-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Tara to ich siostra którą miał adoptować "moj" znajomy a dokładniej mojej mamy. Dałam im dwa dni temu ją żeby pokazał reszcie domownikow i miała zostac... Tak pracownicy niektórzy brali. Wydano poza nami 4 szczeniaki. -
Agresywny DON-Fidel -wrócił do właścicieli-proszę o zamknięcie wątku
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Śliczny :loveu: Kurcze a co z kotami się nie zgadza? Jak do psów? Ogłosze go na kilku portalach tylko o znalezieniu pisac czy szukamy DS ? -
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
ROXANA W nowym super domu! Roxi zamieszkała w Tczewie w domku z ogrodkiem gdzie wczesniej mieszkały kolejno dobermanka i owczarka. Tak się cieszę :loveu: Jutro wraca do mnie Tara... Ehh ine bede komentowac... No nic ale jutro także przyjezdza małzenstwo to ją obejrzy sobie. Ale wątpie ze im dam. -
Agresywny DON-Fidel -wrócił do właścicieli-proszę o zamknięcie wątku
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Fajnie nie ? :D [B]Zbojini [/B]pies suka? ile mniej wiecej ma lat? Napisz coś wiecej :evil_lol: -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Przyjechał właściciel. Pies wniebowzięty :multi:Ucieszył sie, skakał biegał w kólko ... od razu było widać że to jego Pan :loveu: Na początku chciałam podziękować wszystkim za pomoc ! Pan także kazał przekazać najszczersze podziękowania wszyskim ;) Piesek ma dysplazje. Widziałam rodowod. Nie było tego numeru poniewaz pies nie jest zarejestrowany w Związku w związku z chorobą. Czmychnął z sąsiadki sunią gdy ta wychodziła na spacer i nie zauwazyli jak zginął. Państwo bardzo kochają psy mają jeszcze sędziwego owczarka, i gdy ich piesek już odejdzie skontaktują się ze mną i adoptują jakieś dwa młode wilczurki :loveu: Będą miały 6 ha do biegania ;) Piesek był na jutro umówiony na wizyte u fryzjera :diabloti: Dziekuje jeszcze raz wszystkim ! -
Agresywny DON-Fidel -wrócił do właścicieli-proszę o zamknięcie wątku
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Ma tatuaż ? :evil_lol: Nie mów ze nie sprawdzałeś ? :lol: -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Zbojini wielkie dziekuje!! Ogloszenie wisiało w straszynie w sklepie o zaginieciu tego psiaka! Własciciel juz do mnie dzwonil są w drodze. Ma wziasc rodowod. Dziwne bo podał numer tatuazu A836... a dzwonilam do zwiazku i takiego nie ma w sznaucerach. Pies jest niby chory. Zobaczymy spytam sie co mu niby jesc procz tego ze zaniedbany. -
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Dzwonił dzisiaj jeden Pan. Szuka pieska dla ojca który mieszka w domu z ogródkiem. Mieli dobermanke i owczarka kiedys. Bardzo im się spodobała Roxa. Czekam na ich wizyte u nas ;) Tak mam taką. [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7373/dscf33341024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6711/dscf33391024x768.jpg[/IMG] Mam także 2 na telefonie ale nie mam kabla :D ewentualnie mmsem moge komus przesłać :P -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
AnkaG napisałam przeciez ze taki tatuaz w zwiazku sla rasy sznaucer nie ma. Ale wydaje mi sie ze mogłam podac o sredniego. A moze miniatury mają swoje numery? Czy miniatury a srednie to maja takze rozne numery czy to juz jest razem ? -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Czy moge was prosić dziewczyny z innych miast zebyscie takze go wrzuciły na wasze portale zwierzece/informacyjne? Pies moze byc skąd kolwiek. [url=http://allegro.pl/item649539498_znaleziono_sznaucera_miniature_tatuaz_gdansk.html]Znaleziono SZNAUCERA MINIATURĘ ~TATUAŻ~ GDANSK ! (649539498) - Aukcje internetowe Allegro[/url] P.S W życiu takiego grzecznego psa nie widziałam :loveu: -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem A... no bo chyba nie 1? Wystawiłam mu allegro. Pierwszy telefon... "-Dziendobry, ja w sprawie tego sznaucerka, czy on jeszcze jest u Pani? -Tak -Aha, bo ja nie jestem właścicielem, ale czy nie chce Pani go sprzedac ?:roll:" ...:lol: -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Tak. W związku kynologicznym jeszcze nie ma takiego numeru. W związku jest dopiero A2xx.. dalej nie doszli... A A036 - pies żył 100 lat temu. Chyba że ten ma 100 lat :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Kana replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Te szatany ... :diabloti: Piękne pychole!!! bullbullbull... Opony.. skąd ja to znam :evil_lol::loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Kana replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Piękne psy i dziewczynka także! A to zdjęcie z brewą... cudne i aż poprawia humor :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-drobiazgi-roznosci-obrazki-figurki-misie-itp-na-szczeniaki-do-06-06-a-138794/[/url] :cool3::cool3: -
