-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Tareńka jest cudowna, ja już wpadnięta jestem po uszy , tylko przy ludziu, pilnuje się bardzo, taka wpatrzona, zrównoważona, mądra sunieczka. Polubiła się z naszym sznupkiem Peperem, no i z dziadkiem Magikiem też się lubi, na razie nie miałam odwagi sprawdzać ją z naszymi suczkami zadziorami ;) nasza wetka chciałaby zrobic jej badania, krwi, teraz Tarcia bierze antybiotyk, bo miała problem z pęcherzem, podsikiwała co chwilkę, już po kilku dawkach sie uspokoiło, pasuje zrobic niuni te badania krwi, żeby było wiadomo w jakiej jest tak na prawdę formie. Ten chory pęcherz to zapewne wynik siedzenia w nieogrzewanym domu, po śmierci pana....no i stres...echch bidulka
-
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Homi juz w domu, póki co trwa docieranie, bo tam jest kilka sztuk stada, jak rozmawiałam z jego Pańcia to była własnie z 3 psami na spacerze....aklimatyzacja trwa , podobno Homer jest wpatrzony a Rudzika, najwiekszego samca, tamten go trochę ustawia, ale Homi się daje, chyba potrzebny mu męski wzorzec, no i wogóle psiakom potrzebny czas, nasz Homerek miał ostatnio burzliwy tydzień, więc potrzebuje wreszcie spokoju i stabilizacji.... -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
ja będę od ok. 9 do maks 11, może krócej -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
mamanabank to nic innego jak sławetne prawo przyciągania :D wiecie co, tak się dziś usmiałam w gabinecie, zaobserwowałam, że często przychodzą ludzie ze swoimi psiakami i na uwagi o tym, że ich pupile są chyba za bardzo przy kości, praktycznie wszyscy odpowiadają: no wie pani, no to co ja mam zrobić, jak on ( ona ) sie tak strasznie patrzy na mnie jak ja jem, no musze wtedy mu ( jej ) dać :D , dziś już nie wytrzymałam, jak byli z 13 letnim buldożkiem fr. i jego pani się tłumaczyła, no bo nawet jak ja jabłko jem to on tak patrzy i musze mu dawać, on tak łapczywie to jabłko je :D, musiałam wyjśc, żeby nie parskać przy nich :) wracam bo nadrukowałyście równocześnie ze mną :) Superowe fotki, Maks przeuroczy, widze, że współpracuje z ciocia Łucją w temacie otwierania kojca :) ta aura jest masakryczna, pewnie tylko Gjalpon widzi w tym cos atrakcyjnego.... Andzike fajnie mieć babcie i prezenciki co rusz :) -
Jadwiniu Kurier Wspaniały jest i o tym wiemy, całujemy go mocno:buzi: Ale i Tobie wielkie podziekowania się należą, bo zaopiekowałaś się Homerkiem, zapakowałas go na podróz i pilotowałaś cały transport, wielkie buziaki również dla Ciebie:loveu::loveu::loveu: Nie wiem co byśmy bez was zrobili......:loveu::loveu: Aha...jakby ktos nie wiedział, to Homer wylądował aż w Gdańsku :D
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dobra, dobra, nie tłumacz się :D Paćka po wizycie u lekarza, niby bez antybiotyku, ale dostała Bactrim..... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike na starym mieszkaniu miałam biało - czerwona łazienkę z ciemno szarą podłogą , ( prawie tak samo ) dziwne zbiegi okoliczności, nie ? :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike ja będe łazienkę dekorować na fiolet ( kiedyś :D ) jak byś się czegoś pozbywała z powodu choroby umysłowej to przyjmę :) Jezooooo...przypomniałam sobie właśnie, że my mamy kaczuszkę kąpielową , ale normalną, żółtą ;) :D i smoka różowego, wchodze kiedyś do łazienki podczas kąpieli, a tam jakiś teatrzyk w wykonaniu tatusia i okazało się , że od pół roku kaczuszka nazywa się Jadwinia Kwak , a smok jest smoczycą Zosią Drakowską ...cóż za ułańska fantazja :D Figuś piwo Gingers - imbirowe :) -
Tak karolciu szukamy domu zdecydowanie, na razie za zimno na prawdziwy sznaucerowy tuning, ale ma piękny pysiek i tak, może sie uda ;)
-
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Karolciu on wciąz w podróży, dopiero jutro dotrze do celu, dam znać wieczorkiem , póki co w porządku jest :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Flo widziałam, a jakżesz, nawet iskry się mi z oczu posypały, ale dobra, przemilczę, ....póki FF ciężarna , to będe łagodna :D Flo co do kawałk apodłogi, to ja jeszcze muszę bezszelestni eotworzyc i zamknac za soba drzwi, a tu juz trzeb abyć nie lada wirtuozem :D Piję grzanego Gindżersa, z tartym imbirem ( patent Beci ) i przyprawą korzenną, bo znowu mnie łamie i zaraz spadam się grzać do wyra....do jasnej ciasnej z tymi wirusami:shake: -
Peperos czuje sie znacznie lepiej, zaróżowił się ( znaczy krew sie troszke poprawiła ) na szczęście watroba i nerki w porządku, leci sobie jeszcze na witaminkach i antybiotyku.
