-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Ciekawe jak mu tam minął pierwszy dzień w przytulisku...:roll:
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='roche83']Przepraszam wszystkich za danie nadziei na domek, niestety nie mogłam wziąć Terriego mimo, że jest on dla mnie ideałem...:placz:w sobotę został podrzucony na posesję szwagra szczeniak (albo sam się przybłąkał). Szwagier nie mógł wziąć szczeniaka, bo już byli zdecydowania na Frotkę (z innego wątku). Szczeniaka przygarnęliśmy my, dzisiaj po pracy jedziemy z małym do weta i jeśli powie nam, że będzie to duży pies to będziemy zmuszeni znaleźć mu nowy domek, a sami wrócimy po Terriego:lol:[/QUOTE] roche my możemy zaoferować profesjonalną pomoc w szukaniu domku dla szczeniaka, mamy doświadczenie w robieniu pakietów na popularnych stronkach ogłoszeniowych, możemy tez pomóc w wizycie przedadopcyjnej w razie czego, potrzebowałybyśmy jedynie kilku dobrych fot ( cała sylwetka, na raczkach, portrecik itp. :) ) pomyśl nad tym:cool3: ...i dawaj znac jakby co;) [quote name='karolciasz28']Super foty! :) A czy Majuska coś "grzebała" przy Terrutku? ;)[/QUOTE] dobre oko masz Karolciu, grzebane było...Terrik jest wytrymowany , wylazło z niego kupę kłaków, powinno mu być teraz chłodniej, no i w razie polegiwania na kanapie ( :cool3: ) to nie będzie z niego wyłazić ta szorstka szczecina:evil_lol: -
Ciekawa jestem jak nocka, tzn. gdzie spała Frocia?:cool3:
-
Frocia dojechała szczęśliwie do domku, podróż minęła dobrze. Podobno JEST BOSKA:lol: ( tyle to my wiemy:eviltong: :evil_lol:) P. Bartek obiecał wkleić jakieś foty, ale podejrzewam, że sa zmęczeni to może dopiero jutro.....
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Terrik dzis szukal szczęścia w Millenium Hall....występował nawet na scenie...niestety domek sie nie znalazł, wrócił do boksu po imprezie :( Fotki z imprezy : [URL]http://www.kundelek.org/aktualnoci/416-podopieczni-przytuliska-qcztery-apyq-w-millenium-hall[/URL] -
Ja mam boskie filmiki z dzisiejszej imprezy, nie uwierzycie co nasze wspaniałe wolontariuszki potrafią i do czego są zdolne, aby zareklamować " Cztery Łapy ":crazyeye::lol:...załaduję je jednak dopiero jutro, bo dziś mi nie pozwolą w domu :) Tak więc dziewczynki czekające na filmy musicie uzbroić się w cierpliwość do jutra :) Bilans imprezki jest całkiem optymistyczny, 2 małe kociaki znalazły domki:multi:
-
Tak , wszystko poszło zgodnie z planem i Frocia pojechała do domku: [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3716/dscf9747.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/7037/dscf9749.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1037/dscf9752w.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6912/dscf9753b.jpg[/IMG] myślę, że jeszcze dziś będziemy tu miec relację juz bezpośrednio z domku ;) ja dostałam SMSa z trasy, że Frocia grzecznie jedzie i wszystko jest w porządku :)
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny niestety..strasznie, strasznie mi przykro to oznajmić...ale Szczepanek niestety do domku dziś nie pojedzie.....Państwo się jednak nie zdecydowali na niego... Wyszło jak wyszło, widicznie ten jeden jedyny, najlepszy dla niego dom jeszcze się znajdzie, nie traćmy nadziei! Wandziu Tobie kochana bardzo dziekujemy za wielkie zaangażowanie , ogromną pomoc i znalezienie przede wszystkim czasu na zrobienie 2 wizyt dla naszych psiaków. Twoja pomoc jest nieoceniona:calus::Rose: Tak więc Szczepanek uderza dzisiaj z nami na iprezę reklamową do Millenium Hall, może tutaj komuś wpadnie w oko;) A tak wogóle to musimy ruszyć z nową dużą kampanią ogłoszeniową dla chłopaka !!! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
