Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Ja też, i o tym myslę, tylko brody nie dokleję niestety, no i łap nie ma aż takich puszystych, no ale coś wyjdzie na pewno .....;)
  2. No ale ja myślałam o czyms dużym i groźnym, żeby nas pilnowało, a Beza no cóż....parówą jest, namolną, szorstkowłosą, nie chowa języka do końca do mordy tylko chodzi z takim wywalonym....wogóle nie jest reprezentacyjna :D Cieszę, się, że lepsze wieści od Flo, kciuki trzymam za dalszą rekonwalescencję &&&&&&&&&
  3. ludzie są beznadziejni...dramat:shake:
  4. Karolciu dzięki za ten pakiet :) ...nie czarujmy się, Sonia to trudna adopcja, ale nadzieję trzeba mieć :)
  5. Dawno gościa nie widziałam, podejrzewam, że się bardzo zmienił, na korzyść oczywiście :)
  6. dziewczyny, może spróbowałabym jakoś ogolić Terrego, jakąś fryzurę mu wyczarować, chociaż nie ma typowej bródki terierowej, może nowy fryz i nowe foty jakoś pomogłyby w zwróceniu na niego uwagi, co myślicie. Na weekendzie bym postarała się jakoś czas wygospodarować na tą operację ;)
  7. Karolciu u mnie kilka mają, odnawiam im jak tylko dostanę link, że się ważność kończy, ale jakbyś dała radę zrobić cokolwiek nowego to byłoby super ;)
  8. No to niech się zgłosi do jasnej-ciasnej :) !!!
  9. [quote name='figa33']no jasne , Tobiś w domu może zachowywać się inaczej[/QUOTE] tym bardziej, że on przecież przebywał u tych ludzi w towarzystwie 2 psów-rezydentów i nie było żadnych zgrzytów, nic bym nie pisała na ten temat, przytulisko to specyficzne miejsce przecież ....
  10. Ależ to w takim razie super świadczy o naszym przytulisku, nieprawdaż :) Benio się na pewno przyzwyczai do nowej sytuacji i zadomowi, jakieś 2-3 tygodnie myślę i będzie się czuł jak u siebie, a o przytulisku zapomni ;) dobrze, że nie łobuzuje :)
  11. Figa Figa no zdziwiłabym się gdyby nie :D w pięknych okolicznościach przyrody zwykle sie udaje , to taki mały góral lub też ( co pewnie milej widziane ) mała góralka będzie :D Gratuluję!!!! Andzike Kacper boski siłacz, no i... skóra zdarta z matki :D Asiu dobrze, że ochłonęłaś, na pewno wszystko się jakoś ułoży, szczerze w to wierzę, wymiziaj biedną Flo, a i durnego Kangura strzel w doopę, coby się ogarnął:shake: Mam 2 psy bo w bezczelny sposób wciśnięto nam Bezę, że niby tylko na 2-3 tygodnie, a po 3 tygodniach telefony które mam do właścicielki milczą, na SMSy nie ma odpowiedzi, niby wiem , gdzie mieszka, ale czy poszłybyście tam oddać psa w ręce osoby, którą ona wogóle nie obchodzi...:shake: Beza jest też zapasiona, trzeba się nia zająć, odchudzić....no a same wiecie...kto to zrobi najlepiej:roll:;) ( kto nie zna Bezy to przypomnę, że jest z Orzechowców, po nieudanej adopcji, wróciła do Rzeszowa i chłopak mojej córki wziął ja do siebie na DT żeby do schronu nie wracała, została tam na stałe w końcu, tego roku Sebastan pojechał do pracy do Niemiec, a Beza została z jego matką, w zeszłym roku był w Bułgarii na wakacjach i była Beza u nas 2 tygodnie, teraz w czerwcu zadzwonił, że poszukuje opieki dla Bezy, bo matka chce przyjechać ich odwiedzić do Niemiec na 2 tygodnie, no i wzięłam ją do siebie, bo obiecywałam, że gdyby potrzebował jakiejś pomocy przy niej to może na mnie liczyć....potem to już tylko te głuche telefony.. ) Na szczęście bardzo się lubią z Mają;)
  12. Asiu póki co jestem w szoku .....ale trzymam mocno , za to żeby Flo wyzdrowiała jak najszyciej, ale tez za to, żeby móc wogóle jakoś "ogarnąć" całą sytuację na przyszłość...oj:shake: Andzike nie dostałam żadnej fotki silnego Kacpra:roll: a chcę;) A ja mam chyba 2 psy.....:roll:
  13. Oj Beniu , Beniu, żeby aż tak cię trzeba było upychać w tym aucie :D :D Mam nadzieje, że nie dasz tam żadnej plamy ;)
  14. [quote name='Agula99']Nasze Boguchwalskie szczeniory mają się dobrze, rosną jak na drożdżach, są grzeczne, a Fionka zadusiła już z 3 kury, ale u sąsiada ;) :) :razz:[/QUOTE] No to niezły z niej numer:shake::lol:
