Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Tareńka jest cudowna, ja już wpadnięta jestem po uszy , tylko przy ludziu, pilnuje się bardzo, taka wpatrzona, zrównoważona, mądra sunieczka. Polubiła się z naszym sznupkiem Peperem, no i z dziadkiem Magikiem też się lubi, na razie nie miałam odwagi sprawdzać ją z naszymi suczkami zadziorami ;) nasza wetka chciałaby zrobic jej badania, krwi, teraz Tarcia bierze antybiotyk, bo miała problem z pęcherzem, podsikiwała co chwilkę, już po kilku dawkach sie uspokoiło, pasuje zrobic niuni te badania krwi, żeby było wiadomo w jakiej jest tak na prawdę formie. Ten chory pęcherz to zapewne wynik siedzenia w nieogrzewanym domu, po śmierci pana....no i stres...echch bidulka
  2. Homi juz w domu, póki co trwa docieranie, bo tam jest kilka sztuk stada, jak rozmawiałam z jego Pańcia to była własnie z 3 psami na spacerze....aklimatyzacja trwa , podobno Homer jest wpatrzony a Rudzika, najwiekszego samca, tamten go trochę ustawia, ale Homi się daje, chyba potrzebny mu męski wzorzec, no i wogóle psiakom potrzebny czas, nasz Homerek miał ostatnio burzliwy tydzień, więc potrzebuje wreszcie spokoju i stabilizacji....
  3. ja będę od ok. 9 do maks 11, może krócej
  4. mamanabank to nic innego jak sławetne prawo przyciągania :D wiecie co, tak się dziś usmiałam w gabinecie, zaobserwowałam, że często przychodzą ludzie ze swoimi psiakami i na uwagi o tym, że ich pupile są chyba za bardzo przy kości, praktycznie wszyscy odpowiadają: no wie pani, no to co ja mam zrobić, jak on ( ona ) sie tak strasznie patrzy na mnie jak ja jem, no musze wtedy mu ( jej ) dać :D , dziś już nie wytrzymałam, jak byli z 13 letnim buldożkiem fr. i jego pani się tłumaczyła, no bo nawet jak ja jabłko jem to on tak patrzy i musze mu dawać, on tak łapczywie to jabłko je :D, musiałam wyjśc, żeby nie parskać przy nich :) wracam bo nadrukowałyście równocześnie ze mną :) Superowe fotki, Maks przeuroczy, widze, że współpracuje z ciocia Łucją w temacie otwierania kojca :) ta aura jest masakryczna, pewnie tylko Gjalpon widzi w tym cos atrakcyjnego.... Andzike fajnie mieć babcie i prezenciki co rusz :)
  5. Jadwiniu Kurier Wspaniały jest i o tym wiemy, całujemy go mocno:buzi: Ale i Tobie wielkie podziekowania się należą, bo zaopiekowałaś się Homerkiem, zapakowałas go na podróz i pilotowałaś cały transport, wielkie buziaki również dla Ciebie:loveu::loveu::loveu: Nie wiem co byśmy bez was zrobili......:loveu::loveu: Aha...jakby ktos nie wiedział, to Homer wylądował aż w Gdańsku :D
  6. Dobra, dobra, nie tłumacz się :D Paćka po wizycie u lekarza, niby bez antybiotyku, ale dostała Bactrim.....
  7. O tak trzeba, z góry dziekujemy!!!! [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5277/pit38boguchwala.jpg[/IMG]
  8. Andzike na starym mieszkaniu miałam biało - czerwona łazienkę z ciemno szarą podłogą , ( prawie tak samo ) dziwne zbiegi okoliczności, nie ? :)
  9. Andzike ja będe łazienkę dekorować na fiolet ( kiedyś :D ) jak byś się czegoś pozbywała z powodu choroby umysłowej to przyjmę :) Jezooooo...przypomniałam sobie właśnie, że my mamy kaczuszkę kąpielową , ale normalną, żółtą ;) :D i smoka różowego, wchodze kiedyś do łazienki podczas kąpieli, a tam jakiś teatrzyk w wykonaniu tatusia i okazało się , że od pół roku kaczuszka nazywa się Jadwinia Kwak , a smok jest smoczycą Zosią Drakowską ...cóż za ułańska fantazja :D Figuś piwo Gingers - imbirowe :)
  10. Tak karolciu szukamy domu zdecydowanie, na razie za zimno na prawdziwy sznaucerowy tuning, ale ma piękny pysiek i tak, może sie uda ;)
  11. Karolciu on wciąz w podróży, dopiero jutro dotrze do celu, dam znać wieczorkiem , póki co w porządku jest :)
  12. Flo widziałam, a jakżesz, nawet iskry się mi z oczu posypały, ale dobra, przemilczę, ....póki FF ciężarna , to będe łagodna :D Flo co do kawałk apodłogi, to ja jeszcze muszę bezszelestni eotworzyc i zamknac za soba drzwi, a tu juz trzeb abyć nie lada wirtuozem :D Piję grzanego Gindżersa, z tartym imbirem ( patent Beci ) i przyprawą korzenną, bo znowu mnie łamie i zaraz spadam się grzać do wyra....do jasnej ciasnej z tymi wirusami:shake:
  13. Peperos czuje sie znacznie lepiej, zaróżowił się ( znaczy krew sie troszke poprawiła ) na szczęście watroba i nerki w porządku, leci sobie jeszcze na witaminkach i antybiotyku.
