Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. [url]http://www.youtube.com/watch?v=KY-eeqjiIkE[/url] Mało tu Foksika ale raz jest :evil_lol: nawet mnie dzisiaj zaczepiał , łapał za nogawkę i zaczynał figle, robi się juz strasznie fajny, zje z ręki spokojnie, łapie tylko tak ostrzegawczo... Ząbki ma juz stałe ale jeszcze nie starte nic :)
  2. Ja też jestem u labko, wyżełka , labradorko, rotwaillera, uwielbiam takie psiury, wielkie i silne :) :) :) Igorku przepiękny jesteś !!!!!
  3. Grubciowi ostatnio przy zaglądniu do uszu zobaczyłam że jedno ma mocno brudne i wilgotne, ale od trzech dni mu czyszczę i maść zapuszczam, nie pamiętam nazwy .... Juz jest ładniej, a Grubciowi można zrobić operację na otwartej czaszce przy jedzeniu, bo na nic wtedy nie reaguje, więc zabiegi z nim sa bezproblemowe ;) Ranę psikamy, jak pod Alusprayem robi się stryp z ropą do akcji wkracza Doktor Uszatek;) Czyści do czysta, tylko jemu Grubcio daje się polizać :lol: Asia mówi że rana jest juz bardzo mała w porównaniu z tym co było :cool3: Karma jest na jakieś 5 dni jeszcze to dobrze że przyjdzie :p Codziennie Grubcio dostaje 1 Essentiale. Metacam jak widzimy że z chodzeniem i wstawaniem jest gorzej. Ogólnie to Grubcio uwielbia leżeć na słoneczku i spać , tylko że teraz 3 dni leje :angryy:
  4. Lennonowi właśnie dzisiaj skończyła sie karma, z leków teraz dostaje Hepatil i 2 tabletki rutinoskorbinu. Sądzę że ten lek na stawy będzie możn amu dawac co drugi dzień, bo on biega jak źrebaczek, nie ma sensu go codziennie faszerować chyba, ale jak uważacie :) Sierś Lennona jest tak miła jak kocyk polarowy, nie wiem czy to zasługa karmy, którą miał, czy coś innego ale przepiękna :lol:
  5. To mi umknęło chyba................... a macie jakieś na Pana namiary,w sumie to mogłabym z nim porozmawiać w sobotę, tylko nie wiem czy będę wtedy, jak nie to może jutro bym podjechała i podpytała o to i tamto, jaka to jest miejscowość?
  6. Pan właśnie do Asi dzwonił ma byc w sobotę, pytał czy jakby co, może zabrać pieska od razu?? czy tam była wizyta robiona jakaś, jakie sa warunki, gdzie mieszkałby piesek, jeśli Oluś Panu nie spasuje, to może zaproponowałbyśmy mu innego... odpukać oczywiście...
  7. Super , widac na zdjęciach te ubytki sierści, nie dokładnie na nosku, ale na uszkach dobrze...
  8. Zaraz będa zdjątka, Julia dzięki i tutaj, Lusia pochodziła, wysikała co miała i się wracała do siebie albo do mnie, bo tak leje u nas :lol: Nic tylko spanie :cool3:
  9. Jesoooo wreszcie mam wątek :) Fanta ma się dobrze, brudzi jak zawsze u siebie :eviltong: jest teraz przy tej pogodzie najbrudnijsza ze wszystkich psów w hotelu :diabloti:nie wiem jak Ona to robi :evil_lol:
  10. Przepraszam Was, ale zdjeć narazie nie ma, jak pogoda taka będzie to wogóle kiszka, psy brudne, błoto wszędzie, ja jak swinia przy nich od stóp do głów :shake: Dlatego nawet aparatu nie wyciągam, leje i leje. Ale Zuzce to widac nie przszkadza, biega, skaka, teraz psy sie nią zaczęły mocniej interesować, więc biega sama lub z Rastim, który ja olewa :eviltong: Zuzka dostała wczoraj tabletkę na robaki, choć miałą dostać za kilka dni, bo dopatrzyłam się niechcianego gościa segmentowego .... Ale jakoś jej to wogóle chyba nie przeszkadzało, masy przybrała, jest bardziej ubita teraz, a grzybek jeszcze się nie cofa, uszka wyglądają ładnie ale na nosku w górę jest najwięcej. Smarujemy i wcieramy, miejmy nadzieję, że się cofnie, jka nie to będziemy robić zeskrobinę... Julia ma zdjecia Zuzki jakieś, ale mówi że też zruszane, bo to to nie chce siedzieć 5 sekund na doopce tylko loto jak z piepszem :diabloti: Zaraz jej podeślę wątek, to wstawi napewno :p
  11. Podobnie mi sie wydaje, jeśli Państwo zakochani w TadeUszu to nie ma co ich na siłę innym psiakiem uszczęśliwiać .... Tadziu do domku:multi: Niebieska wejdż sobie na "kto nie wpłacił, kto nie wysłał", żeby Cię nie zablokowali ....
  12. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  13. [quote name='olalolaa']ciekawe czy sie Oluś spodobał :D dzisija miał przyjechać ten Pan go zobaczyć.[/QUOTE] Hmmm.... za mnie Pana nie było :( nie wiem czy potem przyjechał, ale u nas lało i było fatalnie, może na inny dzień planuje ...
