Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Super, że misiek lubi swoje miejsce :)
  2. Boszszsz, nie wierzę, aż Lobo mi teraz wzdychnął :))Amcia ma szansę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jakby co, odpukać to Zbyszek dwa psy wyadoptuje :) chyba mu będzie smutno :) Foczka w domku, Era za TM, to tylko kotek zostanie :)
  3. Kasia ja mam prawie gotowy bazarek, napewno na Jarę część będzie, tylko szukam łosia;) ;) który go poprowadzi, bo ja na tydzień wyjeżdżam, jak sie Basia zgodzi to juz go uruchomie jutro :)
  4. Marsik to maskotka i jestem pewna że do dzieci też. Wiek to nawet ciężko określić chyba, starutki jest..
  5. Tak my w hotelu u Aśki od dawna Joserę dawałyśmy wszystkim psom, rodzajów jest co niemiara, a jeszcze jak dużo zamawiała Asia to przywozili na paletach i cena była dużo niższa hurtowo.
  6. Kurde, no ale gdzie....Basia a u Aski tam gdzie był nie ma szans.....? pytałas?
  7. No ja też jestem ciekawa jak tam chłopaki, może w domku już..... ?
  8. Czy o małej jakieś wiadomości są, można by wykupić dla niej na bazarku ogłoszenia..
  9. Ja też maleństwo odwiedzę :)
  10. Oby choć jedno domek znalazło ...
  11. Basia to moze wstaw zdjecie ...
  12. Oj bido, a może jakieś takie przytulankowe zdjęćia by pomogły?
  13. Basia a czy jemu ciśnienie nie rozsadza oka?? bo to tak wygląda, to jest straszny ból... może trzeba szybko podawać takie preparaty jak Reno Farcikowi? a jak go boli i nie będzie opcji na poprawę, to moze lepiej amputować...... tak głośno myślę.... Pieniążki z bazarków mamy jeszcze.
  14. O kurcze, a już się cieszyliśmy ...:( dajcie konto to chociaż grosza od nas z Mielca dorzucimy, pamiętamy co Dziewczyny zrobiłyście dla naszej mieleckiej cc-tki :)
  15. A co taka smutna, gdzie kolega przystojniak :)
  16. Balbinka to wygląda ja młody energiczny lisek !!! sliczna kruszynka :)
  17. To ja sobie tez pospaceruję :)
  18. Gotyś może teraz cię stawy bolą, bo wilgoć straszna jest /...
  19. A ja jak zobaczyła zdjecie futra, to myslałam, że to jakieś zmasakrowane zwłoki ... ;) dobrze, ze się pomyliłam :)
×
×
  • Create New...