-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
kaskadaffik replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cisza jak makiem zasiał... Agata wysłałam dzisiaj do Ciebie paczkę poleconym :) -
OOOOOBBBBYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to było to :) :) :)
-
Sorki nie doczytałąm, że pierwsze dt też za karmę i weta, suuupper !! a jakie to są miejscowości obie i jakie by były odległości do pokonania ??
-
O na filmiku dopiero widac jaki biedaczek :placz: ale ogonek zaczyna chodzić, super :loveu: Ślinotok może byc szczególnym rodzajem reakcji psa na nowe sytuacje i stres tak jak pisałyście, do naszego hotelu ostatnio przyjechała suczka na 4 dni, śliniła się tak, że wisiało jej u pyska jak chusta , wycierałam ją, martwiłam sie , dzwoniłam do weta i do właściciela, okazało się że tak jest zawsze po jeździe suni samochodem :roll: Po 3cim dniu śliniła się troszkę mniej, ale jednak... Więc miejmy nadzieję że Oskarkowi szybko minie :p
-
Myślę, że ta propozycja warta rozpatrzenia, dt tylko za karmę i weta, bardzo dziękujemy :p Ciotki sie tu muszą wypowiedzieć :razz:
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A jak na mnie spojrzysz to już mnie pokochaj, popatrz jaka jestem śliczna :loveu::loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/291/b4a0995557c19291med.jpg[/IMG] -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No właśnie Ciotki za dobre się Nią zajmują :evil_lol: To macie na niedzielny wieczorek do podusi, może od ogłoszeń się jakieś nada :cool3: Tu Lucyna udaje że jest bardzo grzeczna :diabloti: [IMG]http://images50.fotosik.pl/295/7a68f340ecbb4400med.jpg[/IMG] Tu juz minka szelmowska :diabloti: [IMG]http://images39.fotosik.pl/291/4cfea61022b57a54med.jpg[/IMG] i na tronie - Królowa, ona powinna mieć przy wejściu ustawiony podest i witać gości hotlowych, a jak szczekać potrafi zza bramki na wszystko i wszystkich :p [IMG]http://images42.fotosik.pl/207/7889569308fdd03emed.jpg[/IMG] -
[quote name='Ulka18']No tak to jest, jak w przedszkolu, jedno dziecko chore, to za chwile cala grupa choruje. Lepiej ze sterylka poczekac, az suczka bedzie calkiem zdrowa. Na zdjecia pewnie nie ma wielkich szans na razie, do wtorku ma lac intensywnie.[/QUOTE] A takie jedno proszę ładne znalazłam, tylko te dziadki z tyłu nie za ładnie ją obwąchują, ale mało ich widać .. [IMG]http://images46.fotosik.pl/294/863acf657b65dd0cmed.jpg[/IMG]
-
Ja pisałam o bazarku Cioteczka ;) mój mail [email][email protected][/email], prosze osoby, które mają coś o wysłanie mi zdjęć, może mojego maila na pierwszy post rzucić będzie bardziej klarownie, gdzie trzeba słać :)
-
Jestem u jamnisi, narazie też groszem nie śmierdzę, ale jeden bazarek moge wystawić. Zdjęcia najlepiej z opisami już i ceną możecie do mnie wysłać, ja bazarek wystawię, tylko jak z rozliczeniem wtedy, czy kaska do mnie, czy na jakiś inny numer konta ? Juma trzymaj się !!!
-
Kochany Grubcio już za TM........[*]
kaskadaffik replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Grubciowi napewno, ostatnio jak szłam do nich do boksu z termometrem, to tez chciał go zjeść ;) -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
kaskadaffik replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
:( biedny, juz wyć się oduczył nawet, przez tą babę co go tak skrzywdziła !!!!!!!! -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
kaskadaffik replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Jamniczki i malamuty górą ;) a Ząbek dzisiaj skaka jak żabka do góry :) -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Aha i karmy wogóle prawie żadne nie dotarły, wszystko przez ten długi weekend, musimy pożyczać od innych psow dla innych, zapisujemy ile i potem jak dojdą bedziemy oddawać ... -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Agusia dotarłam i tu, dwa dni netu nie miałąm, teraz na wątkach nadrabiam. Lusia siedziała z Foksikiem jakiś czas, on zachorował, ale Lusia dwa dni jeszcze sie trzymała, Asia potem usłyszała jak kaszle. Od razu dostała Keflex, na drugi dzień jej przeszło wszystko :p:p:p więc nie było tu żadnej paniki u Lusi :) Mocna baba-gospocha prawdziwa wiejska, ona mi się tak kojarzy.:evil_lol: Rządzi i się szarogęsi :eviltong: a jak jej się coś nie zwidzi to nawet gryzie chadra :mad: no w sumie też bym chyba gryzła, jakby mi temperaturę mierzyli, nic miłego :oops: Ale temperatury nie ma :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No to znowu Offikowi życzymy powrotu do zdrówka, a Ani nie karmienia Go :) Super, że energię na basenie spożytkuje Dziewczyna, a jak to lubi to rewelacja :p -
Chyba wszystkie ciotki jakieś takie zalatane i podłamane pewnymi ucieczkami..... a do tego ta pogoda :( Pewnie siedziesz sobie z Lorkiem i się grzejecie ;)
-
Fanta - suka stróżująca - dla odpowiedzialnej osoby!!
kaskadaffik replied to Luzia's topic in Już w nowym domu
U Fanty wszystko po staremu, biega, szaleje, wylenia się drugi raz :)