Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Jesoooooo serce mi stanęło........ nikt nie potrafi opisać cierpienia po stracie ukochanego przyjaciela :(:(:( Pozostaje nam tylko głęboko współczuc Kochana . Berciku śpij maleństwo spokojnie, bez bólu, płacz sam mi się ciśnie na oczy, tyle walki (*) (*) (*)
  2. Cisza jak makiem zasiał... Agata wysłałam dzisiaj do Ciebie paczkę poleconym :)
  3. Zuzliku trzymajcie sie, nam hotelik też zalało, psy ewakuujemy i "upychamy" jak się da, żeby nie pomarzły.... Berciku czekamy na słoneczko :)
  4. Ale piękny :-(:-( a co z nim będzie, kurczę, co to za koniec świata tam .....
  5. Pręguska z Olkiem i sunią która z nimi od soboty mieszka musieliśmy ewakuować .... zalewa nas, chłopaki mieli mały titanic, teraz mieszkaja z przodu, dopóki nie przestanie padać musza tam zostać, módlcie się żeby przestało ..... a tu jak na złość cały czas nam leje :(
  6. Dotarła jejeje wreszcie :) :) 4 wory Brita :) Mam kilka filmików ale dopiero wgram, to dzisiaj lub jutro wstawię :)
  7. Lorku superaśny wielkoludku !!! Moc buziaków !!!
  8. OOOOOBBBBYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to było to :) :) :)
  9. Sorki nie doczytałąm, że pierwsze dt też za karmę i weta, suuupper !! a jakie to są miejscowości obie i jakie by były odległości do pokonania ??
  10. O na filmiku dopiero widac jaki biedaczek :placz: ale ogonek zaczyna chodzić, super :loveu: Ślinotok może byc szczególnym rodzajem reakcji psa na nowe sytuacje i stres tak jak pisałyście, do naszego hotelu ostatnio przyjechała suczka na 4 dni, śliniła się tak, że wisiało jej u pyska jak chusta , wycierałam ją, martwiłam sie , dzwoniłam do weta i do właściciela, okazało się że tak jest zawsze po jeździe suni samochodem :roll: Po 3cim dniu śliniła się troszkę mniej, ale jednak... Więc miejmy nadzieję że Oskarkowi szybko minie :p
  11. Myślę, że ta propozycja warta rozpatrzenia, dt tylko za karmę i weta, bardzo dziękujemy :p Ciotki sie tu muszą wypowiedzieć :razz:
  12. Jutro sie dowiem, a tak wogóle zapomniałam napisać, że malutkiemu jeszcze jajuszki nie zesżły całe, więc narazie chyba nie ma mowy o kastracji, musimy zapytać doktora... Agusia na 3cim zdjęciu w pierwszym poście jest wiaderko od Ciebie i w nim Foksikowa karma, to białe z fioletem :loveu::loveu:
  13. A jak na mnie spojrzysz to już mnie pokochaj, popatrz jaka jestem śliczna :loveu::loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/291/b4a0995557c19291med.jpg[/IMG]
  14. No właśnie Ciotki za dobre się Nią zajmują :evil_lol: To macie na niedzielny wieczorek do podusi, może od ogłoszeń się jakieś nada :cool3: Tu Lucyna udaje że jest bardzo grzeczna :diabloti: [IMG]http://images50.fotosik.pl/295/7a68f340ecbb4400med.jpg[/IMG] Tu juz minka szelmowska :diabloti: [IMG]http://images39.fotosik.pl/291/4cfea61022b57a54med.jpg[/IMG] i na tronie - Królowa, ona powinna mieć przy wejściu ustawiony podest i witać gości hotlowych, a jak szczekać potrafi zza bramki na wszystko i wszystkich :p [IMG]http://images42.fotosik.pl/207/7889569308fdd03emed.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Ulka18']No tak to jest, jak w przedszkolu, jedno dziecko chore, to za chwile cala grupa choruje. Lepiej ze sterylka poczekac, az suczka bedzie calkiem zdrowa. Na zdjecia pewnie nie ma wielkich szans na razie, do wtorku ma lac intensywnie.[/QUOTE] A takie jedno proszę ładne znalazłam, tylko te dziadki z tyłu nie za ładnie ją obwąchują, ale mało ich widać .. [IMG]http://images46.fotosik.pl/294/863acf657b65dd0cmed.jpg[/IMG]
  16. Ja pisałam o bazarku Cioteczka ;) mój mail [email][email protected][/email], prosze osoby, które mają coś o wysłanie mi zdjęć, może mojego maila na pierwszy post rzucić będzie bardziej klarownie, gdzie trzeba słać :)
  17. Jestem u jamnisi, narazie też groszem nie śmierdzę, ale jeden bazarek moge wystawić. Zdjęcia najlepiej z opisami już i ceną możecie do mnie wysłać, ja bazarek wystawię, tylko jak z rozliczeniem wtedy, czy kaska do mnie, czy na jakiś inny numer konta ? Juma trzymaj się !!!
  18. Grubciowi napewno, ostatnio jak szłam do nich do boksu z termometrem, to tez chciał go zjeść ;)
  19. :( biedny, juz wyć się oduczył nawet, przez tą babę co go tak skrzywdziła !!!!!!!!
  20. Jamniczki i malamuty górą ;) a Ząbek dzisiaj skaka jak żabka do góry :)
  21. Aha i karmy wogóle prawie żadne nie dotarły, wszystko przez ten długi weekend, musimy pożyczać od innych psow dla innych, zapisujemy ile i potem jak dojdą bedziemy oddawać ...
  22. Agusia dotarłam i tu, dwa dni netu nie miałąm, teraz na wątkach nadrabiam. Lusia siedziała z Foksikiem jakiś czas, on zachorował, ale Lusia dwa dni jeszcze sie trzymała, Asia potem usłyszała jak kaszle. Od razu dostała Keflex, na drugi dzień jej przeszło wszystko :p:p:p więc nie było tu żadnej paniki u Lusi :) Mocna baba-gospocha prawdziwa wiejska, ona mi się tak kojarzy.:evil_lol: Rządzi i się szarogęsi :eviltong: a jak jej się coś nie zwidzi to nawet gryzie chadra :mad: no w sumie też bym chyba gryzła, jakby mi temperaturę mierzyli, nic miłego :oops: Ale temperatury nie ma :)
  23. No to znowu Offikowi życzymy powrotu do zdrówka, a Ani nie karmienia Go :) Super, że energię na basenie spożytkuje Dziewczyna, a jak to lubi to rewelacja :p
  24. Chyba wszystkie ciotki jakieś takie zalatane i podłamane pewnymi ucieczkami..... a do tego ta pogoda :( Pewnie siedziesz sobie z Lorkiem i się grzejecie ;)
  25. U Fanty wszystko po staremu, biega, szaleje, wylenia się drugi raz :)
×
×
  • Create New...