  15. Wpadam tu w pierwszej kolejności i tylko na dobre wieści czekam. Upał dziś u nas straszny był....
  16. Melduję sie po wypadzie w Biesy...Obrobilam fotki pooglądajcie jak chcecie nasz bieszczadzki albumik: [URL]https://picasaweb.google.com/112816677289324950388/BiesyPatrycjaICzady2012?authkey=Gv1sRgCLWqh4q_qeuIggE[/URL] Powiem Wam, że tam tez "lampa" cały czas, ale jednak w pięknych okolicznościach przyrody zupełnie inaczej się to odczuwa...w Rzeszowie w betonie jest masakra..... Mamonabank kciukasy trzymam, dotrwasz, kto jak nie TY;):lol: Aaa ..dziś skończyłyśmy 9 miesięcy :)
  17. Figuś boskie wakacje mieliście, nie wiem jak Wy,ale widać, że psy wypoczęły :D A patrząc na minę Rudolfa kontemplującego, kompletnie nie martwę się o losy świata...musi być dobrze :D
  18. dzięki Ci Karolciu stokrotne:loveu:
  19. Mi tez wszystko jedno bo jutro zgarniam kumulację w lotto, więc w pełni jestem dyspozycyjna oraz sponsoruję cały zlot :D
  20. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego ile u Florentynki słychać trachotania:diabloti: Ja zapraszam też i do mnie, ale jeszcze trochę....na razie mam kominek i jedną łazienkę wypłytkowaną, ale prace wciąż się posuwają mocno do przodu;) Andzike oto moja chusta : [url]http://img811.imageshack.us/img811/1900/dscf8855.jpg[/url] a wiązać nauczyłam się z tego filmiku najpierw na Patrycjowym miśku, a potem na niej samej już poszło :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=I6Eb2_JexR0&feature=related[/url] ( to wiązanie jest super dla maluszka ) jak masz jednak mozliwość profesjonalnych porad na żywo to super, będziesz specjalistką :) zmykam do wyrka :)
  21. Beniu i ja za ciebie chłopie mocno trzymam!!!
  22. Superowy psiak, ma dom idealny :)
  23. Ludzie litości!!! gdyby Frocia szła do jakiegoś podejrzanego domu to może i wydzwaniałabym tam co chwile, ale od początku jestem spokojna o nią, więc nie "molestuję" domku telefonami. Dzowniłam dziś do p. Bartka, przeprasza, umknęło mu odpisanie na maila, ponieważ jest bardzo zapracowany ( rozumiem go , nie raz tak miałam i mam nadal ) ale do rzeczy: Frotka jest strasznie niegrzeczna, jest łobuzem i tyle!!! Biega, szalaje , wariuje :) Zwrotu jednak nie będzie, jakoś dają rade z nią :eviltong: Jest w pełni zadomowiona, biega sobie i trzyma się blisko domu. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Poprosiłam o fotki.
