Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Gosia Ziempniów jest po drugiej stronie Wisłoki ....... po naszej jest Chrząstów, który ewakuowano, pokazuja Mielec na tvn24 :( :(
  2. [quote name='karolciasz28']No to gdyby ten dom nie wypalił to.. Karmelka w metrze! :)[/QUOTE] Karolcia jesteś niesssamowita !!!!!!!
  3. Leje !!!!!!!!!! jak z cebra :( :( :( Jadę zaraz do hoteliku, najpierw nad Wisłokę, nawet nie wiem czy dojadę ..... własnie pokazują Mielec w tvn24, makabra....
  4. Wstałam i przyleciałam, widzę, że narazie nic nie wiadomo, .... Pieski, żyjecie? :(
  5. W Koźlu stan normalny jest do 400 cm, powyżej podwyższony, a ponad 500 alarm powodziowy, jak ma byc 800 to bardzo dużo :( :( :( miejmy nadzieję, że różnice poziomów 2,5 metra macie tam na miejscu gdzie stoi schronisko
  6. Jeszcze raz wklejam stan wody w Koźlu, szukam tego samego dla Mielec, ale znaleźć nie mogę .... [URL="http://www.kedzierzynkozle.pl/portal/index.php?t=200&id=24813"]http://www.kedzierzynkozle.pl/portal...t=200&id=24813[/URL] Trzymam kciuki, żeby psiutki nie ucierpiały :( :(
  7. Stan wód o różnych godzinach, masakra [url]http://www.kedzierzynkozle.pl/portal/index.php?t=200&id=24813[/url]
  8. Dobrze, że tam ktoś jest .......... i miejmy nadzieję, że to prawda...... Dobre i 2 m, zawsze jakaś szansa :( :( :(
  9. czyli nie da się nic konkretnego dowiedzieć :( :( :(
  10. ............................................co te psiaki musza przeżywać teraz , Boże drogi, gdzie jesteś??????????????????????/
  11. Asia boi się, żeby nie zalało, ale jeszcze około 1km jest do hoteliku, ewakuowany jest Chrząstów, al etam wzdłuż biegnie Wisłoka, małe pieski są juz w pomieszczeniach dla kotów na piętrze, żeby w nocy nie trzeba było wszystkiego, tfu tfu naraz robić. Asia ma czuwać, będzie wstawała i zaglądała, na tyłach zostały cztery psiaki, także jakby co szybko można będzie zabrać, miejmy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Most w Gawłuszowicach nieprzejezdny jest od rana [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Oby nie lało !!! Oluś z Pręguskiem i sunią są nadal w domku przy domu Asi, tam narazie bezpieczniej, ciepło i sucho :)
  12. Asia boi się, żeby nie zalało, ale jeszcze około 1km jest do hoteliku, ewakuowany jest Chrząstów, al etam wzdłuż biegnie Wisłoka, małe pieski są juz w pomieszczeniach dla kotów na piętrze, żeby w nocy nie trzeba było wszystkiego, tfu tfu naraz robić. Asia ma czuwać, będzie wstawała i zaglądała, na tyłach zostały cztery psiaki, także jakby co szybko można będzie zabrać, miejmy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Most w Gawłuszowicach nieprzejezdny jest od rana :( Oby nie lało !!!
  13. O widze że się ładnie wszystko skłąda, trzymajcie kciuki proszę za nasz hotelik, km dalej ewakuowali Chrząstów, Asia się boi nocy, będzie czuwać, żeby nie zalało psiaków, małe juz sa przeniesione na piętro, do kocich pokoików .... Ja czekam na zdjęcia i rzeczy na bazarek, tak jak mówiłam, super że Nikus mógłby malutką zabrać, może jakieś imię zacznijmy kręcić, co by malizna taka nn nie była ...
  14. Alez się psiak zrobił piękny i wesoły !!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje :) :)
  15. Aga wszystko tak Karolci w pw napisałam , spokojnie :) Ja tez jakby Ci z Mielca chcieli pojadę i sprawdze co i jak :)
  16. Własnie najgorsze że na tym wątku nie dzieje się nic ....... Psy dalej u nas, zainteresowanie zerowe ..... Marsik z dnia na dzien wydaje sie starszy, jest tak kochany, że jak go widze codziennie, to mi się łzy do oczu cisną, że odejdzie nie u siebie z kochanym człowiekiem, a taki jest najukochańszy przytulak :( :( :( :( Ares jak Ares, szał, szał, szał wypada na bieganie jak torpeda :) Zobaczy michę, wraca jak torpeda za jedzeniem, ale do pilnowania jedyny, nic mu nie umknie :) Ares nie jest chyba takim dziadkiem.... to jest raczej pies w sile wieku ;) Odyś chodzi, czaem nawet się piłka zainteresuje, ale generalnie spędza dzień na leżeniu, co przy Jego problemach ze stawami(albo ich brakiem ..) jest naturalne. Chłopaki gdzie Wasze domki :(
  17. Karolcia na pw odpisałam, zainteresowanie Foksikiem jest :) U Tomka w gabinecie jest teraz dziewczyna, która już dwa razy mówiła, że ma znajomych, którzy chcą Foksika, ale ja z nia nie gadałam , musze podjechać i zapytać, tylko że chcemy żeby piesek był zdrowy na 100%. Warunek oczywiście kastracja. Karolcia a skąd ten domek się zgłosił ?
