-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
tu jest wątek Ogonka z którym tymczasowo Misiu mieszka, na fotkach jest też 3 współlokator Diego-pan i władca:) http://www.dogomania.pl/forum/f1159/wies-pod-lodzia-pani-umarla-pies-zostal-sam-w-dt-pomoc-finansowa-potrzebna-140475/ w końcu mam zdjęcia Miśka i od tej pory ruszamy z ogłoszeniami bo czas niestety leci. o samym psie: Misiu został określony na ok 8 lat. Niestety jego nogi dają mu popalić:-( Miesięczny koszt leków wynosi 200zł. Przyjmuje lekarstwa na krążenie, sztywne stawy i minerały uzupełniające braki. Misiu toleruje koty jak najbardziej co widać na zdjęciu. Z psami też się dogaduje, ale nie pozostaje obojętny na zaczepki, pomimo jego braku sił. Niestety nadal jest bardzo słaby i chwieje się gdy wiatr zawieje. Przy załatwianiu potrafi się przewrócić :-( tylne łapy stawia okrakiem jakby miał piłkę między nimi ;/ Ale ma wolę walki i sam prosi o spacery i maszeruje po wsi :p Nadal jest ciut nieufny w stosunku do ludzi i trzyma się z daleka, ale nie ma się co dziwić...:-( Ale opiekunce pozwala się dotykać. Mam filmek z jego udziałem, ale nie wiem jak wstawić:oops::p Misiu z wyglądu jest nie do poznania gdyż jest obcięty. Teraz mu jest chłodniej a poza tym był bardzo skołtuniony :-( Teraz bardzo przypomina Diega - 3 współlokatora:p Proszę o pomoc w ogłaszaniu Miśka: allegro, gratka i inne. Przypominam, że zbieramy deklaracje finansowe na hotelik dla niego!! Jeśli toś nie może dać co miesiąc, to może chociaż teraz wspomoże opiekunkę w kosztownym utrzymaniu psa??
-
a teraz o samym psie: Ogonek jest sympatycznym towarzyskim psiakiem w wieku ok 8 lat. Toleruje koty gdyż był z nimi wychowywany. Natomiast w kontaktach z psami jest tak że to Ogonek decyduje o tym kogo polubi a kogo przegoni i nie ma reguły czy są to mali czy duzi. Lubi pieszczoty i spanie:) Pilnie potrzebuje DS gdyż w DT może przebywać tylko do ok wrzesień/październik. [SIZE=4][COLOR=Red]Proszę o pomoc w ogłoszeniach allegro,gratka i inne. Koniecznie musi znaleść się dom!! Czekamy także na deklaracje finansowe na hotelik jeśli nie znajdzie się DS [COLOR=Black]kontakt do ogłoszeń: 692486565 lub [email][email protected][/email][/COLOR] [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/346/dsc02418o.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/858/dsc02760a.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9190/dsc02680s.jpg[/IMG] a tutaj miał chore jajeczka :-( a w dodatku zatruł się czymś i marnie wyglądał... [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/941/dsc02802n.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5417/dsc02745zxt.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9767/dsc02741t.jpg[/IMG]
-
[SIZE=4][B]Ogonek vel Farcik[/B][/SIZE] i koledzy [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5214/dsc02237.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/606/dsc02135.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1324/dsc02811u.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4413/dsc02657e.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7272/dsc02235c.jpg[/IMG]
-
jeśli chodzi o ogłoszenia,nie ma zainteresowania, w schronie my dbamy o nie. Pedro vel Gamoń ma bzika na punkcie wody!! jak widzi szlauf to wariuje i dopomina się zabawy! wywala miskę z wodą i "rozmawia" z nią zawzięcie:eviltong: zwariowany pies. A gdy już podejdę ze szlaufem i leję na niego wodę to jest szał radości a poza tym cała nasze ekipa bullowatych uwielbia mokre zabawy :)
-
olga przepraszam,ale nie pamietam, przeglądałam też wątek i nie ma takiej rozmowy, możesz mi przypomnieć? ostatnio jest za dużo zwierzaków na mojej głowie i mylą mi się różne sprawy ;p proszę o wyrozumiałość. Napisz proszę jeszcze raz swoją propozycję. obawiam się że deklaracje na DT sie nie uzbierają gdyż o jednorazową pomoc jak widziż jest ciężko a co dopiero co miesiąć:( a więc pytam: KTO BYŁBY W STANIE ZADEKLAROWAĆ COMIESIĘCZNĄ KWOTĘ NA DT DLA MIŚKA?? zbieramy fundusze
-
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
piękny banerek dziękuję:* -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
piechcia15 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
czy ten mały porzucony benek musi przejśc kwarantannę czy można go jutro zabrać??bo wysłałam namiary jednej pani która szuka benka a jutro jedzie do rawy Maz. z Białegostoku (tam mieszka) to by go zabrała od razu (jeśli jej się spodoba oczywiście) -
Doberman Ramzes - do 3 razy sztuka - zamieszkał w Łodzi!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Bajbus był wczoraj ze mną na spacerku, ojjj jak on się przytulał do mnie. Oczywiście na swój męski sposób abym nie myślała sobie że jest mientki:eviltong: jak usiadłam to stanął na wprost, pochylił sie i tylko co jakiś czas robił unik do przodu nastawiając łeb do głaskania:) ehh ci mężczyźni ;p -
a u psiaczków bida... ogród już tak zarósł że w pt czw ledwo co udało nam sie przejść rozgarniając chaszcze...! co najlepsze, wchodzę sobie na posesję (wiadomo jak) idę...a tu przede mną ktoś siedzi sobie na ławeczce:crazyeye::crazyeye: no więc myślę -właściciel- i cichutko na paluszkach zwiałam, ale po czasie okazało się ze to chyba bezdomni zadomowili się tam bo okna były pootwierane i pochowali się do środka. Wołałam ich ale nie chcieli wyjść bo mogliby chociaz tym psom wody nalewać:( Psy ciut schudły ale nadal o dziwo źle nie wyglądają, ale na banka tam nikt do nich nie wchodzi bo w garnkach jest jeden wielki syf i robale, teren zarośnięty że tylkoja jestem taka głupia i łaże po krzaczorach!! jeśli wogóle to chyba przerzucają jedzenie przez płot, bo psy ani kropli wody nie miały :( nalaliśmy im cały kubeł. Czarna cunia ciut lepiej chodzi, może stawy się nagrzały od słońca i lepiej jej jest. Jak ktoś tam tego nie skosi to niedługo nie będzie nawet im jak wody dać,bo na zwenątrz też zarosło tak, że działki wogóle nie widać :(
-
Łódź - Bonus leczy rany. Ma dom w Niemczech.
piechcia15 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa... porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/URL] -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
piechcia15 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa... porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/url] -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
piechcia15 replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa... porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/url] -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820[/URL] -
bumiś był dzisiaj na spacerku, trochę sie poprzytulaliśmy, posiedzieliśmy w cieniu a potem była kąpiel prysznicowa :) mało mu się to podobało ale chłodniej chociaż była:) porzucone szczeniaki w lesie pod Pabianicami. POMOCY!! http://www.dogomania.pl/forum/f1159/szczeniaki-porzucone-w-lesie-fredek-szuka-domu-mix-husky-143250/#post12719820