A coś taka ciekawa! :lol:
U ziuty wszystko super :) Bryka moja malizna sobie.
Wypoczywa razem na balkonie ze swoją koleżanką na tymczasie :)
Dzisiaj mialam telefon o sunię od znajomych znajomej z Warszawy.
Ludzie na prawdę świetni, jajnicy od wielu lat.
Czyżby to byl ten domek dla malej ? :)