Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. He, he, sznaucerek miniaturka-prawie-że:evil_lol: włochaty ogon i uszka musiały zostać, jest z nimi przesłodka:loveu: A tak wogóle to uprzejmie donoszę, że jest bardzo kochaną, łagodną psinką, troszkę bojaźliwa, ale to kwestia kilku dni w nowym, fajnym domu, aby się wyluzowała, już te kilka chwil w przytulisku i u mnie wystarczyły, żeby zrozumiała, że smycz jest ok :) bardzo zabawowa, zaczepiała moją Maję , a ten kanapowy tłuścioch nawet dał się namówic na małe harce, Frotka jest przesłodka, daje buziaczki, takie delikatne, tuli sie, świetnie sie sprawdzi nawet w domku z dziećmi ( oczywiście z mądrymi dziećmi ) będzie miał kto się z nią wciąż miziać, rzucać piłeczkę i pokazywać różne inne zabawki, sprawi komuś na prawdę dużo radości. Pewnie śpi teraz umordowana, bo jednak taka wizyta w SPA, przejażdżki samochodem i spotkania z naszymi psami to była wielka i męcząca przygoda:roll::lol:
  2. Ja niestety nie widze ani jednego
  3. To ciocia Becia musi wstawić, bo mi coś aparat szwankował i dlatego pojechałyśmy po SPA na sesję do Beci ;)
  4. no bo to bardzo dobrze jak dziecko może oglądać i poznawać różne faktury :D Andzike super ta piosenka :) a u nas jest kudłatka Frotka z Boguchwały na strzyżeniu, a Patrycja po prostu kwiczy na jej widok z zafascynowania:crazyeye::evil_lol:
  5. A Gapa to za co w dybach siedzi ?:evil_lol:
  6. Mi sie podoba Frotka, tym bardziej, że taką jedną Frotkę orzechowską szczególnie sobie umiłowałam swego czasu :) Na sobotę ( lub niedzielę ) ostrzę nożyce :)
  7. O matko, jakie to słodkie z tym kotkiem:loveu:, niesamowita jest, to był ten dom :)
  8. Jakie cudności:)
  9. Zawsze trochę Florkę odciąży w razie czego:evil_lol:
  10. Ojejku,jakie słodkości!!! Nie mogę...jakie audiencje są u łóżeczka :D :D :D
  11. No super, że jesteście, ale się ciesze, że tak bezstresowo, imię super :) Andzike u Ciebie też tak będzie, zobaczysz :) Uwielbiam to hasło : lecę z cycem:diabloti: Fo-ty, fo-ty, fo-ty!!!!!!
  12. [quote name='mamanabank']No, ja o Was myślę ciągle, nie tylko ja! edit. a swoją drogą z tą sterylką Łucji naprawdę udało się wyrobić w ostatnij chwili :-D[/QUOTE] idealnie wręcz :) Ja też myślę, jak tam nasza Florentynka sobie radzi w roli mamy, strasznie też jestem ciekawa fotek maluszka. A Wy brzuchatki jak się czujecie teraz w te upały?? Ja mam ostatnio kryzys, wpienia mnie strasznie to "uziemienie" w sumie to wiedziałam, że tak będzie, ale jednak umordowana jestem, no i po kilku fajnych nockach, znowu się zaczęło budzenie co godzine, dwie...dziś jestem zombiakiem. Muszę się pozbierać do kupy i uzbroić w cierpliwość.
  13. Tak Guniu Muza ma nowy dom, od paru dni ( zakręcona jestem i nie dałam znać ) ona w sumie nie była małym kociakiem tylko dorosłą "dzikuską" ale się udało :) No wlasnie, może jakoś żółwia weźmiemy, też o tym kiedyś myślałam :)
  14. Czekamy tu na jakieś wieści, może ktoś ...np. ciocia Dzika Figa:razz::mad:...dałaby cosik znać ...
  15. Jest jakiś fajny tekst dla Benia? wklejcie proszę, bo nie mam czasu nic wymyślać, jak będzie gotowiec to może mu zrobię jakieś ogłoszenia wieczorami
  16. Kaja, Terry, Tobi i nowa sunia pewnie. Szpilko kociaków w chwili obecnej nie ma ani w gabinecie, ani u Magdy na DT.
  17. Jak nie łowczy...jamnik szorstkowłosy w końcu:eviltong: Bogutku co do zarośnięcia, możemy się umówić w któryś dzień w gabinecie u Justynki w Boguchwale to go "ogarnę", oczywiście wygląda pięknie, tylko pomogłoby to w nie zostawianiu rudych kłaczków tu i ówdzie :cool3:
  18. Myśliwski pies, to z kaczuszką:cool3:...troszkę mu się zarosło znowu:lol: cieszę sie bardzo, że mieszka u tak wspaniałych ludzi:loveu:
  19. [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6366/46477243182439017469910.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2663/46580343186706683709810.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4735/46588143182158350831310.jpg[/IMG]
  20. Byłam i widziałam fotki, cudne:loveu:
  21. Asia tylko napisała, że było szybko i trochę strasznie, bo nie zdążyli jej znieczulić :) i odpoczywa, bo jest skonana, ale młody boski:loveu: Ciekawa jestem jak tam dumny tata:cool3: A tak wogóle to podziwiam, jak na pierwszy poród to na prawdę ekspresowo się uwinęli :-o:lol: [B]Asiu i Adamie wielkie gratulacje!!!![/B]
  22. Tadam.... [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Florentyka urodziła synka o 9.50, waży 3120 i ma 55 cm :) [/COLOR][/SIZE][/B]
  23. Kotek musi mu dać po nosie ;)
  24. no Olgierd Beciu:cool3:...chyba, że jeszcze zmienią imię jak młodego zobaczą:evil_lol:
  25. [quote name='Becia66']nie odwlekaj bo możesz nie zdążyć :diabloti:. [/QUOTE] Ciekawe czy zdążyła Florentynka z tym pakowaniem..Oldżi jak widzę, chce strasznie szybko do parów :D ...jeny, siedzę jak na drożdżach:lol!:
×
×
  • Create New...