ps. Pampersy na razie mam. Sponsorem jest Daria - Pani Barusia z mojego podpisu :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Mam znajoma ktora jest zywieniowcem...zapytam, ale dopiero we srode... Chyba orjen... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hmmm... musze zaczac rozmowy, bo u Ciebie "coś" sie rozwija... chyba...:) a zlosnica....ohhhhhh milosci moje..... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
u nas w domu bal, :) nie mozemy jej oddac...zwlaszcza, ze tz 'gada' z Liza... nie ma mowy, zeby zniknela z naszego zycia!!! ... -
nooo...w koncu...:)
-
moje malenkie....czekam na zdjatka..
-
ja na prawde nie moge...buuu...:(
-
nie za ma co... szkoda, ze nie moge miec trzeciego:(
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']No dobra cioteczki... prosze o krotkie info : konkretnie charakter, jak z czystoscia u niej, ile ma lat (pi razy oko), sterylka, i inne wazne info i kontakt do kogos. Zasponsoruje jej ogloszenie :) Przyda sie?[/QUOTE] czyli nie trzeba? -
to zapytam, ale odpowiem za ok 2 dni...:(
-
[quote name='Greven']Mogę Ci powiedzieć mniej więcej gdzie spoczywają jej prochy, ale nie wiem, czy znajdziesz właściwy grób. Najprościej trafić, gdy wejdzie się I bramą od Redy, od Mieszka Pierwszego. Tam, gdzie jest Ściana Pamięci (nie ta od Ku Słońcu przy nowych kwaterach tzw. Patelni, żeby Cię to nie zmyliło), a stojąc przy grobie Talcott przed sobą masz Wiatrak, po prawej ręce Ścianę Pamięci, a za ogrodzeniem cmentarza, patrząc jak na Ścianę Pamięci, widzisz szpetne niebieskie plandeki nad straganami ze zniczami. Groby dookoła są raczej stare, 20-30 letnie, otoczone labiryntem żywopłotu. Jeśli wybierzesz się tam niedługo, to poznasz grób Kasi po wieńcach...[/QUOTE] bede szukac... czy ktos mi moglby w razie czego podac nazwisko na pw?
-
zapytam tesciow...jest mala szanasa, ale jest.... a on wykastrowany jest??? bo to argument!
-
[quote name='Maga100'][B]w pierwszej chwili zrozumiałam, że chcesz Ozziemu takie sprawić.... :stupid: :evil_lol:[/B][/QUOTE] ja tez...:D w koncu fotki .....:)
- 78403 replies