  14. Jak tam Bronek, to życie Ci przed nosem przelatuje, co słychać ??
  15. Julia wielkie Ci dzięki, moje zdjęcia to się nie umywają do Piotrowej profeski :crazyeye:
  16. Szopen alez te zdjęcia Cię pięknie przedstawiają :lol::lol::lol::lol: Dzisiaj było bieganko z Lusią, nowa suczką, bardzo sobie do gustu przypadli :cool3:
  17. No wreszcie znalazłam watek, tak i siak próbowałam i dopiero po Toli tu trafiłam :p Lusia została dzisiaj zaszczepiona na wirusówki, uszy jej obglądnęłam, czysto, ząbki wskazuja że faktycznie zalicza się jeszcze do młodych psiaków :p Narazie cos sucha karma jej nie podchodzi , wydobywa zakopane puszki, ale się nauczy, dużo już takich cwaniaczków było :evil_lol: Foksik ją uwilbie, skacze wokoło, szczeka do zabawy, ale jeszcze musimy poczekać, bo obydwoje dopiero niedawno szczepieni byli. Ale nic to dla naszej Panny zamieszkała z jednym z dwu postrachów hotelowych :diabloti: z BARNABĄ!!! a jak sobie go ustawiła od razu, Barni leży na podłodze, a gwiazka na posłaniu :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Cudna jest, właśnie tą przepuklinkę od razu namacałam, mówiłam dzisiaj do Asi że trzeba usunąć przy sterylce, myślę że sunię można juz ogłaszać, po sterylce do domku, ona jest naprawdę gotowa do adopcji, bardzo fajna :loveu::loveu: [url]http://www.youtube.com/watch?v=KmR1QxPE9aU[/url] a otóż i rzeczony narzeczony, Wasz zamoyski :lol:
  18. a to okienko Ci sie pojawia, wiesz w co kliknąć, żeby było??
  19. Kurde Aga znowu sie nie otwiera, tak jak Fanty, Sylwia wkleiłam :p Agusia podaj mi po kolei ścieżkę do Lusi to może znajdę, psy w potrzebie,województwo,tytuł wątku plisss...
  20. Barni był na czyszczeniu ucha z Asią dzisiaj, bo sie bała, żeby nie było gorzej, był taki grzeczny, jakby na masażu i odnowie zawitał :multi::multi: Cudowny psiurek, dostał jeszcze jedną maść, zapomniałam nazwy :oops: W nagrodę - sunię jako lokatorkę :loveu::loveu::loveu::loveu: Narazie miłości nie ma, ona nim zainteresowana, on piłeczką, ale napewno będzie miłość. Lusia jest dużo mniejsza, ale łoże Berniego już zajęła. Wreszcie nie będzie sam, bo już nam tak było go szkoda:lol:
  21. Ciężki orzech z Anią, ona sobie sprawy nie zdaje, że piesek moze ją faktycznie dosyć mocno pogryźć .... żeby nic jej się nie stało gorszego, jakby tak mocniej dziabnął , tfu... tfu... A próbowaliście straszyć, że jak piesek kogoś ugryzł, to nos odgryzł albo coś podobnego....?
  22. [quote name='agusiazet']Ok, przesyłaj:) I zaglądaj proszę też na wątku zamojskiej Lusi!!! Coś napisz, będzie raźniej ze świeżymi informacjami:)[/QUOTE] To mi Ggo podaj :eviltong: bo nie mam, a nawet nie zgadniesz z kim zamieszkała Lusia, padniecie....:crazyeye:
  23. [quote name='Basia1968']nie wiem czy to guzki były powodem, ale jeśli nawet to to mógł przecież odebrać i powiedzieć. Tylko, że on gdy usłyszał o tych guzkach, to wcale nie był jakoś szczególnie zniechęcony - wręcz powiedział, że w sobote przyjedzie i do zobaczenia - gdyby to było powodem - aczkolwiek nie wydaje mi się, to nic nie usprawiedliwia tego, aby nie zadzwonić i nie powiedzieć. Zrugiej strony skresla tego Pana już to, że chce psiaka, ale jesli zachoruje, to kto wie.... jak sie potoczą jego losy. Przeciez wiadomo, że psiaki tez chorują.[/QUOTE] Oczywiście, ja wcale tego "pana" nie bronię, tylko proszę żeby następna osobe jakby była chętna na Werunię wiedziała jaka jest sytuacja, bo znowu może być problem pote, a te guzki sa tak niewidoczne i nieproblemowe jakby ich nie było, Wera wogóle nie ma żadnych oznak że je ma, ale póki sa takie małe trzeba by pomyśleć o usunięciu, żeby nie urosły , Basiu trzymaj się, wiem jak sie można na ludziach zawieźć. A temu gościowi powinno się teraz smsa napisać, że nie ma kto za hotel zapłacić, niech buli, jak obiecywał , że sunię zabierze....:shake:
  24. [quote name='agusiazet']Przelałam dzisiaj 100 zł dla Zuzki na konto Sylwi, za kwiecień i za maj, czy jak to tam wykorzystacie:)[/QUOTE] Dzięki Agusia, mam nadzieję, że Sylwia ma wszystko uzupełnione, wpływy , wydatki itp, pasuje Asi przelać za kwiecień i maj tylko ona teraz ma jakies inne konto, ja go nie mam, możesz Sylwia zadzwonić do niej, żeby jeszcze policzyła dokładnie od którego jest Zuzia i ile była Pestka, jak nie dasz rady, to ja jutro się postaram, ale nie obiecuję... Agusia bezwiednie :evil_lol:zakupiłaś na naszym bazarku nr 13 oraz jedną obróżkę z rybkami dla Foksika za łączną kwotę 16 zł, razem ze szczepieniami jest 46, zaraz Ci konto wyślę:p
×
×
  • Create New...