-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy moge jakoś pomóc w odebraniu Balbinki i reszty zwierząt ? -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
Kana replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Szkoda że tak daleko bo bym babie mordę oklepała... :angryy: Mogę pomóc Zbójini ( :evil_lol: ) i również pojechać do tego domku w Gdańsku. Trochę się pogubiłam bo czytałam że suka ma domek a tu że jeszcze nie odebrana jest ?? Na pewno ktoś szczeniaka weźmie na DT za darmo, przecież to sama słodycz :loveu: [SIZE=1]Zbojini ma duży dom i piękny ogród .. i dwa ONki :diabloti:[/SIZE] -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
Kana replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
I co szczeniakiem ? [SIZE=1]A to piesek czy suczka? ...:shake: [/SIZE] -
Cary w potrzebie- JUŻ W NOWYM, STAŁYM SUPER DOMU U GOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kana replied to kwapa's topic in Już w nowym domu
No własnie gdzie jakieś nowe zdjęcia Carego ? -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
Kana replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Te osiedle to koło mnie. Moge takze pomoc. A szczeniak ile ma? Pies czy suka? -
Ja bym wolała żeby jednak Fryta trafiła do domu bez psów. Mimo że w niej jest jakaś agresja ona potrafi się dogadać z psem.. Ciągle pracuję nad nią pod tym względem. Ona po prostu musi poznać psa i się do niego przyzwyczaić. To jest jak najbardziej do opanowania bo widać z agresorem na spacery nie widziałam tego jasno, ale wiedziałam że poradzę sobie z nią i proszę ;) Dzisiaj biega na spacerach z psami, śpi w domu z moją suką ;) Mam nadzieje że jak wyleczymy Coffee też znajdzie szybko domek.
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Chcieć nie chce ale jak się znajdzie domek ze złotymi klamkami to będę zmuszona xD Ona jest na prawdę kochana :loveu: [SIZE=1]Tylko troche ryjek pocharatała od przerzucania przez 2 godziny opony w kagańcu :lol: [/SIZE] Jest na prawdę cudna :razz: Takie cudo na 4 kółkach :evil_lol: Fajnie jakby ktoś porobił nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami bo ja niestety ostatnio zalatana jestem. Ciągle wierze że ten ktosiek gdzieś tam się chowa i nie może jej znaleźć!! [U][I]Ktosiu gdzie ty ku... jesteś ... do diabła zabieraj mi ją bo Ci później nie oddam !!! [/I][/U][SIZE=1]A Natalia by mnie zabiła :evil_lol:[/SIZE] [U][B]Gdzie Ci miłośnicy pięknych Astów i Mini Astów ??!![/B][/U] -
Gdy podeszłam z Adą i Frytą do płotu Coffie się zjeżyła i obie bojowe nastawione. Na spacerze było ok tylko obie chciały się obwąchać :D Na początku Fryta była cały czas wpatrzona w coffe potem juz miała ją gdzieś. Jednak też Coffee prowokowała Frytę patrząc się na nią zabojczym wzrokiem co ją denerwowało. Ale na spacerze był już luz mogły biegać koło siebie, wpadały i przepychały się. Fryta się przyzwyczaiła do niej ale jakieś warknięcie burknięcie i Fryta szuka afery ;) Więc kagańce jak najbardziej ponieważ obie mają charakterki i jak im coś nie podpasuje cholera wie która by którą przerobiła na szynke :cool3:
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img2.imageshack.us/img2/827/dscf30201024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/650/dscf30241024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/9481/dscf30251024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/1750/dscf30261024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4570/dscf30271024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1714/dscf30301024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/401/dscf30341024x768.jpg[/IMG] -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6770/dscf28911024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1941/dscf28921024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6906/dscf29451024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2817/dscf29621024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3048/dscf29641024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8536/dscf30011024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1627/dscf30041024x768.jpg[/IMG] -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
I nikt nie zagląda :( A co najgorsze nikt się w niej nie zakochał ... prócz mnie :loveu: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9687/dscf28611024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8260/dscf28621024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7619/dscf28671024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/239/dscf28781024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/648/dscf28871024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/300/dscf28881024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9482/dscf28901024x768.jpg[/IMG] -
[B]Ręce do góry niech walą sie mury xD [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2643/dscf29731024x768.jpg[/IMG] Pobiegamy ... [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2910/dscf29831024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4598/dscf29871024x768.jpg[/IMG] Gdzie jest lis?! [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1207/dscf29881024x768.jpg[/IMG] Łapać sierściucha !! :cool3: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3756/dscf29891024x768.jpg[/IMG] Złapany!! [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2613/dscf29901024x768.jpg[/IMG] Co tam masz ? [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1356/dscf29911024x768.jpg[/IMG] No poczekaj noo !!! [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4126/dscf29921024x768.jpg[/IMG] -------------------------------------------------------------------------- [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/300/dscf30021024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6928/dscf30061024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6724/dscf30081024x768.jpg[/IMG] No chyba styknie ;) [/B]
-
[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4014/dscf28951024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5204/dscf28961024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4263/dscf28981024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3585/dscf29041024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6075/dscf29101024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6709/dscf29061024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2596/dscf29131024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6728/dscf29181024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6053/dscf29531024x768.jpg[/IMG]
-
MA DOM pitbull red nose, 2-letnia czekoladowa pannica
Kana replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia :D Oby szybko znalazła domek. -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Sunia dalej siedzi u mnie na tymczasie :( Czy na prawdę nikt nie chce takiej słodziny ? :razz: -
Biedny niuniek. On ma 2-3 lata? Wygląda na o wiele starszego.
-
No no ja bym jednak zaopatrzyła się w klatkę kennelową. To będzie na pewno tańsze niż odkupowanie wszystkich zniszczonych rzeczy ;)
-
DZIAŁKA- amstaffowata sunia koczująca na działkach..
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdjęc nie widać.. -
Biedna niunia :( Gdzie teraz sunia przebywa?
-
Czekoladowy Doberman Maxiu pojechał do Nowego Domku!!!
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
No Zbojini fajnie fajnie :D Czułam że tp " spotkanie" się tak skonczy :evil_lol: Kto i gdzie zrobił ogłoszenia? Moze warto jutro podjechac do veta jezeli rasowiec to ma chip na pewno. -
Jak tam Korunia sie miewa? Może jakies nowe foty :loveu:
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Emma u Ciebie tak na pewno by miała :loveu: Fryta nadal szuka domku! Jest wspaniała! [B]Prosimy także o pomoc w postaci karmy dla Fryty co jest pilnie potrzebne. [/B] -
Sochaczew-KTO POKOCHA? Kot rosyjski niebieski prosi o dom-MA DOM!!! :)))
Kana replied to Lionees's topic in Już w nowym domu
[B]To kot rosyjski niebieski ;)[/B] Ale jest śliczny ;) Trzymam kciuki za znalezienie domku. -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Nie tylko Tobie... Ciekawe który to już tydzien do kaloryfera jest przypięty... :placz: