Jump to content
Dogomania

Agnezia

Members
  • Posts

    2444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agnezia

  1. Zaczęło się od nawracającego łupieżu a potem właśnie wypadanie. Sierść która odrastała była bardzo matowa. Oj biedny ten Grubasek nie dość, ze ciągle jakieś guzki to teraz jeszcze to :( Dziękuję za szybką odpowiedź.
  2. Nutusiu a jakie masz doświadczenia z niedoczynnością? Właśnie u moich rodziców boksinki zdiagnozowali...
  3. Nela w piątek miała zabieg, zniosła go bardzo dobrze, chyba nie wie, że ma kilka szwów na brzuszku. Wet zrobił tez badanie tarczycy bo Nelly od dłuższego czasu ma nawracające łupieże, niedawno zaczęła jej wypadać sierść a w to miejsce odrastała bardzo matowa. Wet zadzwonił, że wyniki wyszły kiepskie, duża niedoczynność tarczycy. Dziś rodzice jadą na konsultację.
  4. zapisuję i wysyłam dalej. Proszę o jak najwięcej informacji o bokserce.
  5. Było super:) Całe centrum handlowe pełne młodych wolontariuszy z ochockiego ośrodka kultury i gimnazjum. No i oczywiście MY weteranki ;) Mieliśmy cztery stoiska sprzedażowe i występy na scenie prowadzone przez Olę Szwed. To pierwsza moja impreza na, której ludzie tak chętnie dokarmiali puszki i byli po prostu uprzejmi :) Mam nadzieję, że po podliczeniu puszek będziemy mile zaskoczeni. NOOOO i miło było wreszcie poznać Ciotki:loveu:
  6. Jeszcze nie, na 100 % będzie wiadomo dopiero po histopatologii. Wet jest dobrej myśli. Poprzednie zmiany nie były groźne.
  7. w przyszły piątek Nela będzie miała wycięte guzki, bez usunięcia listwy mlecznej. Biedny Grubasek, niedługo będzie cały pocięty ...
  8. Przytulamy [IMG]http://procrastinators-anonymous.org/files/images/cyber_hug.gif[/IMG]
  9. [quote name='Nutusia']Tymczas z serii "Kapsel czuwa" :)[/QUOTE] jakie to typowe :laugh2_2:
  10. Wyślę wieczorem, wczoraj padłam a teraz jestem w pracy.
  11. Jutro wieczorem jedziemy z Grubaskiem do weta, proszę trzymać kciuki.
  12. [quote name='dycha']dzisiaj Pedro sobie klatkę złożył i wyszedł. Brak słów, Rozmawiałam z bechawiorystką i poradziła mi kilka ciekawych zabaw dla niego, żeby się nie nudził. Od jutra zaczynamy ćwiczenia :D[/QUOTE] Nam behawiorystka poleciła konga napchanego jakimś pasztetem, lizanie ma wyciszyć i uspokoić. Fajna zabawa tylko pieskowi pasztecik nie posłużył i rano była szybka pobudka :) Gratuluje cierpliwości :) A Pedra koniecznie trzeba dać na wątek szkodników ;)
  13. ja też kieliszkiem wycinałam, ale moje nie były takie ładne :(
  14. Obawiam się , że raczej nie będzie mogła :(
  15. oooo Tata ale niespodzianka:crazyeye: ja pojadę przed pracą.
  16. Super zdjęcia, warto było czekać. Waga już nie taka super :(
  17. 24.02.2011 W nocy z soboty na niedzielę Kefir próbował wymiotować, był bardzo wzdęty, niespokojny, nie chciał jeść ani pić. Opeikunka podejrzewała rozszerzenie lub skręt żołądka. Niestety obawy opiekunki okazaly się słuszne i Kefir trafił do całodobowej lecznicy z objawami skrętu żołądka - bokser natychmiast został zabrany na operację. Operacja udała sie, chociaż były bardzo duże obawy, czy Kefir się wybudzi i jak bedzie się czuł po operacji z powodu problemów z sercem. Kefir nadal przebywa w szpitalu, jutro czeka go konsultacja kardiologiczna u dr Niziołka. Operacja, pobyt w szpitalu oraz leczenie Kefira to koszt około 2000 zł - Fundacja ma obecnie pod opieką bardzo dużo podopiecznych i nie poradzi sobie z tak dużymi kosztami leczenia bez Państwa pomocy!! Bardzo Państwa prosimy o pomoc dla Kefira - każda kwota się liczy!! Darowizny można wpłacać na konto Fundacji z dopiskiem: " operacja Kefira" 26.02.2011 Stan zdrowia Kefira gwałtownie się pogorszył. Konieczna była kolejna operacja, ponieważ z ran sączyła się ropa. Okazało się, że bokser ma zapalenie otrzewnej. Niezbędne było przepłukanie i ponowne zaopatrzenie rany. Na razie rokowania są bardzo ostrożne. Kefir nie bardzo chce jeść, jest bardzo słaby, gorączkuje, nie chce wcale wstawać. Bardzo prosimy Państwa o pomoc! Sami nie damy rady, a koszty leczenia ciągle wzrastają. Ale wierzymy, że Kefirowi uda się i wróci do swojej ukochanej opiekunki. 02.03.2011 Kefirowi, niestety, nie udało się. Wczoraj przekroczył Tęczowy Most. "Doktor, który go operował, powiedział, że miał wielką wolę życia odkąd, zaczęłam odwiedzać go w lecznicy. Kefir bardzo mnie kochał, przy mnie zaczął wstawać i troszeczkę chodzić. Wydawało się, że będzie coraz lepiej. Ale wszystko na próżno... Najprawdopodobniej przyczyną był nowotwór trzustki, który postępował bardzo szybko. Dziękuję Ci Kefirku za to, że byłeś ze mną przez ten rok, za Twoją miłość i przywiązanie, za Twoje miny i pozy, za to, że byłeś moim nieodłącznym cieniem i głośno protestowałeś, kiedy znikałam Ci z oczu. I za Twój wspaniały charakter, bezkonfliktowość, i za to, że tak kochałeś spać i jeść. Za to, że byłeś... Czekaj tam na mnie. Kocham Cię. Joanna" Pozostał nam do spłacenia ogromny rachunek za ratowanie Kefira. Jeszcze raz bardzo Państwa prosimy o pomoc, bez Was nie damy rady. Wpłaty można kierować na konto Fundacji z dopiskiem "Kefir"
  18. to pakuj się do samochodu czy pociągu i przyjedź :)
  19. Agnezia

