-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No karolciu popytaj, może akurat sie uda. -
Dingo dostał jakiś lek przeciwzapalny i steryd, w jego wieku można mu podawać zapewne i witaminy i inne leki wzmacniające....dziewczyny mówiły coś o wypadnięciu dysku, wtedy, co nie mógł sie podnieść, dziś biegał całkiem żwawo i był radosny, zwłaszcza szybko biegł do miski :) Agula nie mów nigdy tak od razu nie...trzeba doładnie wszystkiego sie dowiedzieć, przemyśleć i potem ostatecznie zadecydować.
-
dziewczyny...i chłopaki ;) ......mi dzis ręce opadły juz totalnie do ziemi... w przytulisku 3 nowe psy:crazyeye::shake::shake: w południe dowieziono szaro-białą sunię i małego rudego pieska: [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7063/dscf1217xx.jpg[/IMG] a teraz ok. 19 ( juz mnie nie było dlatego nie mam fotki ) Justynka dostała zgłoszenie o koczującym w Kielanówce ONku i pojechały z Magdą go zabrać, Onek okazał się jednak suką, w średnim wieku, jest już w przytulisku. Boksy i budy pękają w szwach:shake: :shake: A po południu jeszcze był telefon w sprawie błąkającego sie po blokowisku wychudzonego jamnika, poszłyśmy go złapać i na szczęście Justynka go rozpoznała, więc chociaż on jeden wrócił do domu ( zwiał na cieczkujące suki:shake: )
-
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Odwiedził Pan przytulisko, a jakże, nie uwierzycie, ale Wega była super grzeczna i elegancka, ze dwa razy, lekki podskok i tyle, bardzo się spodobała, pan był jeszcze z panią, ale umknęło mi czy to siostra czy żona, w każdym bądź razie są zdecydowani na Wegę, bardzo sympatyczni i mili ludzie, zaproponowali sami przyjechanie i obejrzenie warunków, zanim ja napomknełam o wizycie wogóle, no ale dom jest w Budzyniu , tuz przy przejściu granicznym w Korczowej, więc nieosiągalne dla nikogo z nas, ewentualnie ktos z Przemyśla lub Radymna. Poprosiłam o przysłanie fotek gospodarstwa, bo to jest typowe gospodarstwo wiejskie, z ogrodzeniem, dodatkowo jest 15 ha pola, jest drugi labek 3 letni i mała sunia, koty, kury, ma byc koń ...no cała rozbudowana gospodarka jednym słowem. Psy mieszkają w budach wstawionych do stodoły, ten ich labek to wogóle nawet do budy za bardzo podobno nie wchodzi tylko śpi w samej stodole, cały dzień jest bieganie po podwórku, są też spacery...pozostaje temat sterylki, bo oczywiście ludzie jak najbardziej są za, nie musiałam tłumaczyć o co chodzi ;) gdyby sie udało wszystko dograć z zabiegiem i hotelikiem to za 2 tyg, w piątek Wega może tam jechać. Oczywiście o ile zaakceptujemy warunki. Jak oceniacie sytuację?? Czy macie pomysł na kogos kto mógłby tam zrobic wizytę, czy będziemy się opierac na fotkach???? Z Przemyśla jest 40 km do Budzynia, z Radymna 20 km...może "labradory" kogos mają w tych okolicach ????? plis help!!!! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
teoretycznie powinnam była wiedzieć, że to tak będzie wyglądać...ale nawet to się zapomina:shake::shake:....ech.... Figo-figo odpoczywaj dużo, no..ile tylko dasz radę -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike nic nie zrobisz, każda baba płacze o te włosy po ciąży, mi do tej pory lecą.. U nas kolejne zęby w natarciu, wycie takie, że mi uszy odpadają.....nie wyróbka z tym całym bajzlem, nie ma kiedy się położyc spać nawet..jedynioe dzis dobra wieść, Kaśka zdała na prawko :)) Dziewczyny, kiedy dziecko zaczyna kumać, że czegoś nie wolno?? Ja cały dzień spędzam na wydzieraniu Paćki z miejsc w których nie wolno być , wyciąganiu z rąk rzeczy niedozwolonych , na zjadaną karmę i paprochy już nie reaguję...totalne PATO..niebawem ocipieję:shake: -
