-
Posts
5244 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bros
-
kciuki zaciśnięte, Baruś to dla Twojego dobra................
-
wpis z wątku Wrocławskiego informacyjnego: [B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/192672-Wroclaw-psy-w-potrzebie.Watek-informacyjny./page16[/URL][/B] [INDENT]Przepraszam musze tu wejsc ze swoimi,,butami,,ktos prosił mnie o zrobienie pakietu dla psiaka;[URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Czy-Sabunia-dozyje-ostatnich-dni-lat-w-cieplym-domku-u-boku-pana-W0QQAdIdZ250777208"][COLOR=#4444ff]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzak...AdIdZ250777208[/COLOR][/URL] przyszłą odpowiedz: [B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] witam piszę w sprawie pieska, czy jest jakas opłata za adopcję suni? I czy są jakieś warunki? czy mogł by sie ktos skontaktowac z tym kims? co ma wiecej info o suni niz ja ?! Pozdrawiam [/INDENT]
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
bros replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
oki , postaram sie o kolejny wiazany bazarek , choc grosik skapnie na pieknotę :) edit: oooops już dawno posty na dogo nie skakały oby na Nowy Rok znów zmian nie było -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
bros replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
mam stóweczkę z bazarku dla Szilki, proszę o konto żebym mogła przelać pieniążki. -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
bros replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
cioteczki kochane przepraszam za OFF na watku dziewczynek ale może warto powielac to ogłoszenie, zawsze to jakaś nadzieja, przekażcie proszę znajomym - ZAGINĘŁA suczka BOS [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199138-ZAGINĘŁA-suczka-BOS-w-okolicach-Warszawy.-Prosimy-o-pomoc[/URL]!!! -
Basia - pisz mi jeszcze uuuuuuuuuuu........... Majlusiu mój słodki
-
na wątku Sary daśka pisze cyt: [I]"...przepraszam,ale do końca grudnia nie bardzo mam czas na neta i dogo,więc proszę o tel 666317028 jest też na pierwszej stronie wątku Saruni ..."[/I] może dlatego nie odpowiada
-
[IMG]http://i56.tinypic.com/2enagyo.jpg[/IMG][/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/xo1kef.jpg[/IMG][/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/m8ir09.jpg[/IMG][/IMG]
-
Stary DON GOTYK z odgryz. ogonem-już w hotelu u DONKI
bros replied to Ania i Kajber's topic in Już w nowym domu
zaraz po Świetach zrobię bazarek dla bezogonka -
[quote name='Poker']Może być po świętach. i mogę podrzucić do pracy. Na Kościuszki ?[/QUOTE] na Suchą/Dyrekcyjna na sam PKS - tu urzeduję :) ale w okolicy mogę tez podejść, nie ma problemu
-
ale to chyba zaraz po Świętach, jutro siedzę cały dzień w pracy :/
-
Pokerku a może powiążemy odbiór bazarkowych rzeczy z obróżkami ja z Basia chętnie się zobaczę :) tzn zawiozę do Basi :)
-
no to ja zapraszam na bazarek dla Laluni [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198598-Duuuże-firany-na-Lalunie-do-28.12-ZAPRASZAM?p=15959267#post15959267[/URL]
-
Stary DON GOTYK z odgryz. ogonem-już w hotelu u DONKI
bros replied to Ania i Kajber's topic in Już w nowym domu
[quote name='bros']zapisuje, biedak straszny, oj te oni/donki pochorowane :( dołożę dyszkę deklaracji tyle mogę , pomyslę nad bazarkiem ..........[/QUOTE] poprosze o nr konta - nie dostałam -
Bezpłatny dom tymczasowy
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
bros replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
toteż właśnie dlatego piszę ze nie mam pojecia jak jest z suniami :) mój gamoń pomimo osiągnięcia wieku dojzalości do dzis pozostał dzieciuchem ;) ale jajców juz nie ma i tak ........... żeby tak jeszcze ludzie odchodzili od teori że sunia żeby być szczęśłiwa musi zaznać maciezyństwa ojojoj (wczoraj spotkalam taka babeczkę , uznała ze suka mojej przyjaciółki ma smutne oczy bo szczeniat nie miała)