    Behawiorysta?

    Umówiłam się z Jolantą Łapińską, mam nadzieje, że nam pomorze :)
  20. u nas pierwszy dzień na panelach to był szok i dla nas i dla Bu. Teraz się przyzwyczailiśmy my do stukania, Bu do chodzenia. No i odkryła, ze można się rozpędzić przez pokój, przedpokój, wskoczyć do salonu i prześlizgać się do samego okna ;)
  21. stawiam na mydło :( czekamy na szczegóły o boksiu.
  22. Popieram Taks, dla mnie i dla fundacji byłoby to duże obciążenie. Np. na bazarku mam kilkadziesiąt książek czasem w śmiesznie niskich cenach. Kilkadziesiąt przelewów i każdy prosić o potwierdzenie w fundacji? To by było nieludzkie. Zwłaszcza, ze czasem zdarza się, że ktoś pomyli tytuł przelewu. Ja też wystawiałam bazarek na kilka psów, zawsze do nich ktoś przy okazji zajrzy. Raz śmiesznie wyszło wystawiłam na 3 psy i zanim doszła ostatnia wpłata to dwa już miały ds :) Z drugiej strony jako osoba kupująca też mi się ten pomysł nie podoba, jeden przelew na fundację drugi za przesyłkę do osoby wysyłającej . Nie każdy bank ma przelewy za o zł ;)
×
×
  • Create New...