-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Niestety nadal nic nie widzę :( -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kurde...dopiero co mnie fejsbuk olśnił, że Andzike ma dziś urodzinki ( Panienka - najlepszy znak :D ) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B] Wszystkiego naj kochana, pociechy z obu chłopaków , spełnienia marzeń i może .....jakiejś słodkiej malutkiej córuni[/B][/SIZE][/COLOR]:cool3::eviltong:;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
mamonabank, nie wiem czy chodzi Ci o Profamilę?? Mocno się staraja, aby byc najlepsi to fakt, oczywiście rodziłam tam i mam wspaniałe wspomnienia, wiadomo , boleć bolało ( pomimo, że miałam znieczulenie, które puściło na 2 etap porodu więc katastrofa ) no ale poza tym to rewela, uśmiechy na twarzach personelu 24/dobe, wciąz pytania jak sie czuję i czy mi czegos nie potrzeba, problem z cycem? nie mija 10 minut i przychodzi bardzo fachowa położna laktacyjna, rodzić se można jak się tam komu żywnie podoba, nowoczesne łóżka, wielka wanna i całe wyposażenie typu piłki, drabinki, materace, położną przy porodzie miałam strasznie kochaną, bardzo pomocną, sale 2 osobowe, przedzielone parawanem, czyściutka łazienka na nas dwie, sufit pomalowany na błekitno w chmurki i na podusi wyhaftowane "kolorowych snów" ...czegóż chcieć więcej??? Jakby kto chciał się przyczepić to na pewno coś znajdzie, np. zarzucają im, że w razie jakiś komplikacji nie ma odpowiedniego zaplecza i noworodek musi być gdzieś przewożony, ale ja miałam założone, że rodzę bez komplikacji zdrowe dziecię, więc nie brałam tego kompletnie pod uwagę. mamonabank pokazuje mi sie pod wstawionym linkiem, że w tym albumie nie ma jeszce zdjęć, a ja jestem głodna Tośki:mad: [QUOTE]Też to mam szczególnie jak Kacper śpi [/QUOTE] a ja nie tylko, często jak się Paćka bawi, gada, przytula do mnie, fajowe to jest, myślałam, że im będzie większa tym mniej bezbronna i słodziutka,a bardziej rozbrykana i nieznośna, a tymczasem to coraz większy kochany mamusiny cukiereczek..oczywiście nieznośny i rozbrykany:evil_lol: Aha..mocno pracujemy nad tym, żeby dziecię nie masakrowało zwierząt stadnych i mamusia pokazuje co rusz, że trzeba głasiać pieski i mówi się wtedy: Moja,Moja i się głasia i dziecko kuma :) od czasu do czasu tylko próbuje siły na kotach, ale jestem w szoku bo one co najwyżej tłuką wtedy ogonem ze złości, żaden nie próbował z pazurami wyskoczyć, mnie np. taka Sruba to juz by dawno do krwi pochlastała :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'] Jutro napiszę więcej , ostatnie dwa dni były tak intensywne że ledwie widzę na oczy - czy ja zawsze muszę wszelką robotę zostawiać na ostatnią chwilę?[/QUOTE] A nad czym Ty tak mozolnie pracujesz, czyżby miał powstać jakiś nowy fantastyczny Jeżus ?:eviltong: :D Florentynko, ja w przysżłym tygodniu będę w Krakowie, jeszcze nie wiem w jaki dzień, ale zadzwonie do Ciebie, może a nuż uda się nam jakąś kawę "zrobić" i dziećmi pochwalić:razz: Andzike no to przyznaj się, że Ci kamień z serca spadł, teraz już wiesz, że Kacper będzie "normalny" :D myślę, że i Nelka z Szirą na tej żyrafie jakoś skorzystają, zwłaszcza Szira może trochę mózgu "nabierze" :D Mamonabank, świetnie rozumiem te Twoje chwile , które chcesz zatrzymać, ja tak miałam cały czas i mam nadal, chwilami wręcz upajam się posiadaniem Paćki i nie mogę się napatrzyć na nią, niczego mi więcej do szczęcia nie trzeba. Przy starzej dwójce dzieci wogóle nie miałam tego typu "akcji";) No..tylko w nocy mi to szczęście przechodzi na chwilę, dziś np. wstawałam do Godzilli 4 razy:placz::placz: i od 6 buszujemy:roll: Tatuś wczoraj kupił Patryni taki pojemnik z plastikowymi kulkami ( takie jak sa w basenach kulkowych ) nie wiem ile ich tam jest, może ze 40?? zapłacił za to 80 zł:roll:, ale dziecko przeszczęśliwe, napełniłam jej tym basenik Hello KItty, tylko przydałoby sie nam jeszce z 5 takich kompletów, żeby to rzeczywiście był napełniony basenik -
Byłam dziś po dłuższej nieobecności w przytulisku...jest takie przepełnienie, że hej....cisza i zastój w adopcjach kompletny, a takie słodkie mordki czekają ;(, Becia ma fotki jeszcze jednej małej suni starowinki, potrzebny dla niej domek koniecznie przed zimą, jest przecudna, waży 5 kg, będzie potrzebne dla niej wydarzenie na FB, to chyba jedyna szansa, bo z normalnych ogłoszeń zapewne nic się nie uda. Becia wklei foty to zobaczycie jakie to cudności.