  14. Ritek chyba teraz nie...jeżeli cos potrzebujesz się dowiedzieć to polecam kontakt bezpośrednio ze schronem-kierownikiem , tel. jest na ich stronce zapewne
  15. Utworzyłam na FB wydarzenie dla Tareńki, pomóżcie reklamować, zapraszajcie znajomych..... [url]http://www.facebook.com/events/439454906128233/?context=create[/url]
  16. Kochani udało mi sie stworzyc wydarzenie dla Tary na FB, pomóżcie rozpowszechniać: [url]http://www.facebook.com/events/439454906128233/?context=create[/url]
  17. Miałam dwa telefony , ludzie szukają swoich zaginionych psów : 1. Duży pies w typie labradora, rudy, 2 letni zaginał na początku stycznia w Woli Zgłobieńskiej ( nasza gmina ). 2. Mały czarny kundelek z siwą mordką, beżowe łapki i puszysty ogonek, 9 letni, zginął w Strzyżowie.
  18. FF dopiero dziś na spokojnie pooglądałam Twoje foty, cudne, Antoś Mikołajek to straszna słodycz, psiaki na śniegu boskie, no wogóle cud miód :loveu: Andzike a Twój kawaler to ledwo ledwo w wanience już się mieści, słodziak też z niego coraz większy się robi:lol: Może powinnyśmy odmałpować od Tośki chłodzenie dziąseł :D
  19. Jamnisiu czyli jak ja bym sprobowała to wydarzenie zrobic to sie nie opłaca? bo ja nie mam setek znajomych na FB...
  20. Pewnie,że dużo....one pojedynczo wychodzą, jeden przez kilka dni
  21. Flo u mnie tez masakra, spędziłam dzień z wyjącą na mnie ząbkującą Paćką w towarzystwie psów z niekompletną liczbą chromosomów....
  22. na pewno ciocia Rita terierowa pomoże ile sie da
  23. [B]Wątek Peperka, zapraszam!!!![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239303-Peper-młody-kochany-sznaucerek-wydano-na-niego-wyrok-we-wsi?p=20360826#post20360826[/URL]
  24. A tu w gabinecie, po kroplówkach i małym tuningu ( między innymi wyczesaniu kilku rzepów z brody :) ) [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3038/peper6.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8397/peper7.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2509/peper8.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4163/peper9.jpg[/IMG]
  25. Peper trafił do naszego przytuliska z "łatką" bestii duszącej kury, a tymczasem okazało się, że to słodki, nakolankowy, przytualśny i przyjacielski psiaczek w typie sznaucerka. Nie wiemy dlaczego , ale dłuższy czas błąkał się po okolicy, a że głód biedakowi doskwierał okrutny, postanowił zapolować na kurę...Niewiele trzeba było, aby bezduszni ludzie wpadli na "wspaniały" pomysł otrucia biedaka jakimś świństwem. Wydawało sie, że w ostatniej chwili został przewieziony do naszego przytułku i jest już bezpieczny. Niestety następnego dnia Peper kompletnie stracił żywotność, zaszył się w budzie, nie jadł i nie pił. Pojechał do gabinetu wet na badania, okazało sie, że jednak został podtruty. Szybka pomoc, podane leki i kroplówki poprawiły jego stan, wciąż nie jesteśmy pewne czy aby na pewno już wszystko w porządku. Peper jest wciąż pod obserwacją, po dwóch dniach ogromnej apatii dziś wreszcie poczuł się lepiej, mam nadzieje, że będzie juz tylko lepiej... Peper jest cudnym psiakiem, kudłatkiem w typie sznaucera średniego, waży 12 kg, zaprzyjaźnil się już z grupką naszych przytuliskowych psiaków, jest bardzo kochany, szuka wciąż towarzystwa człowieka. Kiedy przysiadłam na chwilę , aby go pomiziać, wdrapał sie natychmiast na kolanka i siedzieliśmy tak sobie dobry kwadrans, taki z niego pieszczoch:lol:. Niestety te dobre chwile są tak sporadyczne..większość czasu psisko siedzi samotnie za kratami i smutnymi oczami wypatruje wybawienia.... Będzie wspaniałym przyjacielem, jest bardzo łagodny, może spokojnie mieszkać w domu z dziećmi, a także z kotami, spaceruje ładnie na smyczy, nie boi sie jazdy samochodem, no i jest przeuroczy, czegóż chcieć więcej. Czekamy na chętne domki!! Kontakt w sprawie adopcji Renata tel. 727 906 679 Peper przebywa w przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa Jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/130/peper2.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5756/peper3.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/589/peper4.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6803/peper5.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4140/peper1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...