Piękny ogon :D
Śliczna biedula.
Gadałam z TŻ wczesniej o Sarze ale on się boi na tymczas takich dużych psów. Myślę że na Lolcie by się zgodził, tylko zawsze z transportem jest problem.
No i ważne żeby była nauczona czystości, mi to w sumie nie przeszkadza ze trzeba nauczyc ale nasze panele są tak beznadziejne że tylko kropla wody i wyskakują głupie :(