Piękna ta Twoja Birmunia :D Wycałuj :loveu:
-
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
Kana replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Boooski :loveu: -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Pies cudoo!! Tyle wam powiem ! To chodzący ideał! :loveu: On chyba nie umie zawarczeć a co dopiero ugryźć kogoś! W domu spi cały czas lub siedzi na balkonie. Nic nie niszczy nie za załatwia się! Istny księżulek! I tak go ochrzciłyśmy ... KSIĄŻĘ :loveu: REWE! -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
no i brązowa była, ostrzygła i oczom nie wierze. Ten pies nam wyjął język z ust więc może poczekamy na ciotke aż wstawi zdjęcia ... tego się nie da opisać. :evil_lol: -
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=DarkOrange][B]Świetnie !!!! [/B][/COLOR][/SIZE] A ja mam problem :( Znajomy wziął Torę przed wczoraj i dzisiaj do mnie dzwonił że mi ją odwiezie bo jednak nie mogą jej wziąć... :-( Ludzie od Roxy także jej raczej nie wezmą bo ktoś im powiedział że na jest z rodowodem a mąż chce żeby pies był piękny i czystej rasy... :shake::roll: Mortikia nie chciałabyś jednej do siebie ? :evil_lol: -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
A czemu brody nie ? :D Ja myslałam ze ogoli mu :P Przynajmniej by żółtej nie miał i by nie chlapał gdy pije :evil_lol: -
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Jeej :( Czemu zrezygnował? Do Roxy mają ludzie przyjechać w niedziele obejrzeć... Bardzo fajne warunki by miała ale mąż sobie zażyczył że ma być piękna i wyrosnąć na owczarka niemieckiegoo... może jeszcze rodowod wyczaruje? :shake: Zobaczymy. Dzisiaj znajomy ma ostatni dzień na postanowienie czy zabiera Tarę ;) -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Jeeej tak to jest jak się 3 adopcje na raz załatwia i nie ma na nic czasu :diabloti: Już kochani odpisuje!!! Tak tak to my mu ściełyśmy brwi? ( to były jego brewy? :) ) Nie znam się na sznaucerach a miał na oczach takie futro i kołtuna że mu ulżyłyśmy. Zresztą i tak trzeba go calutkiego ściąć żeby doprowadzić go od początku na "pięknisia" :loveu: Niuniek jest straaaasznie grzeczny w domu. Nauczony jakiej kolwiek czystości. Nic nie niszczy. Tylko siedzi przy balkonowym oknie lub na balkonie i ciągle kogoś wypatruje :shake: Tęskni... :-( Na smyczy to diabeł wcielony, strasznie ciągnie. Ale jest niewybiegany i zapasiony ;) Żebyście mine widzieli jak ludzie się na mnia patrzą gdy taka wariatka zapierdziela z 3 wariatami :evil_lol: Tak znalazła go w Straszynie. Plakaty powywieszane tam teraz bede wieszac w Gdańsku i postaramy się w Pruszczu. Dzisiaj przyjezdza ciotka brązowa z maszyną i aparatem. :multi: Strasznie dziękuje za zabieg :evil_lol::loveu: Chyba na wszystko odpowiedziałam ... ? Dobra ide sprzątać te szczochy po szczeniorze (podpis) bo już zalatuje :evil_lol: -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Ale ja nie liczyłam ile w kłębie tylko jaki wysoki :D zdjęcia : [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6580/dscf33291024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7629/dscf33221024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4705/dscf33151024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/424/dscf33141024x768.jpg[/IMG] [SIZE=4][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9766/dscf33041024x768.jpg[/IMG] [COLOR=Sienna][B] Czy wrócisz kiedyś po mnie... mój Panie ?[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9987/dscf33011024x768.jpg[/IMG] -
GDANSK -KSIĄŻE- SZNAUCER MINI cz.podpalany. WRÓCIŁ DO DOMU!!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam i tu i tu... jeżeli jest tatuaż taki jak podałam lub jego drugi wariant to takiego nigdzie nie ma :(