Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. i jeszcze Stefanek próbujący się pobawić świnką :) Stafan zainteresował się nieco zabawkami. Czasem wskakuje z rozpędu na chrumkającą świnkę :D :D czasem przynosi nam jakąś zabawkę, ale chyba sam nie wie po co :D Naśladuje Fąfla. Robi to tylko wtedy jak bardzo się cieszy, np. po naszym powrocie z pracy. Przynoszenie zabawek pod nogi to chyba taki nowy wyraz radości :D Raz spróbowałam mu podrzucić delikatnie piłeczkę do złapania, ale Stefan kompletnie nie potrafi łapać :D Mało się nie przewrócił :D :D :D :D W tej kwestii jest jak przerośnięty, nieporadny szczeniaczek :) [IMG]http://images36.fotosik.pl/154/e9992ea130d912ecmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/262/cd774b780def88cdmed.jpg[/IMG]
  2. Nowe foty Stefanka :) Buuuuziaczki :D [IMG]http://images43.fotosik.pl/266/be1af24d801834a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/266/bb636a369e56dcdemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/267/afd2c494c091088cmed.jpg[/IMG]
  3. Mru, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję w sprawie artykułu Hena, ale w weekendy prawie do kompa nie siadam. Komputer zresztą stary i dogo mi praktycznie na nim w godzinach szczytu nie chodzi :/ Ja się czuję zawiedziona MP ze względu na Hena i na Stefana [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Też miałam nadzieję, że im te artykuły coś pomogą i wydaje mi się to nie w porządku, że ktoś w MP takie nadzieje w ludziach walczących o te zwierzaki rozbudza, a potem... Naprawdę przykro :(
  4. [quote name='Ellig']Zajrzyjcie, warto dobry przyklad dla ludzi..... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=936060945[/URL][/QUOTE] Cudna ta parka :loveu: Mam nadzieję, że im się uda... U mojej Mamy w piwnicy też mieszka taka parka - tyle, że kotów. Klemens bez ogona i Liska. Oboje wysterylizowani. Klemens po kastracji przytył. Liska jest bardzo sprawna i łowna. Często widać ich na podwórku jak Liska poluje i biega po drzewach, a Klemens siedzi na straży i cierpliwie czeka na Liskę. Liska jak coś upoluje to zawsze dzieli się z Klemensem :) a Klemens wszędzie za nią łazi jak obstawa :) Jak Klemens zachorował i zaszył się w jakiejś obcej piwnicy umierać Liska też zniknęła. Nie przychodzili na wieczorne karmienie do znajomych karmicielek. Nie wracali do piwnicy mojej Mamy. Wszystkie osiedlowe cioteczki i wujaszkowie szukali ich kilka dni, aż ktoś zauważył Liskę siedzącą pod jakimś okienkiem piwnicznym. Za chiny nie chciała stamtąd odejść. Po wejściu do piwnicy okazało się, że tam leży Klemens w kiepskim stanie. Po wyleczeniu Klemensa znowu mieszkają razem :)
  5. [quote name='Ma6da']zastanawiam się jak tam Stefan i koty do niedawna dzieliliśmy z mężem nasze mieszkanie i życie z małą chihuahua i kotem dachowcem od września mamy 8-letniego Kubę - z Dogo zresztą o ile sunia zaprzyjaźniła się z Kubusiem to kocicy nawet namyśl to nie przyszło leje tego Kubę niemiłosiernie, a ostatnio Kuba (który jest dużym psem) nie pozostaje jej dłużny awantury zaczynają się codziennie około godz. 23 i trwają do północy powtórka następuje około godz. 5 i trwa już do 7 mam nadzieje, kot w końcu przekona się do Kubusia[/QUOTE] No u nas awantur nie ma, ale Stefek potrafi czasem nastraszyć koty. Niby już nawet śpią razem, ale jak się Stefan z nienacka poderwie to koty dają drapaka :/ My Stefana karcimy za każdy pomysł podbiegnięcia za kotami i Stefan tego właściwie już nie robi. Koty natomiast przyzwyczajone są do psów, bo się z Fąflem wychowywały, więc nie przyszło im do głowy by lać Stefana. One wiedzą, że pies to takie dziwne stworzenie co merda ogonem jak się głupio cieszy :D :D Nie wiem co mogłabym Ci poradzić na zaczepnego kota ... :( Może na noc rozdzielajcie ich jakoś? My Stefana do tej pory nie zostawiamy samego z naszymi kotami. Na noc i na czas kiedy jesteśmy w pracy Stefan zamykany jest w sypialni. [B]Mru![/B] Nie wiem co powiedzieć... :( Ja się czuję zawiedziona MP ze względu na Stefana i Hena :( :( Też miałam nadzieję, że im to coś pomoże i wydaje mi się to nie w porządku, że ktoś w MP takie nadzieje w ludziach walczących o te zwierzaki rozbudza, a potem... Chciałam nawet zrobić tam ogłoszenie Stefanowi, ale jak zobaczyłam ceny to mi przeszło :/ [B] Dogo ledwo mi chodzi[/B], więc sobie tu z Wami nie popiszę... Walczę o zamieszczenie tego postu od 30 minut :/ wrrr....
  6. nieee.. to chyba nie ta. Kurcze, ale taką ciemniejszą podobną do tej lecznicowej też gdzieś widziałam... Tylko teraz już odszukać tego ogłoszenia nie potrafię :( Mru, może warto zapytać Kory czy u niej nikt takiej nie szukał? Z tego co słyszałam to husky sporo się przemieszczać potrafią. To nie musi być sunia z gminy Piaseczno ani bliskich okolic. Właściciele mogą mieć kłopot z trafieniem na jej trop jeśli się bardzo oddaliła :(
  7. [quote name='mru'] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_husky/24022010614.jpg[/IMG] [/QUOTE] Mam kontakt do osoby, która już od bardzo dawna (około rok) szuka podobnej suni husky, ale to chyba nie ten sam piesek? [IMG]http://images41.fotosik.pl/260/61407c43032c3eb8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/265/a1aacafff6c85419.jpg[/IMG]
  8. taaaa... Jakby się ktoś nie zorientował to mój TZ - njangu mówi o lekcjach boksu... retoryka stosowana :roll:
  9. :D :D Dobre! Stefan budowniczy - pożądana kadra wykwalifikowana :D Swoją drogą zanim Ellig dała link do fragmentu artykułu i zanim Sol_1 go nam ładnie tutaj przepisała, próbowałam szukać go poprzez wyszukiwarkę google. Wpisałam jakoś tak: Stefan budowniczy czy Stefan pies budowniczy. Nie uwierzycie co wyskakuje po takim wpisie... Wygląda na to, że kościół ma jakiegoś Stefana Budowniczego w swoich szeregach.... :D :D ale ten artykuł... [URL]http://nowezycie.archidiecezja.wroc.pl/numery/782001/11.html[/URL] Matko! Nie doczytałam do końca, ale pierwsze zdania mi już wystarczyły by się ostro zbulwersować :angryy:
  10. No właśnie... przecież tam nawet jedno zdjęcie Stefana się nie ukazało...
  11. [quote name='mru'] ej! ja nie jestem z psiego anioła :P !!! jak ktoś się uprze to uderzy do Psiego Anioła i może mu podadzą tam nr do kamili...[/QUOTE] Wątpię... :/ Tym bardziej, że taka osoba pewnie szukałaby w Psim Aniele MAGDY, która szuka domu dla Stefana... Takiej chyba tam nie znajdzie... Szkoda gadać
  12. nie wiem... widocznie zapomniał co mówił :/ Ankekoval zamieściła na wątku Stefana tekst artykułu i nic dla Stefana z tego raczej nie wyniknie...
  13. No mam nadzieję, że te artykuły faktycznie pomogą Henowi znaleźć dobry dom :) Stefanowi ([URL="http://www.dogomania.pl/../175743-Stefan-z-budowy-ma-DT-ale-potrzebuje-WSPARCIA-na-dalsze-LECZENIE-i-wA-asnego-DOMU"]http://www.dogomania.pl/threads/175743-Stefan-z-budowy-ma-DT-ale-potrzebuje-WSPARCIA-na-dalsze-LECZENIE-i-wA-asnego-DOMU[/URL]) artykuł w MP raczej w niczym nie pomoże, bo wraz z tekstem nie ukazała się żadna informacja, że Stefan szuka domu...