-
Niestety nie, bardzo było by miło gdybyśmy mogli zobaczyć Frocię, p. Bartku, prosimy :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Mamonabank, gratuluje raz jeszcze, warto było czekać na taki "wypaśny" post, wzruszyłam się czytając, to prawda, że te chwile gdy maleństwo przychodzi na świat są niesamowite, niezapomniane.....dla mnie najlepsze chwile w życiu. A wiecie, że ja to już bólu wogóle nie pamiętam i mogłabym iść dziś po południu rodzić :D Chociaż mam taki obraz przed oczami ze swojego porodu, jak stoję w kiblu, patrzę się w lustro i syczę przez zęby: jak ja się ku..a mogłam dać na to namówić :D :D Antonina Róża pięknie brzmi, no i jak Andzike slusznie zauważyła ;)[I] panienki[/I] to najlepsze dziewczyny na świecie, a już te z pierwszej dekady to wogóle :D, będziesz mieć z Tośki wielką pociechę :) Figafiga, śliczny suwaczek:loveu: jesteś na BB? może zajrzysz do nas na wątek "szalonych" 40-tek :evil_lol: Florentynko Maks te uśmiechy to chyba jakoś trenuje najpierw, a potem na fotach uwieczniasz, boskie są :) , a jaki to w końcu kolor x-landera ? dobrze zrobiliście, że bez gondolki , nie ma sensu, dzieci tak rosną , że hej, ja jak na Paćkę patrzę to ona faktycznie co rano wstanie jest coraz bardziej dorosła, robi takie dorosłe miny już, gadamy sobie o wszystkim, mam wrażenie, że ona wszystko rozumie co się do niej mówi, tylko nie potrafi ubrać w słowa tego co chce powiedzieć, wydaje rózne dziwne dźwięki zamiast:evil_lol: Andzike łączę się w bólu z Tobą odnośnie tych pobudek o 5, trzeba liczyć , że to minie....nie ma innej rady:roll: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zyczonka dziewczyny :) Andzike ale mnie za MMSowałaś Tośką :D, śliczna dziewczyneczka...ech z rozrzewnieniem wspominam te pierwsze dni, człowiek umordowany i obolały, ale szczęśliwy jak nigdy i nie do końca zdający sobie sprawę z tego co go czeka :D A ja dziś miałam lekko "zasrany" dzień, tradycyjnie Maja na przemiłym rodzinnym spacerku znalazła sobie jakieś okropne śmierdzące gówno i cała się w nim umorusała, gnałam szybko do domu, żeby nie pozasychało. No ale idąc za ciosem, wykąpałam obie sucze, Maję wygoliłam, Bezę wytrymowałam i jeszcze odrobaczyłam gady, jutro się za kocury wezmę :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
kiedy dziewczyny wychodzą? -
a ja się właśnie miałam pytać skąd masz taki fajny turystyczny namiot :D Szira tez wygląda fantastycznie :D Czy oni faktycznie z Czapim są tacy rozgarnięci, że dopiero razem mają pełen mózg ?? :D :D ..no bo, że Nelka mądra to widać :D Ja byłam do niedawna pewna, że moja Maja jest totalną debilką, ale mnie ostatnio zaskoczyła. Jak byłśmy na spacerze i Beza zniknęła w wysokiej trawie, to Maja zapytana: gdzie jest Beza? , stanęła słupka i pokazywała mi pyskiem , że w tej trawie...byłam w szoku :)
-
BETI i BORKA - z DT u aikowo trafiły do super domów!
