-
Posts
2444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agnezia
-
Kupiłam tam ostatnio linkę firmy PAS. Dostałam ją i zdziwiłam się bo na metce było właśnie Champion. Ale małym drukiem na dole było napisane producent: PAS.
-
Przykro mi Heciu :( Czytał na stronie SOS. A jeszcze niedawno dzielnie zbierała pieniążki dla innych boksie w potrzebie... A Nelka to zawsze coś wynajdzie żeby tylko do lekarzy z Marysina pojechać ;)
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
My badanie serca u Nizołka robiliśmy na stojąco.
-
[COLOR=black]Nazwa sklepu internetowego (link):[/COLOR][COLOR=black] [B]"Kuchnia Pupila"[/B] Asortyment/różnorodność/wybór: [B]duży +[/B] Kontakt ze sprzedawcą: [B]bardzo duży+[/B] Ceny:[B] +[/B] Czas dostawy: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B] Opakowanie: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B] Gratisy/promocje/ RABATY: +[/COLOR] Dostawa na terenie Warszawy tego samego dnia. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, w razie wątpliwości potrafią doradzić.
-
Zapraszam na nowy wątek Akcji Sreberka dla Tomaszowa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208109-Akcja-Sreberko-na-pomoc-dla-TOMASZOWA-zbieramy-pieni%C4%85%C5%BCki-na-karm%C4%99%21%21%21?p=16911816#post16911816"]http://www.dogomania.pl/threads/208109-Akcja-Sreberko-na-pomoc-dla-TOMASZOWA-zbieramy-pieni%C4%85%C5%BCki-na-karm%C4%99!!!?p=16911816#post16911816[/URL]
-
Fundacja SOS bokserom. Boksery i mixy bokserów do adopcji !
Agnezia replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Wow Franka potworek w domu:) -
Fundacja SOS bokserom. Boksery i mixy bokserów do adopcji !
Agnezia replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Amisz i Rene zostają w swoich dt na stale. -
Fundacja SOS bokserom. Boksery i mixy bokserów do adopcji !
Agnezia replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Zapisuję. Tatankas możesz rozliczać bazarki ogólne na fundację wysyłając maila do Pianki, z dowodem przelewu na konto SOS i linkiem do bazarku. -
[quote name='WiolaRude']Jako organizator nie mogę zabronić przyjścia na Marsz nikomu. [B]Wszędzie podkreślałam, że nie jest to akcja pro-wegańska i to nie uległo zmianie.[/B] Natomiast weganie są dobrze zorganizowani i kolorowi więc widoczni, tylko że na to nie mam wpływu.[/QUOTE] Czytałam właśnie taki opis imprezy dlatego tym bardziej byłam zdziwiona. Ja wiem, ze dużo osób nie było weganami ale chodzi mi o ogólny odbiór marszu przez osoby widzące go.
-
1. Na tak duże miasto to ludzi według mnie było mało. (ale to mniej istotne) 2. Uważam, że weganizm i wegetarianizm to bardzo indywidualna kwestia a wyglądało to tak jakby cały marsz szedł pod hasłem weganizmu. I tu czułam się trochę zmanipulowana. Marsz według mnie miał zwrócić uwagę na złe traktowanie zwierząt, a nie ukrywajmy jeśli idzie grupa osób i z megafonu ktoś krzyczy: mleko to cierpienie, pij mleko sojowe. To ludzie, którzy na to patrzyli pukali się w głowę. Bo piją krowie mleko i będą je nadal pić. Więc po co mają zwracać uwagę na bandę oszołomów, którzy im blokują ulicę i próbują wmówić poglądy jak dla nich z kosmosu??? Według mnie to poszło w złą stronę.
-
Szczegóły???
-
Super wiadomości :)
-
ja jestem niezadowolona z marszu...
-
Tak myślę, że większość z nas ma. A o co chodzi?