-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Dokładnie :(
-
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Ale zając Śniegowy śliczny !!!!!!! -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Inetesujemy, interesujemy :) tylko czasu na to wszystko mało :( Gustawek grzeczniutko dzisiaj siedział u siebie, schronisko mamy zasypane, trwają ciągłe prace bo ja odwilż to nam Psiaki się potopią :( -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
O mamo ile ogłoszeń, wielki szacun za taką robote i kciuki za Maleństwo, oby się jakieś świństwo nie przypaleętało , tfu , tfu.... U nas dzisiaj dwa szczeniaki padły :( oby się cos nie zaczynało wirusować :( -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
kaskadaffik replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Rudosława :) cóż za wyszukane imię :) Nutko teraz już tylko z górki chyba i po domek :) -
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
kaskadaffik replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Też mnie to zastanawia, i to już chwilke to trwa, :]] -
To był Szok ... Rzeszów - znowu szuka domu :(((
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Podczytuje od początku i naprawdę jestem w Szoku, że tak nagle, znikąd się domek miśkowi znalazł, to teraz tylko kciukasy żeby się współpraca układała jak najlepiej :) z nowym domkiem , SUPERRRRRRRRrrr :) -
Ale super fotorelacja, Karmelka śliczna na tych zdjęciach :) Strasznie odważny Wasz Szerman i nie atakuje psów pazurami jak moja kocicha ze strachu :)
-
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Kurcze biedne maleństwo, czyli teraz jest w schronisku już, a z ta ucieczka to ja bym taka pewna nie była..... choć warto wierzyć ze ktoś jej szuka... nie wiem czy u Was tez ale u nas wysyp szczeniaków okropny, ostatnio przynieśli karton a w środku 11.... Oby się szybko domek odnalazł :) -
dotarłam, Przeczytałam, część z kolejnego bazarku wystawionego przekaże do Was, co za mordęga tych zwierzatek :( Gratulacje szybkigo diałania i trzymam mocno kciuki za jutro ...
-
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Czarnulka przy mnie przyniesiona na świetlicę, teraz odsapnie, nikt jej nie zaczepiał ani nie atakował, poczuje się pewniej może. Uciekała bida tam gdzie nikogo nie było, do Kierownika pokoiku się schowała :) Ale zdążyli jej już łapkę uszkodzić, Doktor ma oglądnąć, bo podwija pod siebie :( -
Halcia jedynie te 3 co są do świeticy, ja o nich myślałąm, ale mnie się wydaje że Buba po schodach będzie wchodzić, powoli za człowiekiem... bo ja sam tez raczej z budy jej nie wydrę... chcemy Wam Dziewczyny pomóc, tylko u nas to nie wszystko tak się od razu da ... :) Na spacery nie chodzi żadny pies :( .... nie ma gdzie.......... Jedynie teraz ja wyprowadzam spaniela bo Kierownik prosił, właśnie pod katem domu jak się zachowuje, schronisko jest w centrum , nie ma łąk , pól , firmy dookoła ..