-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
He, he, sznaucerek miniaturka-prawie-że:evil_lol: włochaty ogon i uszka musiały zostać, jest z nimi przesłodka:loveu: A tak wogóle to uprzejmie donoszę, że jest bardzo kochaną, łagodną psinką, troszkę bojaźliwa, ale to kwestia kilku dni w nowym, fajnym domu, aby się wyluzowała, już te kilka chwil w przytulisku i u mnie wystarczyły, żeby zrozumiała, że smycz jest ok :) bardzo zabawowa, zaczepiała moją Maję , a ten kanapowy tłuścioch nawet dał się namówic na małe harce, Frotka jest przesłodka, daje buziaczki, takie delikatne, tuli sie, świetnie sie sprawdzi nawet w domku z dziećmi ( oczywiście z mądrymi dziećmi ) będzie miał kto się z nią wciąż miziać, rzucać piłeczkę i pokazywać różne inne zabawki, sprawi komuś na prawdę dużo radości. Pewnie śpi teraz umordowana, bo jednak taka wizyta w SPA, przejażdżki samochodem i spotkania z naszymi psami to była wielka i męcząca przygoda:roll::lol:
-
Albin - cudna miniaturka białego szpica ma dom!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie widze ani jednego -
To ciocia Becia musi wstawić, bo mi coś aparat szwankował i dlatego pojechałyśmy po SPA na sesję do Beci ;)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no bo to bardzo dobrze jak dziecko może oglądać i poznawać różne faktury :D Andzike super ta piosenka :) a u nas jest kudłatka Frotka z Boguchwały na strzyżeniu, a Patrycja po prostu kwiczy na jej widok z zafascynowania:crazyeye::evil_lol: -
Boksia Nina odnalzała szczęście - ma wspaniały domek!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A Gapa to za co w dybach siedzi ?:evil_lol: -
Mi sie podoba Frotka, tym bardziej, że taką jedną Frotkę orzechowską szczególnie sobie umiłowałam swego czasu :) Na sobotę ( lub niedzielę ) ostrzę nożyce :)
-
Figa - kochana suczka w typie collie krótkowłosa . MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O matko, jakie to słodkie z tym kotkiem:loveu:, niesamowita jest, to był ten dom :) -
Jakie cudności:)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zawsze trochę Florkę odciąży w razie czego:evil_lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ojejku,jakie słodkości!!! Nie mogę...jakie audiencje są u łóżeczka :D :D :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No super, że jesteście, ale się ciesze, że tak bezstresowo, imię super :) Andzike u Ciebie też tak będzie, zobaczysz :) Uwielbiam to hasło : lecę z cycem:diabloti: Fo-ty, fo-ty, fo-ty!!!!!! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']No, ja o Was myślę ciągle, nie tylko ja! edit. a swoją drogą z tą sterylką Łucji naprawdę udało się wyrobić w ostatnij chwili :-D[/QUOTE] idealnie wręcz :) Ja też myślę, jak tam nasza Florentynka sobie radzi w roli mamy, strasznie też jestem ciekawa fotek maluszka. A Wy brzuchatki jak się czujecie teraz w te upały?? Ja mam ostatnio kryzys, wpienia mnie strasznie to "uziemienie" w sumie to wiedziałam, że tak będzie, ale jednak umordowana jestem, no i po kilku fajnych nockach, znowu się zaczęło budzenie co godzine, dwie...dziś jestem zombiakiem. Muszę się pozbierać do kupy i uzbroić w cierpliwość. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Czekamy tu na jakieś wieści, może ktoś ...np. ciocia Dzika Figa:razz::mad:...dałaby cosik znać ... -
Jest jakiś fajny tekst dla Benia? wklejcie proszę, bo nie mam czasu nic wymyślać, jak będzie gotowiec to może mu zrobię jakieś ogłoszenia wieczorami
-
Jak nie łowczy...jamnik szorstkowłosy w końcu:eviltong: Bogutku co do zarośnięcia, możemy się umówić w któryś dzień w gabinecie u Justynki w Boguchwale to go "ogarnę", oczywiście wygląda pięknie, tylko pomogłoby to w nie zostawianiu rudych kłaczków tu i ówdzie :cool3:
-
Myśliwski pies, to z kaczuszką:cool3:...troszkę mu się zarosło znowu:lol: cieszę sie bardzo, że mieszka u tak wspaniałych ludzi:loveu:
-
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6366/46477243182439017469910.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2663/46580343186706683709810.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4735/46588143182158350831310.jpg[/IMG]
-
Byłam i widziałam fotki, cudne:loveu:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Asia tylko napisała, że było szybko i trochę strasznie, bo nie zdążyli jej znieczulić :) i odpoczywa, bo jest skonana, ale młody boski:loveu: Ciekawa jestem jak tam dumny tata:cool3: A tak wogóle to podziwiam, jak na pierwszy poród to na prawdę ekspresowo się uwinęli :-o:lol: [B]Asiu i Adamie wielkie gratulacje!!!![/B] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Tadam.... [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Florentyka urodziła synka o 9.50, waży 3120 i ma 55 cm :) [/COLOR][/SIZE][/B] -
Misiek jest już kochany. Ma cudowny dom!
majuska replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Kotek musi mu dać po nosie ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no Olgierd Beciu:cool3:...chyba, że jeszcze zmienią imię jak młodego zobaczą:evil_lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']nie odwlekaj bo możesz nie zdążyć :diabloti:. [/QUOTE] Ciekawe czy zdążyła Florentynka z tym pakowaniem..Oldżi jak widzę, chce strasznie szybko do parów :D ...jeny, siedzę jak na drożdżach:lol!: