-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Misiek jest już kochany. Ma cudowny dom!
majuska replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
no własnie nie fajne te telefony..same jakies "buraki" dzwonią i że do budy chcą:shake: -
Dziewczyny w gabinecie jest zatrzęsienie małych kocurków , reklamujcie , jakby ktoś szukał, polecajcie...mam fotki, ale żywcem nie mam kiedy obrobić i wstawić, jest ich dużo, do wyboru - do koloru, śliczne, kilkutygodniowe, pilne domki!!! najgorsze jest to, że jest też około roczny piękny rudy kocurek po wypadku, ma poskładaną miednicę, ogólnie poobijany, usunięto mu też kły , połamane przy wypadku, jest śliczny i bardzo kochany pomimo tego co przeszedł, jest jeszcze leczony, koszty na razie 400 zł operacja , może uda mi się jutro wstawić foty. Daje tylko znać dziś bo to pilne sprawy!!!
-
pepsi dzięki wielkie za te wszystkie info...nie mogę na razie tego ogarnąć przy moim potfffforzeeeee:pissed:..może wieczorkiem to przemyślę wszystko, rzeczywiście wygląda to porównanie przekonywująco:lol: ( o co chodzi z tym wstawianiem linków? ) ja chuste mam, ale moja młoda podczas wiązania wyczyina takie akrobacje, że ja jestem cała mokra, potrzebuje czegoś co się szybko zakłada;), nie noszę dużo, bo mi po ciąży stawy wysiadły i jak tylko chwilę coś dźwigam to się ból odzywa:shake:, ale czasem trzeba:roll:
-
Moja Patrycja ma już dobre 7 i pół miesiąca, wogóle jej siadanie nie interesuje, staje przy meblach, pełza od 2 tygodni bardzo sprawnie po całym domu, a dzis zaczeła wreszcie regularnie raczkować, ale nie siedzi:roll: co dzidzi to inne :evil_lol: mamy ledwo co wyklute dwa zębole. ( nie wspomnę, że przy okazji tego wstawania zaliczyła już parę gleb:roll: ) Pepsi my już w spacerówce dość długo jeżdzimy, bo Paćka długaśna i wyrosła z gondolki, a myślę też o nosidełku, czy te nosidła Tuli to można gdzieś dostać używane , bo cena nowego zabija?? a jakieś inne nosidła?? ja to w sumie na spacer z kundlem potrzebuję;)
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
majuska replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Hity też wdoopczałam, faktycznie są lepsze :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
liście z malin zmiękczają szyjkę i wzmacniaja mięsień macicy..idziesz, kichasz i bobo jest na świecie :D ( a i jeszcze maja duzo potrzebnych mikroelementów ) mozna je pić od 37 tygodnia, warto po 3, 4 kubki dziennie, ja piłam :) -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
majuska replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
oooo..zjadłabym:roll::lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Matko i córko, majuska, właśnie mnie dzięki Tobie olśniło!!!! :D :D :D :D od połowy ciąży zastanawiam się, co to za dziwne ruchy się odbywają w środku, raz na jakiś czas, regularnie mi coś "skacze" w brzuchu ;) na kopniaki za regularne, skurcze to też na pewno nie są, a to po prostu czkawka!!!! :mdleje: Śmiać mi się chce z samej siebie :D Ale Kacper będzie miał ogarniętą matkę... :roll: chyba mi naprawdę ciąża mózg przepłukała :mad:[/QUOTE] Ha, ha..lepiej późno niż wcale :) No to już teraz wszystko wiesz o ciąży, możesz iść rodzić:diabloti: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
majuska replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Andzike i co zjadłaś natychmiast tej czekolady ?:evil_lol:..ja w końcówce ciąży "chorowałam" na delicje z Milki z nadzieniem toffi:roll: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
majuska replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
To może to był jednak Kangur ??...chociaż wydaje się to być niemożliwe..:D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike'] Majuska - widziałam zdjęcia Paćki z weselicha na FB - ona jest tak śliczna, że można by ją jeść łyżeczkami!!! :loveu: [/QUOTE] To po mamuni :D..niestety wprost proporcjonalnie do urody rośnie również jej zołzowatość. Andzike pijesz herbatkę z liści malin?? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No chociaż jedna się odezwała:lol: A reszta gdzie???:mad::mad: Ja to czułam, że Paćka przybrała prawidłową pozycję bo odgłos czkawki najintensywniejszy był na samym dole:evil_lol: Pochwaliłam tu wczoraj "gada" to mi dziś wstała o 4:roll:..jestem zombiakiem:placz::placz: -
[quote name='pepsicola'] Majuska-pozdrawiam![/QUOTE] Heja, heja...jak tam Lenka??