To możesz iść rodzić i nic się nie bój, pójdziesz kichniesz i będzie po sprawie, zobaczysz ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Oilatum dodajesz do wody do wanienki, a potem wyciągasz młodego i juz masz naoliwkowanego, ja jeszcze dupke linoamgiem smarowałam i potem juz ubieranie, szybka piłka :) butelke tez miałam wlasnie z giftów ze szkoły rodzenia i smoczka ( za smoczka dziękowałam Bogu :) ) a tetrowe pieluszki do podkładania pod mordkę i do obcierania łobrzyganego pyszczka masz ?? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Czas strasznie leci....ja dopiero co stękałam z brzucholem po kolana a Paćka ma prawie 7 miesięcy:crazyeye: a alantan to na co jest? ja używałam po każdym przewinięciu linomagu i zero odparzeń, uważam że jest super ;) jeszcze na początek możesz sobie kupic do kapieli Oilatum soft emulsje, bo maluszek ma strasznie delikatna skórkę i po jakimś tygodniu od urodzenia się ona łuszczy, żeby sie nie masakrowac oliwkowaniem całego ciałka to po kąpieli w Oilatum skórka jest idealnie nawilżona, no to fajnie że cycowac będziesz, ja nie mam pojęcia o butelkowaniu i mieszankach, czym to się wogóle je:roll:??..ale z jedną butelkę to sobie możesz sprawić;) Florka wsiąkła na dobre:roll: -
No tak mi się właśnie wydawało, że to takie słodkie, szorstkie nelsonopodobne słodkości :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike kup sobie jeszcze pampersy dla niuborna, chusteczki nawilżane do dupki i Linomag-maść do jej smarowania i będziesz miec wszystko :) A cycem chcesz karmić?? I nie panikuj wszystko ogarniesz, a z pakowaniem i prasowaniem na pewno zdążysz ;) -
o jak miło mieć takiego super stałego klienta, zaopatrzę się w takim razie w jeszcze bardziej specjalistyczny szampon do rudej sierści, oraz jakąś męska psią perfumę ( taką bardzo świeżą..a może jakieś piżmo...zobaczymy ;) ) to może Pańcia troszkę przyspieszy etap instalacji Nelsiego na wyrku :D :D Bogutku jakby co, to wyślij mi foty na maila a ja je tutaj wkleję ;) Mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
ha, ha...jak widać u " boguchwalszczaków " określenie - [I]pies pracujący[/I] nabiera nowego znaczenia :D :D , no niech pracuje , w końcu na michę trzeba jakoś zarobić :D Jamnis Jogi dziękujemy za kibicowanie, masz super zwierza w awatarze :)
-
Frotka była u mnie a ja mam 2 koty i nie było cyrków żadnych, po za tym to jest typ bardzo uległej suni, kot jak będzie miał jej dość to trzaśnie łapą po nosie i tyle będzie ;) A tak BTW ..znam domki, gdzie ogrodzenie jest, a ludzie potem latają po nocy z latarkami czołówkami i szukają uciekniętej suczy po cmentarzach:eviltong::lol: Odnośnie jeszcze domku Frotki...tam ktoś jest w domu cały czas i Państwo są w stanie poświęcić jej na prawdę sporo czasu , dodatkowo jest tam mała dziewczynka z którą sporo się spaceruje i towarzyszką na tych spacerach będzie Frotka, więc na prawdę będzie mieć sporo ruchu i atrakcji ;) No i słusznie barb zuważyłaś kwestia przyjazdu po Frocię do nas i pełna gotowośc na tą podróż ze strony nowego domku to olbrzymi plus ( to na prawdę kawał drogi ) jak też sam fakt, że to właśnie Frotka , ona i tylko ona jest tą specjalnie upatrzoną i wyczekiwaną sunią.
-
Ja również polegam na ocenie Wandzi, dzięki figuniu, że jeszcze TY potwierdzasz jej rzetelność i wnikliwość podczas wizyt przedadopcyjnych tu na wątku Frotki ;)
-
Beciu, mam nadzieję, że nam bogutek wstawi fotki kanapowe Nelsonka, to coś polookamy na pięknisia:cool3:
-
Nie zgadniecie kto dziś u mnie był:cool3::cool3: Rudziaste kosmate szorstkowłose cudeńko ...czyli Nelsi ze swoim Pańciostwem :loveu::loveu::loveu: Nelsi sie upiększał, nie żeby nie był piękny ( bo był :shiny: ) ale zawsze mogł być jeszcze piękniejszy:evil_lol: Wydarliśmy jeszcze trochę szorstkich kłaczków, a potem kąpiel, suszenie i drobne "podcinki" , wyszedł piękny jak Adonis:loveu: Nelsonek mnie nienawidzi:diabloti:...ale to nic, ważne , że kocha swoich Państwa , a oni jego, bardzo miło było ich gościć, jestem bardzo szczęśliwa, że tworzą taka super rodzinkę psio-ludzką, TAAAKICH domów nam potrzeba:p Tu jeszcze ze skwaszona miną : [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7112/dscf9744.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/319/dscf9745.jpg[/IMG] a zdjęć "po" nie mamy, bo wybiegł jak z procy byle dalej od złej fryzjerki:evil_lol: Pewnie go Pani z Panem wytulili w nagrodę, że taki dzielny był i tyle przetrwał:lol: Wspaniały psiak:loveu:
-
dzisiaj odbyła się wizyta przedadopcyjna dla Froci w domku w Siedlcach, którą przeprowadziła dla nas wanda szostek, bardzo, bardzo dziękujemy:Rose: Wanda jak znajdzie chwilke to napisze więcej ;) Wizyta wypadła w każdym bądź razie pomyślnie, wszystko wskazuje na to, że w niedzielę Państwo przyjadą po Frocię:lol: