-
Posts
5244 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bros
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
bros replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak to z suczkami jest , u psa raczej czeka sie do osiagnięcia dojzałosci z kastracją , zeby pod sufitem było poukładane , tak do około 2 lat (przynajmniej) wtedy jest najlepiej. A z suniami hmmmm wszystkie mi znane małolaty po pierwszej cieczce własnie te nieszczesne ciąże urojone przechodzą :/ -
Pinczerka ocalona, 1100zl jeszcze na minusie 460zl
bros replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zapisuję dziewczynkę , jest śliczna ................. -
Stary DON GOTYK z odgryz. ogonem-już w hotelu u DONKI
bros replied to Ania i Kajber's topic in Już w nowym domu
zapisuje, biedak straszny, oj te oni/donki pochorowane :( dołożę dyszkę deklaracji tyle mogę , pomyslę nad bazarkiem .......... -
kolejna bida, straszne ................... ręce opadają IVV -dokładnie :( zapisuję diagnoza chyba niezbedna dla przyszłego potencjalnego dt, prawie wszystkie są zapsione
-
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
bros replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
no to się cieszę ze zabaweczka zaakceptowana a Misiek mi od rana poprawił nastrój , on jest przesliczny, ten rózowy nochalek ehhhh , ściskać go tylko i tarmosic uchole :) a dlaczego chowa sie zabweczke , a no właśnie dlatego, zeby tak jak na fotce powyżej (2 od dołu), piesio nie skubał sobie "ogonka" (tak je nazywam) bo to niestety moze okazać się dla zabawki jej koncem :) w każdym razie Ekianko też czasem rób przerwy, nie dawaj jej codziennie, niech to bedzie Twój skarb :) którego Misio bedzie bardzo pragnąl a dostanie go zawsze jak bedzie super grzeczny. Przez taka zabawę nawiązuje się naprawdę fajna nić fajna więż :) ściskam Was mocno :) Zdjęcia są SUPER :) -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
bros replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
JESTEm JESTEM JESTEM, zawsze podaże za Nutusią nawet gdyby zdecydowała wziąć na DT osiołka :evil_lol::eviltong: śliczne te mordeczki :) -
Paris-cudowna oneczka pogrążona w depresji MA DOM:)
bros replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
jeju aż mi ręce latają , tak bym tę slicznotę wyczesała, musi pod tymi kłaczkami być suuuuper sierściuszka............. trzymaj sie piekna -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
bros replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
jaki on piekny , i ta łapeczka onkowo podwinięta :) miodek -
:evil_lol: dobrze ze szczotke jedynie ;) ale się cieszę ze ma świetne warunki, Cantadorrrka a wsio dla niego masz ???
-
jeju , [B]Kasia[/B] trzymaj się , wirtualnie jesteśmy z Tobą w tym pociągu :) [B]Cantadorra[/B] ale będziesz miała super faceta :iloveyou:
-
jej to będzie przeprawa - za Kasie w takim razie trzeba kciukasy zaciskać - oby oboje mieli spokój w drodze.
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
bros replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
jeszcze raz zapraszam na bazarek min dla suni [url]http://www.dogomania.pl/threads/197619-MIESZANKA-RZECZY-na-2-ON-ki-do-20.12-ZAPRASZAM[/url] -
zaciskam kciuki !!!!!!
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
zapisuję sobie przystojniachę , będę obserwować watek :)
-
[quote name='anka11']witam mam do oddania karme royal canin hepatic co prawda tylko 2 kilo... oraz legowisko[taki miekki 'koszyczek']+2poduchy. pytanie brzmi - czy takie rzeczy sa potrzebne w schornisku? nie wiem co z tym zrobic,a nie chce wyrzucac do smietnika. wiem, ze jest zapotrzebowanie na gazety dla kotow [zreszta juz mam troche przygotowanych] oraz koce itd., ale nie mam pojecia czy takie typowe legowiska sa uzywane w schronie...?[/QUOTE] proponuję podrzucić Ulv, jej z pewnoscia się przyda dla jej psiurków
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
bros replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
zapraszam ciotki na bazarek również w części dla Szilki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197619-MIESZANKA-RZECZY-na-2-ON-ki-do-20.12-ZAPRASZAM?p=15864464#post15864464[/URL]