Przepiękne psiaki, Millo to wogóle do schrupania, ale Ivor też niczego sobie :)
Przy okazji podniesienia , zapraszam:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213245-Kalosze-szkolny-plecak-pi%C3%B3rniki-smycze-szelki-i-inne-cuda-!!29.08ROBIMY?p=17481500#post17481500[/url]