Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. no własnie nie fajne te telefony..same jakies "buraki" dzwonią i że do budy chcą:shake:
  2. Dziewczyny w gabinecie jest zatrzęsienie małych kocurków , reklamujcie , jakby ktoś szukał, polecajcie...mam fotki, ale żywcem nie mam kiedy obrobić i wstawić, jest ich dużo, do wyboru - do koloru, śliczne, kilkutygodniowe, pilne domki!!! najgorsze jest to, że jest też około roczny piękny rudy kocurek po wypadku, ma poskładaną miednicę, ogólnie poobijany, usunięto mu też kły , połamane przy wypadku, jest śliczny i bardzo kochany pomimo tego co przeszedł, jest jeszcze leczony, koszty na razie 400 zł operacja , może uda mi się jutro wstawić foty. Daje tylko znać dziś bo to pilne sprawy!!!
  3. pepsi dzięki wielkie za te wszystkie info...nie mogę na razie tego ogarnąć przy moim potfffforzeeeee:pissed:..może wieczorkiem to przemyślę wszystko, rzeczywiście wygląda to porównanie przekonywująco:lol: ( o co chodzi z tym wstawianiem linków? ) ja chuste mam, ale moja młoda podczas wiązania wyczyina takie akrobacje, że ja jestem cała mokra, potrzebuje czegoś co się szybko zakłada;), nie noszę dużo, bo mi po ciąży stawy wysiadły i jak tylko chwilę coś dźwigam to się ból odzywa:shake:, ale czasem trzeba:roll:
  4. Moja Patrycja ma już dobre 7 i pół miesiąca, wogóle jej siadanie nie interesuje, staje przy meblach, pełza od 2 tygodni bardzo sprawnie po całym domu, a dzis zaczeła wreszcie regularnie raczkować, ale nie siedzi:roll: co dzidzi to inne :evil_lol: mamy ledwo co wyklute dwa zębole. ( nie wspomnę, że przy okazji tego wstawania zaliczyła już parę gleb:roll: ) Pepsi my już w spacerówce dość długo jeżdzimy, bo Paćka długaśna i wyrosła z gondolki, a myślę też o nosidełku, czy te nosidła Tuli to można gdzieś dostać używane , bo cena nowego zabija?? a jakieś inne nosidła?? ja to w sumie na spacer z kundlem potrzebuję;)
  5. Hity też wdoopczałam, faktycznie są lepsze :D
  6. liście z malin zmiękczają szyjkę i wzmacniaja mięsień macicy..idziesz, kichasz i bobo jest na świecie :D ( a i jeszcze maja duzo potrzebnych mikroelementów ) mozna je pić od 37 tygodnia, warto po 3, 4 kubki dziennie, ja piłam :)
  7. [quote name='Andzike']Matko i córko, majuska, właśnie mnie dzięki Tobie olśniło!!!! :D :D :D :D od połowy ciąży zastanawiam się, co to za dziwne ruchy się odbywają w środku, raz na jakiś czas, regularnie mi coś "skacze" w brzuchu ;) na kopniaki za regularne, skurcze to też na pewno nie są, a to po prostu czkawka!!!! :mdleje: Śmiać mi się chce z samej siebie :D Ale Kacper będzie miał ogarniętą matkę... :roll: chyba mi naprawdę ciąża mózg przepłukała :mad:[/QUOTE] Ha, ha..lepiej późno niż wcale :) No to już teraz wszystko wiesz o ciąży, możesz iść rodzić:diabloti:
  8. Andzike i co zjadłaś natychmiast tej czekolady ?:evil_lol:..ja w końcówce ciąży "chorowałam" na delicje z Milki z nadzieniem toffi:roll:
  9. To może to był jednak Kangur ??...chociaż wydaje się to być niemożliwe..:D
  10. [quote name='Andzike'] Majuska - widziałam zdjęcia Paćki z weselicha na FB - ona jest tak śliczna, że można by ją jeść łyżeczkami!!! :loveu: [/QUOTE] To po mamuni :D..niestety wprost proporcjonalnie do urody rośnie również jej zołzowatość. Andzike pijesz herbatkę z liści malin??
  11. No chociaż jedna się odezwała:lol: A reszta gdzie???:mad::mad: Ja to czułam, że Paćka przybrała prawidłową pozycję bo odgłos czkawki najintensywniejszy był na samym dole:evil_lol: Pochwaliłam tu wczoraj "gada" to mi dziś wstała o 4:roll:..jestem zombiakiem:placz::placz:
  12. [quote name='pepsicola'] Majuska-pozdrawiam![/QUOTE] Heja, heja...jak tam Lenka??
