Jump to content
Dogomania

Agnezia

Members
  • Posts

    2444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agnezia

  1. z akcji sreberko uzbierało się 445 zł. Liczyłam na więcej ale chyba kolejne wpłaty nie ma już co liczyć. Prześlę zaraz pieniążki na konto schroniska, poproszę o potwierdzenie jak dojdą. Pieniążki na numer konta z 1 postu?
  2. z akcji sreberko uzbierało się 445 zł. Liczyłam na więcej ale chyba kolejne wpłaty nie ma już co liczyć. Prześlę zaraz pieniążki na konto schroniska, poproszę o potwierdzenie jak dojdą. Pieniążki na numer konta z 1 postu?
  3. Kupiłam tam ostatnio linkę firmy PAS. Dostałam ją i zdziwiłam się bo na metce było właśnie Champion. Ale małym drukiem na dole było napisane producent: PAS.
  4. Przykro mi Heciu :( Czytał na stronie SOS. A jeszcze niedawno dzielnie zbierała pieniążki dla innych boksie w potrzebie... A Nelka to zawsze coś wynajdzie żeby tylko do lekarzy z Marysina pojechać ;)
  5. Dziewczyny mam do oddania pod Warszawą wykładziny dywanowe, materac, piankę pod panele. Czy macie jakąkolwiek możliwość transportu?
  6. My badanie serca u Nizołka robiliśmy na stojąco.
  7. [COLOR=black]Nazwa sklepu internetowego (link):[/COLOR][COLOR=black] [B]"Kuchnia Pupila"[/B] Asortyment/różnorodność/wybór: [B]duży +[/B] Kontakt ze sprzedawcą: [B]bardzo duży+[/B] Ceny:[B] +[/B] Czas dostawy: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B] Opakowanie: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B] Gratisy/promocje/ RABATY: +[/COLOR] Dostawa na terenie Warszawy tego samego dnia. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, w razie wątpliwości potrafią doradzić.
  8. Zapraszam na nowy wątek Akcji Sreberka dla Tomaszowa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208109-Akcja-Sreberko-na-pomoc-dla-TOMASZOWA-zbieramy-pieni%C4%85%C5%BCki-na-karm%C4%99%21%21%21?p=16911816#post16911816"]http://www.dogomania.pl/threads/208109-Akcja-Sreberko-na-pomoc-dla-TOMASZOWA-zbieramy-pieni%C4%85%C5%BCki-na-karm%C4%99!!!?p=16911816#post16911816[/URL]
  9. Mogę użyczyć konta podawać na bieżąco wpłaty, nawet kilka razy dziennie. Ale prowadzić wątek raczej nie. To powinna prowadzić znana na dogo osoba, dużo działająca na dogo, ciesząca się dużym zaufaniem. Może jakiś casting ?? ;)
  10. Napisałam na wątku pomocowym, że mogę użyczyć swoje konto w mbanku. Przeznaczone tylko na potrzeby piesków. Obecnie puste.
  11. Amisz i Rene zostają w swoich dt na stale.
  12. Zapisuję. Tatankas możesz rozliczać bazarki ogólne na fundację wysyłając maila do Pianki, z dowodem przelewu na konto SOS i linkiem do bazarku.
  13. wyskakujecie tutaj jak Filip z konopi i będziecie nas trzymać w niepewności????? Gadać nam tu!
  14. [quote name='WiolaRude']Jako organizator nie mogę zabronić przyjścia na Marsz nikomu. [B]Wszędzie podkreślałam, że nie jest to akcja pro-wegańska i to nie uległo zmianie.[/B] Natomiast weganie są dobrze zorganizowani i kolorowi więc widoczni, tylko że na to nie mam wpływu.[/QUOTE] Czytałam właśnie taki opis imprezy dlatego tym bardziej byłam zdziwiona. Ja wiem, ze dużo osób nie było weganami ale chodzi mi o ogólny odbiór marszu przez osoby widzące go.
  15. 1. Na tak duże miasto to ludzi według mnie było mało. (ale to mniej istotne) 2. Uważam, że weganizm i wegetarianizm to bardzo indywidualna kwestia a wyglądało to tak jakby cały marsz szedł pod hasłem weganizmu. I tu czułam się trochę zmanipulowana. Marsz według mnie miał zwrócić uwagę na złe traktowanie zwierząt, a nie ukrywajmy jeśli idzie grupa osób i z megafonu ktoś krzyczy: mleko to cierpienie, pij mleko sojowe. To ludzie, którzy na to patrzyli pukali się w głowę. Bo piją krowie mleko i będą je nadal pić. Więc po co mają zwracać uwagę na bandę oszołomów, którzy im blokują ulicę i próbują wmówić poglądy jak dla nich z kosmosu??? Według mnie to poszło w złą stronę.
  16. Super wiadomości :)
  17. ja jestem niezadowolona z marszu...
  18. Dziewczyny szybko działacie, trzymam kciuki żeby wytrzymał do poniedziałku...
  19. Agnezia

    Kapsel & Jenny

    Tak myślę, że większość z nas ma. A o co chodzi?
  20. Myślałam, że lepiej ta łapa wygląda :(
  21. No to będzie miała co Etna obgryzać ;) A Gamoń nie wygląda na takiego ruchliwego, raczej na mistrza wylegiwania się :)
×
×
  • Create New...