-
Posts
5244 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bros
-
tutaj też ręcznie robione :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196119-ZABAWKI-dla-papugi-i-kota-szarpak-dla-piesia-na-SZARIKOWY-hotelik-do-23-listopada[/URL]
-
[B]graynew[/B] się nie odzywa, deszcz leje wyplanowuje sie sama. Na razie siedzę w domu jeszcze chwilę. Macie mój telefon w razie W ;)
-
ciotki-klotki i co z jutrzejszym dniem ????? spacer w deszczu ???????
-
[B]juuuuuuhhhuu bedziemy czekać z niecierpliwością na fotki[/B] Romka to ja to ja :) dziękuje za chęć pomocy , powiem szczerze ze czyta się je teraz zupełnie inaczej aaaa moje dzieci wcale nie pokochały tych bajek tak jak ja :roll::obrazic:
-
[quote name='Romka']Bros czy to Ty chciałaś kupić bajki łużyckie?[/QUOTE] dokladnie[B] chcialam[/B] - już kupilam :)
-
jak pani pięknie z Bejem :loveu::loveu::loveu: jest przepiękny , jak nasz forumowy owczarkowy Parys proszę tylko zerknąć [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=15095&PN=242[/url] witam bardzo gorąco w gronie Dogowariatow ;) czytaj ludzi pozytywnie kochających :evil_lol:
-
może wstaiwie jego foteczkę Basia obiecała mi przesłać :) teraz znikam z moim włochaczem :) [SIZE=3]edit cytuje Basine slowa [I][B]"To słodziak, fajniutki, nie szczeka, chce na rączki, przytulak, nie zaczepia kolegów, ale oczywiście zawsze trzeba w domu od poczatku zaznaczyc reguły - ale pies jest super." [/B] [/I]i fotka [IMG]http://i56.tinypic.com/f02kpe.jpg[/IMG] [/SIZE]
-
[B]rebelia[/B] w skrócie to psi anioł !!!! Basia jest urzeczona, zakochana on nie warkoli nie szczeka , jest potulny i to PIES na MEDAL do natychmiastowego kochania !!!!!! Do 10-tego jest na kwarantannie.
-
ojjj serio nie znasz Kiwaczka :) takie cudo kochane [URL]http://www.nostalgia.pl/kiwaczek/[/URL] [url]http://www.youtube.com/watch?v=P2ECtvOyWjo[/url]
-
jestem z odwiedzinami :) zaczynam od początku wątku i tak mi się nasunęło - pamiętacie może ???? wiesio mam nadzieje ze mnie nie "zbanujesz" [IMG]http://i56.tinypic.com/23llj11.jpg[/IMG] Edit: Kredeczka i kociak - no po prostu CUDOWNY DUET :loveu::loveu::loveu:
-
Belgia-jej uroda zniewala.Sunia ma dom.
bros replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i56.tinypic.com/2q2iwph.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2vkm32x.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/1z65z0h.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2narwck.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/3127kb9.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/t87pjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2e1vif6.jpg[/IMG] -
Belgia-jej uroda zniewala.Sunia ma dom.
bros replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i55.tinypic.com/1222g4j.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/9fpqc7.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2djdqx3.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/30m1h0l.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/1zh1a1g.jpg[/IMG] -
Belgia-jej uroda zniewala.Sunia ma dom.
bros replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
hej hej mam zapowiedz kolejnych foteczek .......... [IMG]http://i52.tinypic.com/2e1x34j.jpg[/IMG] -
podobnież dzwonili/byli wiedzą że trzeba sprawdzać osobiscie.
-
Belgia-jej uroda zniewala.Sunia ma dom.
bros replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Bella się chyba nie pogniewa, Paula proszę miej oczy otwarte szeroko [IMG]http://i54.tinypic.com/2hh15w2.jpg[/IMG] -
............................................................... [IMG]http://i54.tinypic.com/2hh15w2.jpg[/IMG]
-
rozklejone dziś we Wschodnim: [IMG]http://i54.tinypic.com/2hh15w2.jpg[/IMG]
-
złamane serduszko Koruni..... teraz nazywa sie Shila i MA CUDOWNY DOM!!!
bros replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Justynko mam nadzieje ze się nie pogniewasz, dziś we Wschodnim spotkałam dwie panie rozwieszające plakaty, zerknij proszę to koło Was [IMG]http://i54.tinypic.com/2hh15w2.jpg[/IMG]