-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
z dorosłych nikt....telefony milczą jak zaklęte....miałam tylko jeden w sparwie Tobiego, ale dom bez ogrodzenia, piesek ma bude na polu..no i ma sobie tak latać, a chcą Tobiego bo podobny do poprzedniego który gdzieś im zginął...:shake:
-
Rysiek całkiem dobrze, bardzo grzeczny, spokojny, łasi się, chodzi na tej poskładanej łapie i miednicy, jeszcze daleka droga, ale wszystko się goi, ma apetyt, powinno być dobrze. Justynka jeszcze nie rozmawiała w gminie, bo osoba z którą się załatwia te tematy jest na urlopie. Pieniązki przekazałam, bardzo dziękuję w imieniu Ryśka :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']Florentynka z ust mi to wyjęłaś :-) cudne dzieciaki słodziaki, a jestem ciekawa pozostałych dzieci Majuski (syn najstarszy z tego co wiem). Tak myślę sobie, że może zrobić kiedyś zlot czarownic z latoroślami :-)[/QUOTE] A ja dopiero ten post teraz zobaczyłam, może jutro pokaże swoje starsze latorośle, bo dziś nie mam siły...odpadam.....[B]Andzike[/B] żyjesz?? [B]Mamanabank [/B]meldunek proszę złożyć!! Czy ktoś wie, kiedy upały mają odpuścić?? to się w pale nie mieści:shake:...dziecko nie do wytrzymania , psy nieżywe ( mam Beze na tymczasie ) , a o przytuliskowch, schroniskowych i łańcuchowych bidach to już nie wspomnę...tragedia:-( -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Po mamuśkach takie ładne , po mamuśkach :D ...tylko skąd te zołzowate charaktery:crazyeye::shake: Andzike Twój Kacper to cała Ty, tak mi się wydaje , co mówią ci co Was mogą oglądać w realu?? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike zdjęcie z karmienia boskie :D..a nie mówiłam, że się Twoje doradczynie laktacyjne będa umiały dopasować do zaistniałej sytuacji :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No to super w takim razie z cycowaniem, cyc sie dostosuje i zahartuje, gdybyś miała troszke nawet pocierpieć to przecież dla takiego małego skarbka się wszystko da wytrzymać ;) Ciekawe jak Wam pierwsza nocka minie, oby pobudek jak najmniej :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike byłaś niesamowicie dzielna, no i potwierdzam, bez faceta na porodówce to jak bez powietrza :) Kacper boski okruszek, moja to już wystaje z tego fotelika samochodowego, a on w niego taki zapadnięty,a mamusia wpatruje sie w swojego dzieciaczka, zakochana po same uszy:loveu: Gratuluję raz jeszcze bardzo mocno, ucałowania również dla dzielnego taty, jak Wam kąpiel poszła?? zresztą przy asyście Nelki to musiało być git, co ja się pytam ;) A Ty Andzike już wydobrzałaś, poruszasz się normalnie??Zobaczysz , że momentalnie zapomnisz te złe rzeczy, będziecie myśleć o rodzeństwie dla Kacpra jeszcze:cool3: jak Ci idzie cycowanie?? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike pewnie dziś wychodzi ze szpitala, nie? Czekamy na wieści i foty!!!!! Nie no te futrzaki to sa faktycznie do ubicia, u mnie Sruba sobie zaczeła wychodzic na nocki z domu i potem nad ranem zaczyna chrobotac w elewację pod oknem gdzie śpię, no przecież litości nie ma, a wczoraj sobie zasnęłam około 23 i po godzinie nadeszła burza z ogromnymi grzmotami i po spaniu było, dziś po burzy ani sladu, duchota jak jasna cholera, a ja oczywiście zwłoki :shake: A Wy jak sobie radzicie z upałem?? :) [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5294/dscf0029xn.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6825/dscf9978.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1700/dscf9984d.jpg[/IMG] -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
jest na forum fundacji Prima [url]http://www.fundacjaprima.pl/forum/viewtopic.php?t=2811&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
a ja Wam powiem, że specjalnie adoptowałam psa w wakacje bo wiedziałam, że dzieci są w domu i będzie nasza sunia mieć opieke cały czas, a jak się oswoi z nowym otoczeniem to łatwiej jej będzie zostac, tak więc myślę, że wszystko zależy od tego jak kto patrzy , wakacje wcale nie sa złym czasem na adopcję, żeby tylko te chęci w ludziach były, chęci traktowania psa jako przyjaciela a nie obowiązku i wydatków, a to właśnie z tym jest najgorzej, ludzie są wygodni -
Wow Karolciu narobiłaś się:loveu:, widziałam, że nawet juz trochę wejśc na tablicy ma Rudi, oby mu się poszczęściło :) Karolciu , a jak tam cenzurka, z paskiem??:cool3:
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Ritek ja to mam wrażenie, że szorściaki zawsze miały pod górę...:shake: -