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Wow ...super wieści z rana!!! Dziewczyny mam taki komplet do wina, mogę go przeznaczyć na bazaros dla Betiny, tylko niech go ktoś poprowadzi, bo ja nie ogarnę, jak cos to potem od siebie wyśle ten komplet ;) [URL]https://picasaweb.google.com/112816677289324950388/KompletDoWina?authkey=Gv1sRgCP6E2Ieiz_K7Ew[/URL] -
Wooooow....:loveu::loveu::loveu::loveu: przecudności...czy on gdzieś ćwiczy te uwodzicielskie, powłóczyste spojrzenia ?? :D
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike'] Mój klocuszek waży juz 5620gr i składa się głównie z fałdek ;)[/QUOTE] Oj to słodkości muszą byc straszne :) Która tam ma ochotę na ciążę teraz?? Nie będzie nam FigaFiga sama z brzuszkiem chodzić przecież....Florentynko, może namówiłabyś Dziką FIgę...rozpyliłabyś jej jakieś ciążowe fluidy ;) U Mamynabank, to będzie miał kto Tośkę bawić, nie? nawet nie będzie wiedzieć, że dziecko ma :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Czytałam wcześniej, ale godzilla nie dała nic napisać... [B]mamonabank[/B], gratuluję z całego serca, witaj Tosieńko w "ekipie", wracajcie tu do nas szybko i pokazujcie się na fotach:lol: Jak tam było??mam nadzieję, że "lajtowo" i dziewczyny czują się dobrze:lol: Całusy dla Was!!! A Tosieńka taka akuratna, w sam raz:loveu: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ja też prę :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no już jest jutro..ciekawe jak tam..ja kciuki trzymam jakby co ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
zboczeniec - wegetarianka :D :D :D A druknij mi tego drugiego Playdoga jak możesz, druknij, wdzięczna będę :) -
Fionka była, z dwoma swoimi Pańciami, jest przekochana i prześliczna, bardzo wpatrzona w swoje pańcie, a one w nia :D te incydenty z kurami to wogóle jakies takie w stylu "dawno i nieprawda " :D Fionka wypiekniona i na wakacje sie wybiera . No i ma teraz na imię Mila :) Zaraz po wakacjach na sterylke się wybiera. [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/849/dscf0714q.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9596/dscf0715g.jpg[/IMG]
-
BETI i BORKA - z DT u aikowo trafiły do super domów!
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
ojejej to sie narobiło, ważne, że wszystko się dobrze skończyło. aikowo wracając do roślinności ogrodowej...nie wiem gdzie mieszkasz, ale mniemam, że jednak daleko ode mnie, a Andzike to się chyba pomyliła, że ja się w Twoje okolice wybieram;)....musimy chyba na PW coś pogadać, żeby wątku nie zaśmiecać ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ojej...no ale dobrze, że to juz końcóweczka, będzie dobrze :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Asiu piękna kanapa ( i wszystkie modelki ją prezentujące :D ), jesteś niezwykle utalentowaną projektantką, ja cały czas podtrzymuję chęć bycia Twoim menadżerem i impresariem, gdybys zdecydowała się zarabiać na swoich dziełach. A tak BTW ...w mojej "groomerni" mam trochę psiej prasy do poczytania dla klientów..i między innymi leży tam Twój "Playdog", ostatnio pan Nelsona zachodził się ze śmiechu czytając go sobie :D Figo figo, no jasne, że jak możesz pożyczyć to korzystaj z tego "wypasu" , daj znać czy rzeczywiście taka rewela;) -
A do mnie jutro Fionka przychodzi na upiększanie...wypytam jej Pańcie jak się sprawuje ;)