Jump to content
Dogomania

Agnezia

Members
  • Posts

    2444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agnezia

  1. Przepraszam w którym miejscu ten pączek wydaje się być chudy???
  2. Agnezia

    Kapsel & Jenny

    Bardzo mi przykro. Trzymaj się Kapselku :(
  3. Dobrze to jeśli ktoś będzie jechał do Tomaszowa to ja coś wygrzebię. No a jeśli nie to grosz mogę wysłać dopiero w przyszłym miesiącu.
  4. [quote name='Blacky87']Jasne, robię zamówienie z Krakvetu - na razie mam 180zł na wydanie. Tylko ja zbieram na swoje prywatne konto, a potem robię zamówienie, czy to Ci odpowiada? Dziewczyny, czegoś nie rozumiem. W pierwszym poście napisane jest, że nie ma nic. A teraz piszecie, że budy są i że misek nie potrzeba? Bo ja mam w koszyku właśnie jedzonko, ale i miski, obroże, smycze. Nie chciałabym, żeby to się zmarnowało. To jak jest? Edycja GrubbaRybba, gdybyś jechała z Warszawy z pomocą, to ja mam kilka takich rzeczy, których nie opłaca się wysyłać, a które można zawieźć po drodze (jakieś szmatki, kocyki, worki na śmieci). Oczywiście dostosuję się i mogę podjechać w jakiś punkt w Warszawie, żeby Ci było wygodnie. bardziej chodziło mi o zbiórkę rzeczy, nie będzie tego dużo ale zawsze coś.
  5. Przykra sytuacja, biedny Liluch. Nasza Bu kochała wszystkie pieski bez względu na wiek, rasę, wielkość. Z tej miłości i braku hamulców w witaniu kilka razy ją diabły pogryzły i niestety teraz Bu dużo piesków na osiedlu z chęcią by zjadła :( Praca nad powrotem do stanu początkowego masakrycznie żmudna...
  6. Dziewczyny może jeszcze nie wysłali. Dziś dopiero przelew zaksięgowali to jutro pewnie wyjdzie. Może zadzwońcie do nich przedstawcie sprawę i niech dorzucą coś o równowartości 10 % ?
  7. Czy taka kwota jest przyznana na cały okres Waszej działalności? Strasznie mało :( Nawet przy dużej zbiórce przeprowadzonej na dogo, za jakiś czas ta pomoc się skończy. Co dalej? Blacky87 czy mogłabym dorzucić się do Twojej zbiórki? Dużo tego nie będzie, a szkoda pieniążków na wysyłkę.
  8. aż dziwne, że tak cicho. A psa bierzecie?
  9. my się wybieramy: sztuk 3,5 :)
  10. 30.03.2011 Homer miał kolejny przerzut nowotworu, tym razem guz pojawił się na brzuchu i rósł w zastraszającym tempie, lekarze nie byli w stanie go usunąć, zabrakłoby skóry na zszycie miejsca po zabiegu. Staruszek dostawał leki i dzielnie walczył, walczył dla swojej opiekunki, nie poddawał sie mimo tylu operacji i przerzutów, niestety przegrał walkę z nowotworem. Kilka dni temu u Homera pojawił się obrzęk płuc, pies miał bardzo duże trudności z oddychaniem, zaczął się dusić....... lekarz przyjechał do domu, nie był w stanie pomóc, Homer przeszedł za Tęczowy Most.
  11. [quote name='Temida']Co do KrakVetu to chciałabym zacytować Rinuś z wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-kandydat-na-marzec-wybrany-g%C5%82osujemy-na-Radomsko!?p=16596967#post16596967[/url] oraz moją wypowiedź: Ado, w odpowiedzi na Twoje pytanie czy będę w czwartek w schronisku to powiem, że nie obiecam Ci na pewno, ale prawdopodobnie tak i byłoby to ok. 9. Jutro wracam do Radomska, bo nie mam wykładów w czwartek. Na pewno od 9 będzie Pan Doktor. W razie gdyby mnie nie było, a miałabyś jakiekolwiek pytania będąc na miejscu, dzwoń ja dojadę.[/QUOTE] nie ma czegoś takiego jak: przyszła edycja będzie należała do Pipi, pisząc to jakby kopiujesz słowa Rinuś, ?! Przyszła edycja będzie należała do tego kto wygra ankietę wewnętrzna dogo. Nie ma czegoś takiego jak ustalanie za dwa miesiące. Bo to się kłóci z podstawowymi założeniami całego tego głosowania...Ręce mi opadają.
  12. [quote name='faith35']kora78 dzięki za wybaczenie tego wszystkiego, kolejna wiadomość od moda... i jestem w kropce, bo nie wiem co zrobić z bazarkiem :roll: Z jednej strony można byłoby go zamknąć i wysłać dane do przelewu tylko tym, co cegiełki zakupili, bo to przecież był bazarek z myślą o Krisku naszym kochanym :-( a z drugiej strony poczucie, że jak się zmieni cel bazarku to pomoże się innemu bezdomniakowi :placz: Podejmijcie tą decyzję za mnie, bo ja już sama nie wiem....... nie poganiałabym Was aż tak, ale obiecałam modowi, że jutro rano zmieni się cel bazarku :-( Może zamknij ten bazarek i otwórz następny dla pieska, dla którego pójdą fundusz Krisa?
  13. Mam nadzieję, że się uda wygrać. Nie mam czasu na czytanie całego wątku, ale mam pytanie czy jest u Was jakiś bokser?
  14. U niej była tylko biała Kora. Ale to było jak Arktyka jeszcze mieszkała w bloku w Toruniu. Co do tego czy to było za darmo to nie wiem trzeba by Germaine dopytać. Kora pojechała do DS, który potem straciła. Arktyka wtedy chciała żeby Kora do niej wróciła na DS bo się do niej przywiązała. Wyszło tak, że Kora chyba jednak została, a Arktyka przeprowadziła się do tego domu na wsi. Proponowała, że może wziąć teraz więcej piesków i dała okazyjną cenę. Ale Germaine się nie zdecydowała.
  15. Alu a wiesz coś więcej o tym drugim kosteczku? Gdzie pod Warszawą?
  16. Moja po 3 dniach była gotowa do boju, ale ją ograniczaliśmy. Gamoń z niej straszny w kubraczku nawet po schodach nie potrafiła zejść, a bez kubraczka na działce szalała. Więc cały czas nosiła kubraczek który miał ją hamować ;)
  17. Komputer się pewnie zjadł to nie ma jak relacji zdawać ;)
  18. Też mi się wydaje, że jest wysoki. Na zdjęciach taka zagłodzona szkapina.
  19. Germaine mówiła, że wygląda jak Skinny. Ale mimo wszystko za każdym razem to szokuje...
  20. Kołami do góry, jest dobrze ;)
  21. Ona już dostaje coś na poprawę włosków, ale jak na razie bez efektu. No ale zaczyna się wszystko zgadzać, mały apetyt a pies całkiem grubiutki, aktywność też raczej nie powalająca. A jeszcze z ciekawości spytam ile kosztuje w przybliżeniu miesięczna dawka leków? i już nie zaśmiecam wątku ;)
×
×
  • Create New...