O czizas!!
Ale wieści !
Ciotki jesteście wspaniale! Serio :loveu:
Tak się ciesze że już jesteście razem!
Masz natychmiastowy obowiązek wycałować choć już w części mojego czarnego psa!
Z tymi lekcjami.. dobrze Ci tak :P
To by bylo za piękne żebyś dostała idealnego psa!
Popracujesz trochę to przynajmniej będziesz miala zajęcie :D
Iwan kocha jeździć.. uprzedzalam :D
Naszą podroż Gdańsk - Poznań przespal.. serio!
Po godzinie zapomniałam że jakiś kundel z nami jedzie.. a dziewczyny musialy mi przypominać co chwila po co jedziemy pod Poznań :lol: :loveu:
Z tą karmą.. hmm spróbuj coś tańszego.
Np. Acana ewentualnie Eucanuba i przegloduj go.
Ma żreć i już, nie przesadzaj i nie dogadzaj mu.
Nie chce to niech nie je, jak zgłodnieje na drugi dzień to na pewno zje.
Nie rozpieszczaj go tak!!!!! 8)