-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Nie wstrzymałam się: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=932619530[/URL] Ale zdjęcia można podmienić i jutro i kiedykolwiek. To główne można by zmienić może, na takie które lepiej pokazywać będzie urodę Stefanka.[/QUOTE] Super! Dzięki!!!
-
[quote name='Ma6da']ale piękny "kinol" o cudownie, że jest tu ktoś kto potrafi robić ogłoszenia - ja niestety nie umiem chciałam już pytać na wątkach innych piesiów - ale widzę, że już nie trzeba gos-Wielkie Dzięki !!!! całusy dla Stefka dziękuje za zdjęcia-codziennie sprawdzam czy są nowe :)[/QUOTE] hehe :D Ma6da jak tak szybko nie nadążam pstrykać tych fotek :D Na razie muszę go poogłaszać na nowo, a w pracy ostatnio nie dają mi wytchnienia, więc wybacz ale codziennie nie dam rady :)
-
No my porządnickie jesteśmy :D Jeśli wstrzymasz się do jutra to może jeszcze jakaś ładna fotka trafi się wśród tych ze spacerku :) Nie zdążyłam jeszcze ich przejrzeć, a liczę na jakieś udane na stojaka, bo w domu to on najczęściej brzucho pokazuje ekshibicjonista jeden (ma ogolony brzusio po kastracji) :D ;D
-
Dziękujemy Gos!!! :multi: Wszystko jest w pierwszym poście: tekst i zdjęcia do wyboru :) Przeszukam też fotki z ostatniego spaceru to może jeszcze jakieś jutro dorzucę na wątek :) Wielkie wielkie dzięki !!! Dotarły dziś pieniążki dla Stefana od Sol_1 - 140zł. Dziękujemy!!! :) .
-
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
No wszystkich tych bid ogłaszać też bym nie dała rady :shake: -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
do góry Pixelku! -
[quote name='Kociabanda2']Chyba oprócz standardowych ogłoszeń Stefanowi przydałoby się allegro. Ja nie mam tam konta i nie bardzo zresztą wiem w jaki sposób ogłaszać psiaka na portalach aukcyjnych, by potem jakiś głupich numerów nie było... Czy ktoś mógłby zrobić Stefanowi allegro????? Ewentualnie napiszcie mi na co trzeba uważać to kogoś poproszę o udostępnienie konta. Ja mu inne ogłoszenia robię jak tylko czasu starcza, ale jak na razie bez odzewu :([/QUOTE] [CENTER][SIZE=4][B]Stefanek Baaardzo prosi o pomoc przy ogłoszeniu na allegro[/B][/SIZE] [IMG]http://images44.fotosik.pl/262/062b17937c5d04b3med.jpg[/IMG] śliczny nochal Stefana :) [/CENTER]
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
na razie zapisuję -
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
na razie zapisuję. Postaram się go trochę poogłaszać w wolnej chwili -
[quote name='Sol_1'] Mam pytanie do Was - moje dwie znajome (świetne dziewczyny, mają psy) też chciałyby wspomóc Stefanka. Czy moge im podac dane do przelewu, oczywiście prywatnie, nie przez żadne forum? I bardzo proszę - przytulcie ode mnie to puchate cudo, mocno, mocno... Pozdrawiam całą Kociąbandę :) Magda[/QUOTE] Oczywiście podaj koleżankom dane do przelewu i przypomnij by w tytule zaznaczyły, że to dla Stefana :) Stefan baaaardzo dziękuje! :) [IMG]http://images37.fotosik.pl/257/08e68046c55ebef8med.jpg[/IMG]
-
O niczym nie zapomniałaś Mru. Jak będziesz wolniejsza to poprosimy Cię o nowy banerek, ale to może poczekać. Szczeniory pilniejsze. Ja też w tym tygodniu nie nadążam za tym wszystkim, więc wybacz, że jestem mało aktywna na wątku lecznicowym :( Trzymamy kciuki za maluchy!