mamy również wysyp malutkich kociaków... Kociaki są w wieku od 3 miesiecy do 4 tygodni, przebywają i w lecznicy i u Magdy na tymczasie. Jest w tej chwili aż 8 "sztuk", 3 kociczki i 5 kocurków, śliczne o różnorakim umaszczeniu, do wyboru do koloru, kto pierwszy ten lepszy Niektóre są leczone, mają podawany antybiotyk jeszcze do środy, są odrobaczone, odpchlone, dostały szczepionke zylexsis na odporność. Lada dzień będą w pełni gotowe do adopcji. W gabinecie w Boguchwale można się oczywiście umówić później, jak kocięta będą w odpowiednim wieku na sterylkę i kastrację. Kontakt w sprawie adopcji : Justynka 602 670 139 [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7260/dscf9909y.jpg[/IMG] i reszta fot : [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Kociaki[/URL] Bardzo prosimy nasze niezastąpione dziewczyny Gunię i Matinestkę o wklejenie kociaków na Kundelka i FB z góry wielkie dzięki:loveu:
-
[B]Kotek Rysiek[/B] - ma około roku, znaleziony w Boguchwale późnym wieczorem potrącony na drodze, przy bliższych oględzinach okazało się, że jest mocno poturbowany, potrzebna była pilna operacja, Rysiek ma poskładaną miednicę, oraz usunięte kły, jest mocno poobijany. W tym całym swoim bólu i nieszczęściu ten biedak, leży grzecznie, a do człowieka się łasi i głośno mruczy, jest niesłychanie wdzięcznym i przemiłym kotem. Rysiek został przy okazji operacji powypadkowej wykastrowany. Widać, że z każdym kolejnym dniem przybywa mu sił, dostaje specjalną energetyczną karmę i wciąż leki przeciwbólowe, więc na pewno jego samopoczucie jest lepsze, ale do pełnego zdrowia jeszcze daleka droga. Rysiek potrzebuje troskliwego, specjalnego domu, on będzie pełnosprawnym, zdrowym kotem, potrzebuje teraz jedynie troskliwych rąk do opieki. Jego leczenie okazało się dosyć kosztowne bo koszt samej operacji to 400 zł, a do tego jeszcze dochodzą leki, nie wiemy czy uda się dostać aż takie wsparcie od gminy,( niestety ale tam w takich przypadkach optuje się jednak za uśpieniem - mniejsze koszty ) tylko jak uśpić młodego wspaniałego, przymilnego i mruczącego kocurka, w dodatku o tak pięknym umaszczeniu ...Mile widziane każde wsparcie !!!! Oto Rysiek: [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7222/dscf9929.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2829/dscf9924q.jpg[/IMG] Reszta fotek Ryśka tutaj : [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Rysiek[/URL] ewentualny kontakt w sprawie adopcji : Justynka 602 670 139
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ano tak, przecież Andzike to zapalona kibicka, pewnie emocje swoje zrobiły , oj cosik mi się zdaje że i Kacper będzie lubił mecze , a może i sławnym piłkarzem zostanie :) -
A mamuśkę masz Beciu, ona też jest przesłodka :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
piałam do Andzike SMSki bo przeciez ilez mozna czekac na wieści od mamynb :P wykonczona i obolała, lekko nie było, ale dali radę, malutki ważył 2990, podobno jest doskonały:loveu: pozdrowiłam i kazam szybko wracać :) -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
może tak być, co wet na to? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no to pieknie....Andzike gratki!!! całusy!!! :D :D jak to było??? gadaj szybko mamanabank, na pewno coś wiesz Ale super, trzymajcie sie tam!!! -
Beciu pysk się sam śmieje do tych fotek :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Figo figo no miałam robić awanturę bo się długo nie odzywałaś, ale masz szczęście:) Alez Wam zazdroszczę wyjazdu, tęsknie za Tatrami, w tamtym roku byliśmy w słowackich, ale ja z brzucholem to se mogłam.... Gratuluję decyzji i trzymam kciuki, w górskich klimatach powinno pójść jak po maśle :D tak myślę, że może i my byśmy się na dwa trzy dni wybrali w górki...tyle, że z naszą kulą u nogi to co najwyżej Xlanderem po kościeliskiej se pojeździmy :D Patrycja jest niemozliwa, to że nie śpi w nocy to pikuś ( nawet juz ja mlekiem z butli poje przed snem ) ale w dzień porażka , dostaje szału przy przewijaniu, ubieraniu, pakowaniu w chustę, no jakiś diabeł w nią wstapił normalnie, to jest ten chyba kryzys 8-go miesiąca...no ale w końcu mam małego skorpiona więc nie powinnam być zdziwiona, i weźmie potem gówniarz się uśmiechnie, dziąsła pokaże i cała złość człowiekowi przechodzi, ale jednak często o oknie życia myślę:eviltong: Florentynko pochwal się matą jaką uszyłaś, jest cudna!!! Andzike jesteś ?? Jak szyjka, jak czkawka?? brzuchatki powinny sie regularnie co rano meldować!!!:lol: