Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. hejka wieczornie :) u nas tajemnica wysokiej gorączki rozwikłana...Paćka miała trzydniówkę ( bo dziś ją obsypało ) ...człowiek ( czytaj - czterdziesto dwu letnia potrójna matka ) uczy się całe życie :D no ale oczywiście rozwikłanie zagadki nie zmienia faktu, że trzy noce spędziłam z nią na rękach na pufie wypchanej steropianem. Chociaż pocieszające jest to, że to jednak nie od zębów, bo przecież przed nami jeszcze 3/4 szczęki do wyklucia;) Figofigo, ja sobie kupiłam w ciąży taką podłużną poduszke kolorową w Ikei, przydawała się do podkładania tu i ówdzie aby zwiększyć komfort, stwierdziłam, że nie dam tyle kasy za rogala;) ..no i oby te mdłości Cię jednak opuściły:roll: Andzike fajnie, że wypad się udał...no tak, jak to bez skarpet i czapeczki:crazyeye::lol:..czasem chciałabym, żeby straż miejska wlepiała mandaty matkom ubierającym w upały dzieciom skarpetki i czapeczki , a nie za psia kupę na trawniku, przeciez z tych główek dziecięcych się siódme poty leją spod tych czapek:shake: Zdrówka dla Flo nieustająco życzę !!! Na wieści od mamynabank czekam niecierpliwie również....
  2. [quote name='Becia66'] Śpi w domu spokojnie i głośno chrapie, nieżywy po całym dniu biegania po ogrodzie. [/QUOTE] :D :D :D...dobre wieści
  3. oj figuś , figuś, nie wolno szukać w necie różnych dziwnych chorób, fotek itp. itd., pamiętaj:mad: malutka wygląda strasznie biednie, ukochaj ją mocno....jutro na pewno będzie znacznie lepiej:lol:
  4. figuś trzymamy kciuki&&&&&
  5. Frocia piękna jak zawsze i cieszę się bardzo, że po guzie ani śladu, tak miało być :) Pozdrowionka!!!!
  6. A dzis moja kumpela urodziła swoje 3cie dzieciątko..Patrycję :D Teraz to już Twoja kolej mamonabank :) Asiu jak tam żyjecie, wywołuję Was do tablicy, jak Maks, jak Flo, jak Kangur, jak reszta stada????? U nas jest lekko koszmarnie...zęby idą i niosą ze sobą spustoszenie, jestem po nieprzespanej nocy, cały dzień Paćka marudna i płaczliwa, duupsko odparzone bo kwasne kupy robi, gorączka ponad 38 stopni, ileż te zęby nas tak będą męczyć?:shake:
  7. [quote name='Figafiga']a nie dostałaś, bo nie mam emaila do Ciebie, a prosiłam na PW jakby co żeby wysłać, daj, a w mig Ci wyślę 2 piękne emaile zdjęciowe :-)[/QUOTE] doszły, obejrzałam parę razy, pięknie razem wyglądacie, Antoś wygląda na prawdziowego, zaprawionego w boju turyste, widzę, że i o Słowację zahaczyliście, byliśmy nad tym jeziorem w tamtym roku też ), zazdraszczam tej super wyprawy, uwielbiam góry, robią na mnie ogromne wrażenie, jak się gdzieś wysoko wylezie, to czuć Boga ....a tak wogóle to te wszystkie fotki są po prostu tak piękne, uchwycone super miny, piękne momenty, Figo Figo masz kobieto talent na prawdę, jaki masz aparat, może sobie taki sprawię? ???
  8. he, he, ciocia Figa i jej radosna twórczość :D superowe efekty :)
  9. spokojnie można go pod mixa sznaucera w tej fryzurze, w końcu sznaucery to też troche "niegrzeczne" psiaki, więc żywiołowością będzie pasował, chociaż on grzeczny jest przecież
  10. zaraz zaraz...żadnych zdjęć z gór Figi Figi ja nie widziałam, a chciałabym:mad: mamonabank to już lada chwilunia u Ciebie:razz::lol:
  11. [quote name='aikowo']a gdzie ten ogródek? :)[/QUOTE] kończymy dom wykańczać pod Rzeszowem ...no i ogród jest praktycznie od nowa do zrobienia, na razie rosną tam różne fajne haszcze cieszę się, że wizyta tak pomyślnie wypadła
  12. no fajnie, tylko, że Tobi akurat terierkiem nie jest, no chyba że mu dokleję bródkę:evil_lol:
  13. aikowo ja bym była zainteresowana jakąs roślinnościa do ogrodu, tylko ja nie mam zielonego pojęcia o ogrodach, no i ta odległość...masz jakies pomysły ??
  14. Ja tam wolę Agula jak są jednak na Ciebie ... nie daj boże ja ocenię domek na tak, a okaże sie potem, że jednak nie...tak jest lepiej ;)
  15. skąd ja to znam...:D Nigdy nie jest za późno na edukację :D Nelka ma słodki ten dzióbek:loveu: ( dobrze, że babcia Kacprowi tą matę jednak kupiła, bo moja jest już mocno przymasakrowana:shake: )
  16. Andzike a ja znowu nie dostałam fotek:mad:
  17. no jak się nam ten beż zaczął odsłaniać spod czarnych kudłów to już poszło na sznaucera :D ale tyż ładnie :D
  18. Ciężko było coś lepszego wykombinować, bo futro to on ma typowe....ale tylko i wyłącznie dla siebie , nie dla teriera walijskiego, ale chyb ajest ok :) A tu macie cały foto-reportażyk z "akcji" ( tylko nie wiem czego, zdjęcia sie ustawiły w odwrotnej kolejności, więc oglądajcie od końca ;) ) [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/MetamorfozaTerrego#[/URL]
  19. tadam.... Przed: [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/1033/dscf0560x.jpg[/IMG] i po: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9329/dscf0682i.jpg[/IMG] co Wy na to?? komplenie nie spodziwałyśmy się z dziewczynami, że Terry nam taki beżowiutki wyjdzie :D..jest pachnący i pluszowy :)
  20. I tak dobrze, że chociaż uśmiech był zdawkowy :D My również malutkimi kroczkami wchodzimy w kolejny , chyba 5-cio tygodniowy skok rozwojowy.....nie myślę, co się będzie działo, i tak mam wciąż na głowie ( a raczej Patrycja) wyżynanie ( wyrzynanie ? ) 4 górnych zębów. Dziś w nocy wstawała o 23, 3, 4 i na dobre 6.30...Od jutra tati kończy urlop więc znów największą część opieki nad godzillą muszę przejąć ja:roll:
  21. Tak, gabaryty podobne..tyle, że Beza upasiona teraz, muszę ją odchudzić, ale nie "na hura" , dam jej trochę czasu....aaaa, Sebastian się odezwał wreszcie do mojej Kaśki na FB i napisał, że on siedzi w tych Niemczech, a matka wróciła, ale zakomunikowała mu, że nie ma zdrowia do Bezy i jej od nas nie odbierze, a on nie ma na nią wpływu i nie ma co zrobić...no i wszystko jasne...szkoda każdego słowa:shake: Cieszę się , że parówcia-kudłatka jest taka pełna "ikry" i że ma psychikę silną, też mnie ciekawi jak zachowuje się Kangur? Edit: o właśnie pływająca świecąca kaczuszka, to jest coś czego potrzebuję, Paćka nie da sie już połozyć w wannie, kąpiel odbywa się na siedząco lub na stojąco i ma być milion zabawek w wodzie, a my mamy tylko kilka:roll: Dobrze, że relacje Kangur-Flo jak gdyby nigdy nic
  22. a to tyż prawda:shiny: przytulisko=agula;)
  23. Anuś tu jest jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/139886-Słodkie-ciacho-Beza-zasiedziała-sie-na-tymczasie-ma-domek[/url]!!! widzę, że foty z pierwszych postów wcięło, ale na końcu wątku są ( nota bene to był mój pierwszy wątek na dogo :) ) aktualne foty w miarę czasu będę wklejać...nie piszę tam na razie nic, bo na dobrą sprawę sama nie jestem na 100% pewna czy jednak jeszcze sie po nią nie zgłoszą i nie będa błagać, żebym im ją oddała...chociaż to małoprawdopodobny scenariusz;)
  24. [B]jeszcze[/B] nie "dojrzałam" do 3 psów:lol:
  25. karolciu, mam Dingo...dziadka Mukiego niestety póki co chyba nie, wykończyły mi się jego ogłoszenia..... :( [url]http://tablica.pl/oferta/dingo-pies-bez-szans-czeka-IDVVvw.html[/url]
×
×
  • Create New...