-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Porzucenie, wypadek -a teraz? NOWY kochający DOM :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mru, co to znaczy, że wszystko mu się tam źle zrasta? Znaczy, że powoli czy że krzywo? To było złamanie z jakimś przesunięciem? Po rehabilitacji będzie mógł się normalnie poruszać? -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Kociabanda2 replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dobrze zrobiłaś Mru! Może ktoś tu jeszcze wpadnie :) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Kociabanda2 replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja wiem, że u Stefka to nie do mnie personalnie pisałaś :) (na wątek Stefanka zajrzałam zresztą później niż do Idolka :D). Czytam regularnie co tu się dzieje i po prostu, aż mi źle, że nic nie mogę malucha wspomóc :( -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Kociabanda2 replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo mi przykro, ale nie dam rady wspomóc Idolka finansowo :( Od przeszło roku nie możemy z mężem wyjść z długów :( Nie wiem jak mogłabym pomóc :( Chyba pozostaje mi trzymać kciuki za Idolka. Kurcze... mam nadzieję, że jego wyniki badań będą w miarę dobre. -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Kociabanda2 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Agnezs, Halbina deklarowała, że może szczeniorkę wziąść na DT do siebie (w Zabrzu). Potrzebny transport. Czy Twój TZ może ją zawieść jak będzie jechał w tamte strony? -
Ma6da przyszła wpłata :) Dziękujemy!!
-
To prawda - wygląda na szczęśliwego :) Na razie z robieniem zębów trzeba poczekać co najmniej miesiąc.
-
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
zapisuję.... -
no mam nadzieję, że po tym wszystkim właściciele Vigo będą uważniejsi
-
stary ślepy Grafitek - już na swoim! w 100% :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
kurcze, coś ciężko z tym transportem za Poznań :/ -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Kociabanda2 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A czy Agnezs wraca potem do Wwy ? Pytam bo briardzik Niko szuka transportu do domku i narazie nie ma jak się dostać do nowych opiekunów.[/QUOTE] Może zapytaj ją na pw? -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Kociabanda2 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka'] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/tn_SNV31251.jpg[/IMG][/QUOTE] Na chwilę obecną szukamy domku dla takiej suni. [B]Sasi [/B]pytasz o nią? Sunia jest w schronie od kilku dni. Podobno dostała odrobaczenie. [QUOTE]zostala sunieczka - zostawiona w kartonie przed schronem , energiczna , wesola , przymilna i kochajaca ludzi , lgnie i tak bardzo caly czas chce byc na raczkach!!!! nie mam czasu przegladac watku - najlepiej jak cos pisac do mnie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] sunia nie ejst szczepiona , byla tylko odrobaczana. tak mi jej szkoda , siedzi sama (najczesciej pod drzwiami , wolajac o pomoc .... [/QUOTE] Myślę, że to czy szczeniak jak dorośnie będzie dobrze żyć z kotami zależy od właściciela, ale jak się maluch z kotami wychowa to nie powinno być problemów. Mój pies się wychowywał z kotami :) Ważne, na co Ty jako opiekunka tych zwierząt będziesz im pozwalać od samego początku. My koty stawiamy wyżej w hierarchii, np. wcześniej dostają jeść, mogą chodzić po kanapach itp. czego psom nie wolno itp. Od samego początku nie pozwalaliśmy psom biegać za kotami, ale mogą łazić za nimi, przytulać się itp. Oby nie biegały za nimi. Jeśli masz dorosłe koty to biorąc szczeniora trzeba też uważać, by kot nie podrapał go dotkliwie (może przycinać kotu pazurki?), bo jak taki maluch się zacznie bać kotów to może potem stać się wobec nich agresywny. Wszystko zależy tak na prawdę od Ciebie. -
Maltretowany/chory mix bernardyna z podhalanem - RATUNKU!
Kociabanda2 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
zapisuję ... -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Kociabanda2 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, że mały ma już domek :multi::loveu::multi: Teraz trzeba małą sunię zawieść do halbiny na DT. Agnezs jedzie w tamte strony w poniedziałek, ale z tego co pisała wcześniej, szczeniora ze schronu musiałaby zabrać dziś. -
tak :D łóżko gotowe, ale póki co to u nas w łóżkach śpią dwunożni domownicy :D Fąfel ma swoje posłanko, a Stefan ma wełniany kocyk, po którym właśnie (na zdjęciu) chłopcy depczą. Obaj tak się kręcili wokół wyrka, bo na nim szwagierka bawiła się z kotami :)
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Strasznie on biedny :( Ciągle taki zestresowany :( :( -
Rudy lisek :D [IMG]http://images42.fotosik.pl/172/37f5d1b1502d02c8.jpg[/IMG]
-
Kurde blaszka, ale nas Stefan dzisiaj załatwił :roll: O drugiej nad ranem zaczoł łobuz skamleć... W pierwszej chwili myślałam, że już rano i że on chce siku. Obudziłam Dominika. Ten wstał ubrał się, a ja patrzę na zegarek... a to kurna wcale nie rano! Dopiero druga! Jak już Dominik był ubrany to poszedł z psami. Co było robić? My o 7 .30 w sobotę wstajemy, bo Dominik jedzie na trening, ja za to kłaczogród posprzątać muszę, więc teraz oczywiście niewyspani chodzimy, a Stefek w najlepsze śpi :angryy::roll:
-
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
podnoszę Pixelka -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
lepsze foty też by nie zaszkodziły. Może uda się jej pstryknąć coś nowego?