-
[quote name='Ellig']Tak wiem ,ze przytulacie tego wspanialego puchacza......:) Mialam na mysli potecjalnych nowych wlasciecieli.Stefan dopiero teraz zacznie pokazywac to co lubi robic najbardziej:) Serdecznie pozdrawiam cala Kociabande:)[/QUOTE] Ach o to chodziło :D Z ostatniej chwili :) [IMG]http://images40.fotosik.pl/258/af0e058995d56f9amed.jpg[/IMG] A to jedzonko chłopców na weekend :) Wczoraj po powrocie do domu pół nocy pichciłam im tą potrawkę. Ja w kuchni jestem jak kaleka i genetralnie unikam tego miejsca, więc mam nadzieję, że chłopcy doceniają moje poświęcenie :D :D Dziś dostali tą potrawkę (ryż, makaron, wątróbka, marchewka i brukselka) na śniadanko i chyba im smakowało :) Jak zobaczyli co mają w miskach od razu obie antenki powędrowały w górę :loveu: To wielki gar więc starczy im tego pewnie na cały weekend. Zaoszczędzimy więc trochę na puszkach :) [IMG]http://images39.fotosik.pl/259/94e7a2e4e17846f7med.jpg[/IMG]
-
Ellig przytulamy go ciągle :D i jeszcze od Ciebie dodatkowo przytulimy :D Stefan jest strasznie przytulaśny. Taki z niego puchaty misio :) Jedynie na spacerach czasem pokazuje inną twarz. W czwartek na wieczornym spacerku rzucił się na jakiegoś pieska :( Na szczęście nic się nie stało. Nie wiem dokładnie, co się tam działo, bo mąż był z nimi na spacerze (jak zazwyczaj). W domu jest mało aktywny. Każdy wieczór w zasadzie spędzam siedząc na podłodze i jedną ręką rzucając Fąflowi piłeczkę, a drugą ręką szczotkując Stefanka :)
-
i jeszcze... :) [IMG]http://images39.fotosik.pl/258/b3f59738842fa6edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/262/d32fba77c9b41ffdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/258/92cca918de64c6c4med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ma6da']Stefan , kiedy na Ciebie patrzę to zapominam o całym zamieszaniu wokół Stefan pokazuj się tu jak najczęściej Ciocia Cię całuje w pysia[/QUOTE] Stefanek się pokazuje :) [IMG]http://images38.fotosik.pl/258/4b7bb9a41096d48bmed.jpg[/IMG]
-
[B]Sol_1[/B] Przepraszam, że tak długo musiałaś czekać na odpowiedź. Od czwartku nie miałam kiedy odpalić komputera. Zajrzałam dopiero teraz :oops: Już piszę Ci pw. BARDZO DZIĘKUJEMY :)
-
Chyba oprócz standardowych ogłoszeń Stefanowi przydałoby się allegro. Ja nie mam tam konta i nie bardzo zresztą wiem w jaki sposób ogłaszać psiaka na portalach aukcyjnych, by potem jakiś głupich numerów nie było... Czy ktoś mógłby zrobić Stefanowi allegro????? Ewentualnie napiszcie mi na co trzeba uważać to kogoś poproszę o udostępnienie konta. Ja mu inne ogłoszenia robię jak tylko czasu starcza, ale jak na razie bez odzewu :(
-
Stefanek pozdrawia :) [IMG]http://images45.fotosik.pl/263/697e674ccfe48621med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/258/fa77a38211d3e98dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/117/8a2120c495adbefdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/262/708f6999a662fb92med.jpg[/IMG]
-
Ale super, że ten cudowny pies idzie do tak fajnego domku!!! :loveu::loveu: Baaardzo się cieszę!
-
super! Bardzo się cieszę Gerta! :multi: Fajnie, że masz oko na to jak Ci ludzie sobie z Vigo radzą. Nie całkiem zorientowanych i nieświadomych właścicieli zwierząt jest znacznie więcej niż tych kumatych, ale to nie oznacza, że Ci mało kumaci nie kochają swoich zwierząt. Jak tylko jest ku temu okazja warto tym ludziom poświęcić trochę czasu, by mogli być lepszymi opiekunami dla swoich zwierzaków :) Bardzo Ci za to dziękuję i cieszę się ze szczęścia Vigo :loveu:
-
[quote name='Ellig']Do Idola zagladam codziennie :) Co u ciebie Stefan?:) Jest jakis odzew na ogloszenia?[/QUOTE] Niestety nic :( Jeśli zdążę to zrobię mu dziś kilka nowych ogłoszeń. Na razie niestety mam robotę :/