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Karolciu to już nawet nie o podobanie chodzi, bo ona jest ładna, chodzi o to, że to koszmarny harpagan, dzisiaj miałam z nią do czynienia, więc jestem pełna obaw i raczej się nie napalam. Do niej to tylko w stroju bramkarza hokejowego...:shake: No ale panu w sumie to na rękę, bo trzeba rozruszać tego ich drugiego psa, a on ma jakieś 2 lata, więc akurat ten aspekt adopcji byłby niegłupi...zobaczymy jutro:roll: Fajnie by było jakby znalazła szybko dom..ile spokoju w przytulisku od razu zrobiłoby się:p -
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='asskasiek']cześć ja też ogłaszam Vege nawet płace za wyróżnienia ogłoszeń :/ szukam dla niej domu tymczasowego bo jest forum [COLOR=#414141][FONT=Calibri]http://labradorretriever.com.pl/ chętne do zabrania Vegi pod swoje skrzydła tylko brak jest domu tymczasowego... chcą opłacać wszystko karme weta i wszystko co potrzeba... może ktoś z waszych znajomych mógłby ją zabrać pod swoją opieke, myśle ze to jest duży plus że tak naprawde trzeba mieć troszke czasu a reszta będzie zapewniona [/FONT][/COLOR][FONT=Calibri][COLOR=#414141]tekst który ja umieszczam w ogłoszeniach: Jestem roczną labradorką o imieniu Vega. Zrobiono ze mnie psa do stróżowania kiedy byłam w ciąży. Ja nie umiem stróżować, kocham wszystkich ludzi. Jeśli ja ich kocham to dlaczego oni mnie krzywdzą? Pomóż mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi! Możesz zostać moim domem tymczasowym Forum [URL]http://labradorretriever.com.pl/[/URL] zdecydowało się wziąć mnie pod swoją opiekę, chcą płacić za karmę, weterynarza i za wszystko co jest mi potrzebne ale brakuje im człowieka który zechce mi pomóc i weźmie mnie do siebie… nie jestem wymagająca Więcej infromacji o mnie znajdziesz na forum [URL]http://labradorretriever.com.pl/viewtopic.php?t=1849&start=0[/URL] jeśli chcesz zostać moim domem tymczasowym zarejestruj się na forum i napisz o tym w moim wątku. Bardzo proszę nie każ mi dłużej czekać człowieku. [/COLOR][/FONT][/QUOTE] Dzięki wielkie:loveu: Pojawiła się malutka szansa na dom dla Wegi, miałam telefon, dzwonił pan z okolic Korczowej, pracujący w Rzeszowie, mają już jednego psa, stracili suke i on jest strasznie smutny, potrzebuja dla niego psa do towarzystwa, powiedziałm wszystko o harpaganicy, nie odstraszyło to pana, jutro przyjedzie ja zobaczyc i ocenic czy podołają. Ma byc po 15 , po pracy, nie wiem czy dam rade tam pojechać, byłby w stanie ktoś może to zrobić ??? Ja mam nadal straszny młyn w domu.... -
to mu nie specjalnie pomoże, na starośc nie ma lekarstwa, podobno ma się lada dzień sporo ocieplić ....
-
Nie wiem czy wiecie, ale dziś z rana Justynka " jechała na sygnale " do Dingusia. Nie był w stanie wstać na nogi, w końcu się jakos podniósł, dostał leki..nie wiadomo tak do końca co to było i czy nie powtórzy się znowu...tak więc jest niewesoło:shake:
-
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[B]Zakonna[/B] z nieba nam spadasz:loveu::buzi:, bardzo potrzebujemy kogoś do pomocy, nawet kilka ogłoszeń, na najpoczytniejszych stronkach i już będzie na pewno jakiś większy odzew. Nie do pomyślenia jest, że nawet za szczeniakami nikt nie dzwoni:shake: W moim podpisie jest banerek do naszego głównego wątku, a w 2 pierwszych postach są wklejone nasze psiaki fota+link do wątku, tam wszystko znajdziesz;) Ja pomimo szczerych chęci na prawdę nie dam rady, dopiero teraz siadłam na kompa po całym dniu, przy Paćce nie mam szans na to aby usiąść na dłużej niż minutę, jedynie co to mogę obiecać, że będę teraz częściej w przytulisku i może więcej info o psiakach będę w stanie przekazać na wątkach.;) -
O widzisz! no to [B]pięknie[/B] :D
-
MAŁA -mix beagle i teriera znalazła super dom!
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
He, he....przypomina, przypomina, ale towarzycho się wyleguje...zgroza:shake::mad::evil_lol:...a Ty człowieku pracuj na to wszystko, aż ci garb urośnie:shake::evil_lol: -
[quote name='mamanabank']no naprawdę, wszystko mi się ostatnio podoba, zwykle w takich momentach zaczynam się bać i rozglądam się, z której strony coś gruchnie, bo przecież tak dobrze być nie może, żeby się wszystko podobało :-D [/QUOTE] Kochana może tak być, wszystko to co masz w głowie potem sie przejawia w Twoim życiu, sławetne Prawo Przyciągania kóre stosuję od jakiegoś czasu :) jak Ci sie wszystko podoba i jesteś uchachana to możesz co najwyżej przyciągnać tego jeszcze więcej, a jak czekasz , że coś gruchnie to w końcu gruchnie. Tak więc rozkoszujmy sie pięknymi chwilami. Ja dziś przejeżdżałam koło sklepu ślubnego w którym kupiłam sobie ślubne buty i mnie wspominki wzięły, że to był taki [B]piękny[/B] czas :)
-
MAŁA -mix beagle i teriera znalazła super dom!
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nie no, chyba nie sądziłyście, że tego typu pies będzie zupełnie bezproblemowy :D :D..tylko czekałam, kiedy coś z niej wylezie :D -
Niech je, nie żałuj jej, tam ponoć dużo dobroczynnych składników mózgotwórczych jest Szirka niech też coś dziubnie :D
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nie mam żadnej kuropatwy..ale to dobrze bo nie wiedziałabym co z tym zrobić :D Dziś podjęliśmy męską decyzję, żeby psy leżały na swoich legowiskach, a nie na kanapach, bo pomimo, że mamy sporą sofę to nadal nie ma za bardzo na niej miejsca dla ludzi...nie wiem tylko kto podejmie się wyplenienia z nich tego zwyczaju. Kolejna ciekawa nowina jest taka, że jutro do naszego starego mieszkania wprowadza sie gość z nowofunlandem :) smieję się, bo sąsiedzi pewnie myśleli, że odetchną od tego zwierzyńca z parteru..a tu ZONK :D :D :D CHłopina wdzięczna, że się zgodziliśmy bo nikt mu nie chciał wynająć :D Antosiu nasz kochany, rośnij zdrowy i duży , ku radości rodziców i Patrycji !!! :) Sto lat!!! Andzike i co, dobry ten film ?? Dziewczyny nie narzekajcie na swoje maluszki, u nas Paćka jest w dziecięciu miejscach na raz, trzeba mieć oczy wokoło głowy, spina się, wywraca, wisi na moich nogach, otwiera szafki, wywleka wszystko, nie ma szans coś przy niej porobić..aha i jak mnie na kompie widzi, to od razu się drze, tak, że mogę siedzieć tylko jak śpi -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny skoki rowojowe macie zapewne..macie te tabelki z wykresami skoków, czy Wam wkleić ? Wygnałam własnie "brytany" na "ogród" żeby postóżowały, ale nie chcą, siedza na 2 paletach , które robią za pseudo tarasik i pukają w szybkę...ale ja jestem nieugieta, bez upolowanego bażanta, no..minimum kuropatwy nie ma powrotu :D -
MAŁA -mix beagle i teriera znalazła super dom!
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! Ale cuuuuuudoOOooooooooooo!!!! tak to mój typ!!!! Andzike chcem, ale nie mogem:placz::placz::placz::placz: będę mocno kibicować, mam nadzieję, że z taką urodą i super charakterem szybko jej się uda -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Pierwsza noc w nowym domu...... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
I ja dziś miałam świńskie popołudnie, bachor sie darł i wisiał na matce...dałam profilaktycznie paracetamol na noc, bo to może się dobijać ostatnia niewykluta dwójka dolna....