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
FF dopiero dziś na spokojnie pooglądałam Twoje foty, cudne, Antoś Mikołajek to straszna słodycz, psiaki na śniegu boskie, no wogóle cud miód :loveu: Andzike a Twój kawaler to ledwo ledwo w wanience już się mieści, słodziak też z niego coraz większy się robi:lol: Może powinnyśmy odmałpować od Tośki chłodzenie dziąseł :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Pewnie,że dużo....one pojedynczo wychodzą, jeden przez kilka dni -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Flo u mnie tez masakra, spędziłam dzień z wyjącą na mnie ząbkującą Paćką w towarzystwie psów z niekompletną liczbą chromosomów.... -
A tu w gabinecie, po kroplówkach i małym tuningu ( między innymi wyczesaniu kilku rzepów z brody :) ) [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3038/peper6.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8397/peper7.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2509/peper8.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4163/peper9.jpg[/IMG]
-
Peper trafił do naszego przytuliska z "łatką" bestii duszącej kury, a tymczasem okazało się, że to słodki, nakolankowy, przytualśny i przyjacielski psiaczek w typie sznaucerka. Nie wiemy dlaczego , ale dłuższy czas błąkał się po okolicy, a że głód biedakowi doskwierał okrutny, postanowił zapolować na kurę...Niewiele trzeba było, aby bezduszni ludzie wpadli na "wspaniały" pomysł otrucia biedaka jakimś świństwem. Wydawało sie, że w ostatniej chwili został przewieziony do naszego przytułku i jest już bezpieczny. Niestety następnego dnia Peper kompletnie stracił żywotność, zaszył się w budzie, nie jadł i nie pił. Pojechał do gabinetu wet na badania, okazało sie, że jednak został podtruty. Szybka pomoc, podane leki i kroplówki poprawiły jego stan, wciąż nie jesteśmy pewne czy aby na pewno już wszystko w porządku. Peper jest wciąż pod obserwacją, po dwóch dniach ogromnej apatii dziś wreszcie poczuł się lepiej, mam nadzieje, że będzie juz tylko lepiej... Peper jest cudnym psiakiem, kudłatkiem w typie sznaucera średniego, waży 12 kg, zaprzyjaźnil się już z grupką naszych przytuliskowych psiaków, jest bardzo kochany, szuka wciąż towarzystwa człowieka. Kiedy przysiadłam na chwilę , aby go pomiziać, wdrapał sie natychmiast na kolanka i siedzieliśmy tak sobie dobry kwadrans, taki z niego pieszczoch:lol:. Niestety te dobre chwile są tak sporadyczne..większość czasu psisko siedzi samotnie za kratami i smutnymi oczami wypatruje wybawienia.... Będzie wspaniałym przyjacielem, jest bardzo łagodny, może spokojnie mieszkać w domu z dziećmi, a także z kotami, spaceruje ładnie na smyczy, nie boi sie jazdy samochodem, no i jest przeuroczy, czegóż chcieć więcej. Czekamy na chętne domki!! Kontakt w sprawie adopcji Renata tel. 727 906 679 Peper przebywa w przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa Jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/130/peper2.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5756/peper3.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/589/peper4.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6803/peper5.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4140/peper1.jpg[/IMG]