Jump to content
Dogomania

bros

Members
  • Posts

    5244
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bros

  1. kciuki zaciśnięte, Baruś to dla Twojego dobra................
  2. wpis z wątku Wrocławskiego informacyjnego: [B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/192672-Wroclaw-psy-w-potrzebie.Watek-informacyjny./page16[/URL][/B] [INDENT]Przepraszam musze tu wejsc ze swoimi,,butami,,ktos prosił mnie o zrobienie pakietu dla psiaka;[URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Czy-Sabunia-dozyje-ostatnich-dni-lat-w-cieplym-domku-u-boku-pana-W0QQAdIdZ250777208"][COLOR=#4444ff]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzak...AdIdZ250777208[/COLOR][/URL] przyszłą odpowiedz: [B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] witam piszę w sprawie pieska, czy jest jakas opłata za adopcję suni? I czy są jakieś warunki? czy mogł by sie ktos skontaktowac z tym kims? co ma wiecej info o suni niz ja ?! Pozdrawiam [/INDENT]
  3. Magda chyba jeszcze po za domem, wróci to na pewno zmieni pierwszy post
  4. o matko a co się dzieje???? jakiej tragedi ????
  5. oki , postaram sie o kolejny wiazany bazarek , choc grosik skapnie na pieknotę :) edit: oooops już dawno posty na dogo nie skakały oby na Nowy Rok znów zmian nie było
  6. mam stóweczkę z bazarku dla Szilki, proszę o konto żebym mogła przelać pieniążki.
  7. cioteczki kochane przepraszam za OFF na watku dziewczynek ale może warto powielac to ogłoszenie, zawsze to jakaś nadzieja, przekażcie proszę znajomym - ZAGINĘŁA suczka BOS [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199138-ZAGINĘŁA-suczka-BOS-w-okolicach-Warszawy.-Prosimy-o-pomoc[/URL]!!!
  8. kochana jesteś Kopereczku, Kefcio miał fajniasty spacerek :)
  9. Basia - pisz mi jeszcze uuuuuuuuuuu........... Majlusiu mój słodki
  10. szaleństwa z panciem , skoki wygibasy i cała masa śmiechu [IMG]http://i52.tinypic.com/1zwi0pu.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/4gg9qo.jpg[/IMG] i Tiga ze swoim ciotecznym bratem ;) którego chciała zjeść, bo to przeciez duuuża dziewczynka i dzielna [IMG]http://i53.tinypic.com/2gy5czm.jpg[/IMG]
  11. Basiu kolejna spodzianka dla Ciebie :) [IMG]http://i53.tinypic.com/15n54di.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/mcq2ch.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/mjvaq8.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/4r9a3q.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/34et01x.jpg[/IMG]
  12. na wątku Sary daśka pisze cyt: [I]"...przepraszam,ale do końca grudnia nie bardzo mam czas na neta i dogo,więc proszę o tel 666317028 jest też na pierwszej stronie wątku Saruni ..."[/I] może dlatego nie odpowiada
  13. ha ha ja też oddałam jeszcze raz głos w pracy i przyjęło :)
  14. na owczarku pytają o zdrowie i stan psychiczny Szarego :) jak tam nasz gentelmen się miewa ???? [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=15305&PN=9[/URL] z mojego bazarku bedzie ze 200 zł na Szarika, przeleję myślę zaraz po Nowym Roku :)
  15. [IMG]http://i56.tinypic.com/2enagyo.jpg[/IMG][/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/xo1kef.jpg[/IMG][/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/m8ir09.jpg[/IMG][/IMG]
  16. zaraz po Świetach zrobię bazarek dla bezogonka
  17. [quote name='Poker']Może być po świętach. i mogę podrzucić do pracy. Na Kościuszki ?[/QUOTE] na Suchą/Dyrekcyjna na sam PKS - tu urzeduję :) ale w okolicy mogę tez podejść, nie ma problemu
  18. ale to chyba zaraz po Świętach, jutro siedzę cały dzień w pracy :/
  19. Pokerku a może powiążemy odbiór bazarkowych rzeczy z obróżkami ja z Basia chętnie się zobaczę :) tzn zawiozę do Basi :)
  20. Nutusiu i beczę przez Ciebie kochana , tak pięknie piszesz...........Tosiu całuję Brosowy pyszczek ale to całus dla Ciebie ..........
  21. no to ja zapraszam na bazarek dla Laluni [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198598-Duuuże-firany-na-Lalunie-do-28.12-ZAPRASZAM?p=15959267#post15959267[/URL]
  22. [quote name='bros']zapisuje, biedak straszny, oj te oni/donki pochorowane :( dołożę dyszkę deklaracji tyle mogę , pomyslę nad bazarkiem ..........[/QUOTE] poprosze o nr konta - nie dostałam
  23. Bezpłatny dom tymczasowy
  24. toteż właśnie dlatego piszę ze nie mam pojecia jak jest z suniami :) mój gamoń pomimo osiągnięcia wieku dojzalości do dzis pozostał dzieciuchem ;) ale jajców juz nie ma i tak ........... żeby tak jeszcze ludzie odchodzili od teori że sunia żeby być szczęśłiwa musi zaznać maciezyństwa ojojoj (wczoraj spotkalam taka babeczkę , uznała ze suka mojej przyjaciółki ma smutne oczy bo szczeniat nie miała)
×
×
  • Create New...