  24. Dziewczyny ja żyję, mam po prostu zmęczenie dogomanią ( wiecie co to takiego ;) ?? ) ale myślę o Was , tego posta piszę od 2 godzin :) Patrycja wciąż wstaje między 4 a 5 rano więc ciężko mieć czysty umysł, w ciągu dnia się poprawiła, nie jest już mecha-godzillą, tylko małym potforem z którym jakoś idzie wytrzymać ;) Może wieczorkiem wdepnę na dłużej bo teraz nie ma szans na spokojne pisanie. No to przylazłam na spokojnie, doczytałam wszystko i dorzucę co mi sie wydaje. Andzike wg mnie masz normalne dziecko, tylko pierwsze i cycowe:eviltong: ( pocieszę Cię, że drugie są o wiele grzeczniejsze:diabloti: ) nie szukaj jakiś dziwnych przyczyn, nie słuchaj jak Ci ktos gada, że spanie po 15 minut jest nienormalne, każde dziecko jest inne, widocznie dla Kacpra takie spanie jest normalne;) Takie masz dziecko i koniec. Florentynka ma rację, że juz niedługo coraz więcej rzeczy Kacpra będzie interesowac i zajmie sie czymś sam, karuzelka, obrazki czarnobiałe ( to juz teraz możez wdrożyć, bo on to widzi) a jak z leżeniem na brzuszku?? układaj go tak, najlepiej na czymś twardym. A smoczek do ssania nie pomaga? Ja taktroche na siłę Paćce wdrożyłam smoka bo wypluwałą na początku ale w końcu nauczyła się ssać i troche mnie to uwolniło ( u nas smoczki z Aventu sie sprawdziły ) Andzike czy masz juz chustę? Bo ja chcę swoją sprzedać, zakupiłam nosidełko ergonomiczne, bo mój potwór nie potrafi spokojnie się motać w chustę, podczas gdy ja w pocie czoła ja wiążę to ona się wygina i np. wyrywa mi włosy, nie dało rady:shake:...w nosidło upycham ją w 5 sekund i wychodzimy. Mam chustę LennyLamb, praktycznie nówkę, bardzo dobra firma, jakbyś chciała to daj cynk, bo będę ją wystawiać na rzeszowiaku chyba. Co do wysypki to pokarmowa byaby chyba regularnie rozmieszczona na ciele, nie tylko na jednym policzku, Paćka miała po czekoladzie jedzonej przez mamunie wysypkę n apoliczkach, rączkach, udach, brzuszku. Na samej buźce po jednej stronie to musi być kontaktowa. I wiesz co u mnie Sudokrem zastosowany na odparzoną doopkę spowodował straszne pogorszenie tego odparzenia, duże zaczerwienienie, zanim się kapnełam że to od tego Sudokremu ( bo tak go wszyscy zachwalają ) to 2 dni zeszło, potem posmarowałam pupkę Niveą na odparzenia i jak ręką odjął. Na BB laski pisały, że Sudokrem jest dosyc ostry i nie jednej się przydarzyły jakies podrażnienia, odstaw ten krem na wszelki zwyczaj, może zrób tak jak Florka pisze, a ja smarowałam buźke Oilatum kremem i skórka szybko dochodziła do siebie. Florentynko Maks wydoroślał strasznie, piękny ma uśmiech, cały tata:lol: Nie widzę stada na fotach:roll::p Co tam słychać u cioci Dzikiej Figi??.. miała zawitać tu w nasze strony:roll: Mamonabank, który to tydzień u Ciebie?? NO i widzisz my się teraz użeramy z trzęsącymi brzuchami, a Ty będziesz miec tuz po porodzie ten problem z głowy, nioe m atego złego;):lol: Kciukasy trzymam za jaknajlżejszy brzuś, bo aura nie pomaga dźwigać:shake:..."trachotanie":evil_lol::evil_lol:, boskie słowo Figafiga...kciukasy trzymam za owocną "robotę" i zazdraszczam widoków;) U nas się polepszyło co do dziennego zachowania, Paćka jest słodka, dużo gada, przytula się co chwila, wisi na mnie niestety wciąż, lubi mi towarzyszyć we wszystkim, tata sporo odciąża jak jest , musze go pochwalic bo dobrze sie sprawuje, no i Kaśka wróciła to tez pomaga, bo ja sporo kundli strzygę, mam coraz więcej klientów, a i ruch na budowie, bo teraz się rozpoczęła "moja działka" czyli urządzanie i wykańczanie wnętrz;) sta czasu n akompa jak na lekarstwo.... Fajnie byłoby ten zlot jakos zorganizować i nagadać się wreszcie w realu a nie po forach:evil_lol:
  25. Gartuluje Karolciu kolejnego sukcesu, cieszę się, że tak racjonalnie wybrałaś domek, widzę, że robisz to z głową i mogą się tam w okolicy uczyć od Ciebie, jak się psom szuka domów:lol: Dobra robota:lol: Bądź szczęśliwy piesku !!!!
×
×
  • Create New...