Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Suka wymaga pilnie pomocy ... nie wiadomo co ze szczeniakami.. a tu taka cisza...
  2. Jak ktoś by jeszcze chcial to proszę dać znać, wyślę pw/ Niemniej jednak Majka będzie w fantastycznych rękach aczkolwiek trochę się denerwuję :( Tak bidulka leży od kilku dni, widać że ta ciąża ją męczy... Ale przynajmniej będzie lżejsza do noszenia :) P.S Dzisiaj przyklejona w moje nogi zrobila ze mną kilkanaście kroków na trawie!!! :loveu:
  3. Ale wy jesteście denne! :evil_lol: Schowajcie się z tymi waszymi ciasteczkami i chwastami! :mad: Ciocia Kana przyprowadzila striptizera! :loveu: :evil_lol: NI MA !! POSZEDL JUZ! [B]Uwaga zamówiony tylko do 23.30!!!! :eviltong: [/B] Imprezę czas zacząć! :multi: :drinka: Witamy Madallene z powrotem! :cunao:
  4. Nie nie, lepiej do mnie... muszę się upewnić ile musimy wplacić na konto sterylkowe.
  5. Już leci pw. Jak ktoś będzie chcial to pisać ;) Tripti ma rację, trzeba w razie czego uzbierać jakiś grosik na małą. Ania, jej włosy zostawię ale nie te martwe i puch :lol: Bez kitu zdjęcia tego nie pokazują ale jej sierść wygląda tragicznie. Ale spoko doprowadzę ją do normalności i za jakiś czas będzie ładnym gładkowłosym kundelkiem o czyściutkiej i mięciutkiej sierści ;) Bo teraz to jak shelti wygląda .. serio :loveu:
  6. Trochę ryzykowne... wapiszon nie wiem ale chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego że działasz impulsywnie. To nie jest hop siup jak pisze sankja. Nie chce żeby potem byly jakieś wielkie żale i rozpacze jeżeli jednak coś będzie nie tak a ja dostane telefon w dzień albo w nocy że mam zabierać sunie ... bo kobieta nie daje sobie rady bo źle to zagrała... Ja mogę ją sprawdzić w sobotę po południu najszybciej. Ewentualnie jutro ale jej jutro nie pasuje. Mogłam ją sprawdzić w ten sam dzień co mi kazałyście ale kobieta stwierdziła że nie ma czasu i dopiero weekend. Już mi się nie podoba ( a będzie pies dla kalekiego szczeniaka? ) ... a co dopiero jechać w ciemno.
  7. eeee tylko nie chaci! [B]CHOCO[/B] ... oo tak jak najbardziej! P.S jestem i ja :loveu:
  8. Chyba dobrze jak cisza jest ;) Ale fakt kastracja .. ! Najwyższy czas pożegnać się z jajuchami!
  9. piękny jest.. to fakt. Oby szybko doszedł do siebie :) Zobaczymy jak Pan Marek z nim popracuje ;) Mam nadzieje że będzie pilnym uczniem.
  10. Cena sterylki się nie zmienia bez względu na formę zabiegu. Powiem o wziewnej jutro a jak Iza zrobi to już niech ona decyduje. To nie pierwszy pies którego jej oddaje pod nóż i jestem spokojna że Iza zrobi to porządnie. Brakuje nam 38 zl. Lepiej tą brakującą kwotę przeslać na razie do mnie. soema napisala ze mamy wrzucic do skarbonki te 38 zl a oni pokryją w calości ( chyba że źle skumalam ) więc dozbierajmy to na moim koncie co byśmy pojedynczo nie wysylali na konto fundacji. Tripti dopisałam dane wszystkie na wątku skarbonkowym. P.S Ręce mi opadają z wyczesywania :lol:
  11. Masz w podpisie ale nie podlinkowane :P Wyczesywanie.. tragicznie :D Sypiemy się :)
  12. Suuper!! Zaniosę jutro dane do wysylki. Czy faktura ma być wystawiona na fundację? Czy fundacja mi przeleje pieniądze?
  13. Zaznaczam!!Haaa pierwszaaa!!! :P :lol:
  14. I tak będę się śmiać [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Wracam do wyczesywania martwego wlosa... masakra ]:->
  15. Goś ja Cię normalnie powieszę... pisz nam tu szybko ! :lmaa: ...:grab:
  16. Cena sterylki to 150 zl. Bo szczepienia to Iza malej w prezencie zrobi :loveu: Tripti ja w tej kolejce już od dawna stoję :evil_lol: Najgorsze bylo jak Iza musiała wyjechać a ja musialam zrobić pilnie sterylkę to tej samej wielkościowow suni zrobiłam za 300 zl... I to z rabatem!! :roll:, Nazwę i Adres chceta? zaraz napisze do Izy i poproszę bo ja nie wiem :cool3: ja wiem jak trafić żeby być w tej kolejce ale jak to się nazywa... :lol: Wczoraj Majka zwiedzała dom Izy i na początku się bala ale potem z ciekawością zwiedzała wszystkie kąty a także przywitała się z psiakami :) Dzisiaj znów Ładnie zrobiła siusiu na dworze :multi::multi::multi: a potem czekala aż na rączki wezmę :loveu: Dzisiaj pierwszy raz drzemała na plecach :razz: Co mnie bardzo cieszy gdyż znaczy że czuje się jak u siebie i odstresowana :p Ale po rekonwalescencji nie będzie zmiłuj się i ruszymy pelną parą z socjalizacją! :diabloti: Po obliczeniu tych 75 % wychodzi że skarbonka pokryje nam 112,50 zl. Liczmy że te 112 zl. Czyli brakuje 38 zł :)
  17. Ciotka mu już grób kopie? :loveu:
  18. Dzień dobry księżniczko :loveu:
  19. Ale śmiechowy :loveu: Ciotka obetnij mu kudly i jak znalazl będzie mikro 6 kg :lol:
  20. marinie sie chyba pomylilo bo sunia ma na razie DT ;)
  21. [url=http://img696.imageshack.us/i/dsc0585w.jpg/][img]http://img696.imageshack.us/img696/8687/dsc0585w.jpg[/img][/url]
  22. [url=http://img37.imageshack.us/i/dsc0641ui.jpg/][img]http://img37.imageshack.us/img37/2342/dsc0641ui.jpg[/img][/url] [url=http://img156.imageshack.us/i/dsc0623y.jpg/][img]http://img156.imageshack.us/img156/5263/dsc0623y.jpg[/img][/url] [url=http://img683.imageshack.us/i/dsc0609c.jpg/][img]http://img683.imageshack.us/img683/4860/dsc0609c.jpg[/img][/url] [url=http://img822.imageshack.us/i/dsc0606.jpg/][img]http://img822.imageshack.us/img822/8986/dsc0606.jpg[/img][/url] [url=http://img687.imageshack.us/i/dsc0591v.jpg/][img]http://img687.imageshack.us/img687/1305/dsc0591v.jpg[/img][/url]
×
×
  • Create New...