  13. no to już jest delikatna przesada, żeby tyle czasu nie dać żadnego znaku życia...do wszystkich sie to tyczy, do wszystkich!!!! :shake: My żyjemy, mamy 2 zęby, w sobotę byliśmy na weselu, a teraz znowu kiblujemy same cały tydzień, ale jest lżej bo ząbki się przebiły i nie dokuczają już tak strasznie :) Andzike , fakt te hormony to jakaś straszna wręcz nadprzyrodzona siła:-o:shake:
  14. Oj śliczny, śliczny i szczęśliwy dzięki Tobie karolciu..a mi czasem telefon dzwoni o niego, nie wiem z jakiej paki??:shake::evil_lol:
  15. Trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń. Słuchajcie..a może jeszcze Misi zrobić jakieś wydarzenie na FB, ja niestety nie uiem, ale może ktoś na wątku potrafiłby sie tym zająć?? To byłby kolejna, duża szansa dla niej ;)
  16. alinko musimy wierzyć, że instnieje gdzieś ten jeden jedyny domek ..może np. Ty masz gdzieś swojego "klona" ?? ;) :)
  17. Karolciu to jeszcze lata świetlne, ale mów, nawijaj o tym, może pokaz foty z pseudo jak dasz radę, nie możemy w każdymbądź razie milczeć... Dziewczyny kiedy ogłaszamy gnojki ?
  18. sybel to nie jest tak, że Ty masz mniej pokarmu, tylko młody nagle potrzebuje więcej, bo "oni " tak właśnie nagle potrzebują:evil_lol:..zachowaj spokój, przystawiaj młodego ile tylko dasz radę, a na pewno zacznie się większa produkcja, stan przejściowy trwa wlasnie dobę do dwóch i możesz miec jeszcze ze 2 lub trzy takie kryzysiki laktacyjne w ciągu najbliższych miesięcy, pij sobie Hippa i Karmi jak najbardziej, ( taak, Karmi jest fajne, sama świadomość, że pijesz "browarka" już dobrocznnie wpływa na laktację ) Dasz radę !!!;) Te uśmiechy Harisona Forda to znam, myśmy też tak kojarzyli te łobuzerskie uśmiechy półgębkiem naszej Paćki :)
  19. I już Sonia ma pakiecik :) 1.[URL]http://tablica.pl/oferta/sonia-mix-l...m-ID1eYsJ.html[/URL] 2.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/183408.html[/URL] 3.[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...sy/Sonia,67051[/URL] 4.[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/111...szanse-na-dom/[/URL] 5.[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...6968,Lw==.html[/URL] 6.[URL]http://www.eoferty.com.pl/sonia_mix_...om_295446.html[/URL] 7.[URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...e-na-dom/49208[/URL] 8.[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id43716.html[/URL] 9.[URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2281...szanse-na-dom/[/URL] 10.[URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...se-na-dom.html[/URL] 11.[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-354256.html[/URL] 12.[URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 13.[URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...na-dom-oferta/[/URL] 14.[URL]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Son..._dom_8355.html[/URL] 15.[URL]http://polskastrefa.pl/rzeszow/zwier...se_na_dom,8od0[/URL] 16.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art12621,sonia.html[/URL] 17.[URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/171...nse-na-dom.htm[/URL] 18.[URL]http://rzeszow.cwirek.pl/oddam-przyj...75fo27904.html[/URL] 19.zoomia 20.olx 21.alegratka 22.gumtree 23.anonse 24.kupsprzedaj 25.ezwierzak Barb, wielkie dzięki:Rose:
  20. dobrze sie złożyło bo dziecię zasnęło z tatusiem i mam swobodne 10 minut :) podesłałam Sońkę, z nowym tekstem figuni i ładnymi fotkami, Beciu kontakt tam jest na Ciebie, tak więc poaktywuj linki jak Ci cos przyjdzie
  21. Barb właśnie podesłałam Sonię z nowym tekstem figi33 na wykupiony przez Ciebie pakiet, dzięki wielkie, wybacz , że są czasem poślizgi czasowe, ale wiesz jak jest....;)
  22. figuś dziękujemy :)
  23. matko skąd brać te domki z ogrodem.....
  24. tekst super, może podesłać właśnie Sonię na ten bazarek który barb wykupiła?
×
×
  • Create New...