Jump to content
Dogomania

bros

Members
  • Posts

    5244
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bros

  1. nie wiem jak to z suczkami jest , u psa raczej czeka sie do osiagnięcia dojzałosci z kastracją , zeby pod sufitem było poukładane , tak do około 2 lat (przynajmniej) wtedy jest najlepiej. A z suniami hmmmm wszystkie mi znane małolaty po pierwszej cieczce własnie te nieszczesne ciąże urojone przechodzą :/
  2. zapisuję dziewczynkę , jest śliczna .................
  3. [B]terierfanka[/B] wysłam PW, mam przygotowany szablon
  4. zapisuje, biedak straszny, oj te oni/donki pochorowane :( dołożę dyszkę deklaracji tyle mogę , pomyslę nad bazarkiem ..........
  5. kolejna bida, straszne ................... ręce opadają IVV -dokładnie :( zapisuję diagnoza chyba niezbedna dla przyszłego potencjalnego dt, prawie wszystkie są zapsione
  6. no to się cieszę ze zabaweczka zaakceptowana a Misiek mi od rana poprawił nastrój , on jest przesliczny, ten rózowy nochalek ehhhh , ściskać go tylko i tarmosic uchole :) a dlaczego chowa sie zabweczke , a no właśnie dlatego, zeby tak jak na fotce powyżej (2 od dołu), piesio nie skubał sobie "ogonka" (tak je nazywam) bo to niestety moze okazać się dla zabawki jej koncem :) w każdym razie Ekianko też czasem rób przerwy, nie dawaj jej codziennie, niech to bedzie Twój skarb :) którego Misio bedzie bardzo pragnąl a dostanie go zawsze jak bedzie super grzeczny. Przez taka zabawę nawiązuje się naprawdę fajna nić fajna więż :) ściskam Was mocno :) Zdjęcia są SUPER :)
  7. JESTEm JESTEM JESTEM, zawsze podaże za Nutusią nawet gdyby zdecydowała wziąć na DT osiołka :evil_lol::eviltong: śliczne te mordeczki :)
  8. pieniażki z mojego bazarku powinny przyjść na początku stycznia, cholipka cos jeszcze pomyslę
  9. jeju aż mi ręce latają , tak bym tę slicznotę wyczesała, musi pod tymi kłaczkami być suuuuper sierściuszka............. trzymaj sie piekna
  10. jaki on piekny , i ta łapeczka onkowo podwinięta :) miodek
  11. :evil_lol: dobrze ze szczotke jedynie ;) ale się cieszę ze ma świetne warunki, Cantadorrrka a wsio dla niego masz ???
  12. ciotki jak będziecie aktualizować rozliczenie wpiszcie może przy miesiącu i rok, bo się tego już trochę porobiło a kolejny roczek przed nami. Proszę też o wpis na wątku minibazarku ze kaska doszła :)
  13. jeju , [B]Kasia[/B] trzymaj się , wirtualnie jesteśmy z Tobą w tym pociągu :) [B]Cantadorra[/B] ale będziesz miała super faceta :iloveyou:
  14. jej to będzie przeprawa - za Kasie w takim razie trzeba kciukasy zaciskać - oby oboje mieli spokój w drodze.
  15. jeszcze raz zapraszam na bazarek min dla suni [url]http://www.dogomania.pl/threads/197619-MIESZANKA-RZECZY-na-2-ON-ki-do-20.12-ZAPRASZAM[/url]
  16. zaciskam kciuki !!!!!!
  17. zapisuję sobie przystojniachę , będę obserwować watek :)
  18. [quote name='anka11']witam mam do oddania karme royal canin hepatic co prawda tylko 2 kilo... oraz legowisko[taki miekki 'koszyczek']+2poduchy. pytanie brzmi - czy takie rzeczy sa potrzebne w schornisku? nie wiem co z tym zrobic,a nie chce wyrzucac do smietnika. wiem, ze jest zapotrzebowanie na gazety dla kotow [zreszta juz mam troche przygotowanych] oraz koce itd., ale nie mam pojecia czy takie typowe legowiska sa uzywane w schronie...?[/QUOTE] proponuję podrzucić Ulv, jej z pewnoscia się przyda dla jej psiurków
  19. [quote name='klaudus__'][i]aga: 605 427 615[/i][/quote] dziękuje :)
  20. [quote name='Klaudus__'][I]W sobotę i niedzielę będzie Budrysek we Wrocławiu. Może zabrać jak coś będzie chciał ktoś podarować :)[/I][/QUOTE] czy ja moge poprosić o nr telefonu do BUDRYSKA ???? chciałabym nieco dorzucic.
  21. potwierdzam powyższe :)
  22. zapraszam ciotki na bazarek również w części dla Szilki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197619-MIESZANKA-RZECZY-na-2-ON-ki-do-20.12-ZAPRASZAM?p=15864464#post15864464[/URL]
  23. no widzisz poskutkowało :evil_lol: ZAPRASZAM cioteczki na bazzzzarrroo dl Szarika [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197619-MIESZANKA-RZECZY-na-2-ON-ki-do-20.12-ZAPRASZAM?p=15864464#post15864464[/URL]
×
×
  • Create New...