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no to już jest delikatna przesada, żeby tyle czasu nie dać żadnego znaku życia...do wszystkich sie to tyczy, do wszystkich!!!! :shake: My żyjemy, mamy 2 zęby, w sobotę byliśmy na weselu, a teraz znowu kiblujemy same cały tydzień, ale jest lżej bo ząbki się przebiły i nie dokuczają już tak strasznie :) Andzike , fakt te hormony to jakaś straszna wręcz nadprzyrodzona siła:-o:shake: -
Misiek jest już kochany. Ma cudowny dom!
majuska replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Oj śliczny, śliczny i szczęśliwy dzięki Tobie karolciu..a mi czasem telefon dzwoni o niego, nie wiem z jakiej paki??:shake::evil_lol: -
Karolciu to jeszcze lata świetlne, ale mów, nawijaj o tym, może pokaz foty z pseudo jak dasz radę, nie możemy w każdymbądź razie milczeć... Dziewczyny kiedy ogłaszamy gnojki ?
-
sybel to nie jest tak, że Ty masz mniej pokarmu, tylko młody nagle potrzebuje więcej, bo "oni " tak właśnie nagle potrzebują:evil_lol:..zachowaj spokój, przystawiaj młodego ile tylko dasz radę, a na pewno zacznie się większa produkcja, stan przejściowy trwa wlasnie dobę do dwóch i możesz miec jeszcze ze 2 lub trzy takie kryzysiki laktacyjne w ciągu najbliższych miesięcy, pij sobie Hippa i Karmi jak najbardziej, ( taak, Karmi jest fajne, sama świadomość, że pijesz "browarka" już dobrocznnie wpływa na laktację ) Dasz radę !!!;) Te uśmiechy Harisona Forda to znam, myśmy też tak kojarzyli te łobuzerskie uśmiechy półgębkiem naszej Paćki :)
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
I już Sonia ma pakiecik :) 1.[URL]http://tablica.pl/oferta/sonia-mix-l...m-ID1eYsJ.html[/URL] 2.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/183408.html[/URL] 3.[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...sy/Sonia,67051[/URL] 4.[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/111...szanse-na-dom/[/URL] 5.[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...6968,Lw==.html[/URL] 6.[URL]http://www.eoferty.com.pl/sonia_mix_...om_295446.html[/URL] 7.[URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...e-na-dom/49208[/URL] 8.[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id43716.html[/URL] 9.[URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2281...szanse-na-dom/[/URL] 10.[URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...se-na-dom.html[/URL] 11.[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-354256.html[/URL] 12.[URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 13.[URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...na-dom-oferta/[/URL] 14.[URL]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Son..._dom_8355.html[/URL] 15.[URL]http://polskastrefa.pl/rzeszow/zwier...se_na_dom,8od0[/URL] 16.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art12621,sonia.html[/URL] 17.[URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/171...nse-na-dom.htm[/URL] 18.[URL]http://rzeszow.cwirek.pl/oddam-przyj...75fo27904.html[/URL] 19.zoomia 20.olx 21.alegratka 22.gumtree 23.anonse 24.kupsprzedaj 25.ezwierzak Barb, wielkie dzięki:Rose: -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
dobrze sie złożyło bo dziecię zasnęło z tatusiem i mam swobodne 10 minut :) podesłałam Sońkę, z nowym tekstem figuni i ładnymi fotkami, Beciu kontakt tam jest na Ciebie, tak więc poaktywuj linki jak Ci cos przyjdzie -
figuś dziękujemy :)
-
matko skąd brać te domki z ogrodem.....
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
tekst super, może podesłać właśnie Sonię na ten bazarek który barb wykupiła?