  14. no właśnie :( Żadnych wieści, żadnych zdjęć...
  15. Wspaniale Collin trafił :) Jaki on szczęśliwy na tych zdjęciach :loveu:
  16. Co u Pixelka? Może jakieś zdjęcia?
  17. [quote name='Ma6da']a sierściuch nie wybiera się przypadkiem do Gliwic? na jakąś wycieczkę?[/QUOTE] Niestety nie planujemy w najbliższym czasie żadnych podróży ze Stefankiem :)
  18. [quote name='Sol_1']Dobranoc najpiękniejszy Stefanku. Pewnie miło spędzsz wieczór ze swoja rodziną :) a my za toba tęsknimy, bo cię od czasów Bobrowca nie widzieliśmy... :( Ech, żebyś ty wiedział, jak potrafisz skraść serce, kudłaczu[/QUOTE] Przypominam, że Stefanka można odwiedzić do czego zachęcamy :razz:
  19. [quote name='Sol_1'] Jak widać, brak fotek, brak telefonu, nawet nazwy miejsca gdzie przebywa. Fajny artykuł, tak (bo namawia do pomocy psom porzuconym na budowach), ale nic w kwestii szukania domku dla pieska w nim nie ma.[/QUOTE] No właśnie, a my się spodziewaliśmy, że ten artykuł pomoże mu trochę w szukaniu domu... Wygląda na to, że Stefanowi w niczym nie pomoże :( Telefon milczy... Dzięki, że chciało Ci się przepisać dla nas tekst artykułu :)
  20. [quote name='Ellig']Na stronie internetowej miesiecznika jest tylko fragment artykulu ale nie ma ogloszenia adopcyjnego dla Stefana....[/QUOTE] No to fatalnie :( Czyli nie ma się co spodziewać, że ten artykuł ułatwi Stefanowi znalezienie domu... :( Bez sensu
  21. Wydaje mi się, że do ogłoszeń najlepsze będzie to zdjęcie: [quote name='Kociabanda2'] [IMG]http://images37.fotosik.pl/259/4839ef65c6ee9ca5med.jpg[/IMG] [/QUOTE]
  22. No niestety zdjęcia ze spaceru nie wyszły za dobrze :/ Ciemne jakieś :( a niektóre niezbyt ostre :/ Wybrałam 10 najlepszych: [IMG]http://images48.fotosik.pl/264/5055a627f14f79b5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/260/1db1d50381a164cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/264/92bbd0ca7e4f70c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/260/1261a8f403e618acmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/259/4839ef65c6ee9ca5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/118/56c6c4f1eed01474med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/260/16038319865558c1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/264/19ea0e71230866femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/260/8fe9952c4f0416cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/264/a1dd479aa29db232med.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Sol_1']Nie ma za co, Kociabanda :) Dzis czytałam o Stefanku w Moim Psie! Powoli staje się gwiazdą o ogólnopolskim zasiegu ;) Przynajmniej jego historia kończy się dobrze, bo przecież to, co najgorsze, Stefan ma już za sobą... Kamilo, czy zauwazyliście może, jak Stefanek reaguje na jamniki? ;)[/QUOTE] O! To ten artykuł to już?? A mogłabyś go zeskanować żebyśmy mogli zobaczyć? U nas na osiedlu jamników nie ma :( Myślę jednak, że powinien reagować dobrze. On w ogóle na małe psy dobrze reaguje. Boi się trochę tych większych od siebie, więc przy pierwszym spotkaniu z takim dużym psem trochę nieładnie się zachowuje. Po zapoznaniu się jednak toleruje też większość dużych psów. Myślę, że do jamnika nic by nie miał :) Chcesz przeprowadzić jakieś próby? poluzowało mi się trochę w pracy biorę się, więc za przeglądanie zdjęć Stefanka :)
  24. [quote name='Kociabanda2'] [IMG]http://images35.fotosik.pl/117/8a2120c495adbefdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/262/708f6999a662fb92med.jpg[/IMG][/QUOTE] Z portrecików to chyba jeszcze te dwa są ładne. Całą sylwetkę możne znajdę w spacerkowych zdjęciach :)
×
×
  • Create New...