  18. Przyszłam się wypłakać , ilez tego nieszczęścia ostatnio. Kasiu weź pod Swe wszechpotężne skrzydła Bercika, wielkopsa kochanego i Juniorka, który nie dał rady przeżyć :-(:-( I niech się ten fatalny okres skończy, spraw żeby Bunia się znalazła i uproś tam na górze, żeby nie lało już :shake::shake: i tak wystarczająco ludzi ucierpiało, razem ze swoimi zwierzętami :shake::shake:
  19. Aga ciekawie nie jest, ale chociaż jakby sie wirus uspokoił.... odpukać w niemalowane !!! woda wogóle zalewa wszystko w Mielcu, rondo przy reg-benzie maja zamykać, Wisłoka jest przy wałach na starówce przy kościele, byłam kilka razy już, straż jeździ z pontonami, więc pewnie zajmą się już ewakuacją .......
  20. Lecę po pracy do Juniora, zobaczyłam tytuł i zamarłam tak ja wczoraj u Bercika, jak przedwczoraj u Buni, jak miesiąc temu za moim Daffikiem, dlaczego ............... takie biedne, kruche maleństwo (*) (*) (*) (*) :candle:Juniorku:candle: :candle: [FONT=Book Antiqua]To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... [/FONT][FONT=Book Antiqua]A ja ci powiem[/FONT][FONT=Book Antiqua] Że pies to czasem więcej jest niż człowiek[/FONT][FONT=Book Antiqua] On nie ma duszy, mówisz...[/FONT][FONT=Book Antiqua] Popatrz jeszcze raz[/FONT][FONT=Book Antiqua] Psia dusza większa jest od psa[/FONT][FONT=Book Antiqua] My mamy dusze kieszonkowe[/FONT][FONT=Book Antiqua] Maleńka dusza, wielki człowiek[/FONT][FONT=Book Antiqua] Psia dusza się nie mieści w psie [/FONT][FONT=Book Antiqua]I kiedy się uśmiechasz do niej [/FONT][FONT=Book Antiqua]Ona się huśta na ogonie [/FONT][FONT=Book Antiqua]A kiedy się pożegnać trzeba [/FONT][FONT=Book Antiqua]I psu czas iść do psiego nieba[/FONT][FONT=Book Antiqua] To niedaleko pies wyrusza[/FONT][FONT=Book Antiqua] Przecież przy tobie jest psie niebo[/FONT][FONT=Book Antiqua] Z tobą zostaje jego dusza...[/FONT][FONT=Book Antiqua] [SIZE=1]Barbara Borzymowska[/FONT]
  21. Udostepnić konto, czyli co dokładnie, ?? kasę z bazarków zbierać , ewentualnie ja mogę chociaz bardzo nie lubię mieć doczynienia z pieniędzmi, ale jak nikt nie chce to mogę, kto może zrobic bazarki niech zrobi, kto nie da rady to ja Jego rzezcy wystawię ale bardzo proszę, żeby rzeczy do mnie wysyłane miały ceny proponowane, bo nie lubię wyceniać czyichś rzeczy sama..... Mika ale jak nas wołasz to podaj jakies namiary na wątki bo nie wiemy jak znaleźć ;)
  22. :candle:Berciku:candle: :candle: [FONT=Book Antiqua]To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... [/FONT][FONT=Book Antiqua]A ja ci powiem[/FONT][FONT=Book Antiqua] Że pies to czasem więcej jest niż człowiek[/FONT][FONT=Book Antiqua] On nie ma duszy, mówisz...[/FONT][FONT=Book Antiqua] Popatrz jeszcze raz[/FONT][FONT=Book Antiqua] Psia dusza większa jest od psa[/FONT][FONT=Book Antiqua] My mamy dusze kieszonkowe[/FONT][FONT=Book Antiqua] Maleńka dusza, wielki człowiek[/FONT][FONT=Book Antiqua] Psia dusza się nie mieści w psie [/FONT][FONT=Book Antiqua]I kiedy się uśmiechasz do niej [/FONT][FONT=Book Antiqua]Ona się huśta na ogonie [/FONT][FONT=Book Antiqua]A kiedy się pożegnać trzeba [/FONT][FONT=Book Antiqua]I psu czas iść do psiego nieba[/FONT][FONT=Book Antiqua] To niedaleko pies wyrusza[/FONT][FONT=Book Antiqua] Przecież przy tobie jest psie niebo[/FONT][FONT=Book Antiqua] Z tobą zostaje jego dusza...[/FONT][FONT=Book Antiqua] [SIZE=1]Barbara Borzymowska[/FONT]
  23. Zorzynka co tam u Ciebie słychać Kochanie ?? miejmy nadzieję, że nie pływasz w boksie ...
  24. Kurcze nie pamiętam która Cioteczka, bo skasowałam pw, ma mi też wysłać srebro na bazarek podałam adres już. Dla Moniki adres mój, jeśli chce wysłać : K.Boroń ul.B. Chrobrego 4 39-300 Mielec
  25. Popłaczmy razem za Bercikiem Zuzlikowej, nie moge uwierzyć :( :( :( Czy moge dostać link do wątku szydłowieckich psów ..
×
×
  • Create New...