Jump to content
Dogomania

Agnezia

Members
  • Posts

    2444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agnezia

  1. Miałam przez weekend w gratisie jamnika u siebie. Połączenie niesamowite. Pozazdrościć:) kota niestety nam zabrakło.
  2. Zagłosowałam :)
  3. Mówiłaś, że Rudy schudł. Nie widać ;)
  4. Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło :)
  5. udostępniłam na fb. A do okolicznych wetów dzwoniliście?
  6. Wszystkiego najlepszego :) To ona potrafi być taka biała:-o
  7. A Gabi musi podejść do każdego psa to cel jej życia. Ma sporo kumpli z którymi uwielbia się bawić ale jest sporo psów, które warknęły szczeknęły na dzień dobry i już miłości nie będzie. No ale nie śmiecę Ci już tutaj, może jakieś nowe fotki stada?
  8. U nas dochodzi jeszcze agresja lękowa. Były u nas 2 behawiorystki (o 1 szkoda gadać). Natomiast druga zalecała mało pobudzających zabaw (czyli brak patyka piłki), podobno tak się bawiąc ona nie spala energii tylko jeszcze bardziej się nakręca. Za to dużo wąchania i spokoju. Spacery nie tak długie jak do tej pory. Regularny kong do lizania i kości (lizanie uspokaja). Ograniczyć zabawy z innymi psami. To tak w skrócie. Ale dużo pracy przed nami bo od zawsze było mówione bokser się musi wybiegać, wyszaleć, wybawić a tu zalecają spokój, mój mąż nie może się z tym pogodzić... Więc praca nie jest łatwa. A Asia rozumiem behawiorystka? I co się u Was zmieniło poza wykluczeniem alergii?
  9. I jak wrażenia?
  10. Mam w domu tak samo nienormalnie pobudzonego psa. Tyle, że nie ma problemów z "alergią". Też się zastanawiałam czy coś jej nie dolega ale każdy wet mówi, że to okaz zdrowia. Aaaa czy Mambę też uważają za dużego szczeniaka? Bo dużo osób jak widzi wyczyny mojej Gabi to mówi: To jeszcze szczeniak jak podrośnie to jej przejdzie. Na stwierdzenie, że ten szczeniak waży 30 kg i ma 3 lata, są troszkę zdziwieni:evil_lol:
  11. Musisz zrobić bardziej gęste i zatkać korkiem np. z sera żółtego. Ja masę robię z pasztetu(lub pasztetowej), sera zółtego drobno posiekanego, albo jakaś wędlina zależy co mam w lodówce. Na sam spód wkładam chrupki, potem pastę z pasztetu, a otwór zaklejam serem lub dużym chrupkiem.
  12. To czekam na opinie. Jestem bardzo ciekawa.
  13. Agnezia

    Kapsel & Jenny

    Kapsel wygląda jak pies morderca w kubraku :eviltong: Ja też poproszę o info o nim bo księżniczka zaraz będzie marzła.
  14. 05.10.2011 Franek miał kilka dni temu atak padaczki, spadł z wersalki, nie mógł wstać, nie chciał jeść. Opiekunowie pojechali z bokserem od razu do lecznicy, zrobiono badania krwi, dostał leki. Po kilku dniach Franek miał kolejny atak padaczki, tym razem bardzo silny..... którego Franuś nie przeżył, przeszedł za Tęczowy Most.
  15. Agnezia

    Kapsel & Jenny

    100 lat Kapselku :)
  16. W którym dokładnie miejscu zaginał? Pracuje w Nieporęcie może wpadnie mi w oko.
  17. Czy mogę prosić o potwierdzenie wpłaty dla schroniska z Akcji Sreberko???
  18. Takie zapinanie poleciła nam behawiorystka na psie ciągnięcie. Zapinaliśmy z przodu zwykłe szelki easy walk. Poprawa była tylko chwilowa, pies szybko opanował sztukę szybkiego chodzenia(ciągnięcia) z zapięciem z przodu.
  19. Wiedziałam, że tak będzie - gratulacje :)
  20. Ostatnio nie przygotowujemy się do żadnej operacji ;) Nelka na lekach na tarczycę bardzo ładnie schudła i nie mogę już jej przezywać Grubasek... Jak tłuszczyku trochę mniej to coraz częściej zmienia posłanie na kanapę:razz: Nie zmienia się natomiast jedno, ciągle trzeba ją głaskać i głaskać i przytulać :lol:
  21. [SIZE=5][COLOR=purple] Z akcji sreberko uzbierało się 445 zł. Liczyłam na więcej ale chyba kolejne wpłaty nie ma już co liczyć. Prześlę zaraz pieniążki na konto schroniska, poproszę o potwierdzenie jak dojdą. [B]Pieniążki na numer konta z 1 postu? [SIZE=4]czy mogę prosić o odpowiedź?![/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...