Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Wiecie co. Jak chcecie zbierać kasę na wykup.. sory ale to głupie. To tak jakby nakręcanie pseudohodowli. My tu ratujemy chore,zagłodzone, biedne, bezpańskie psy . Sory ale z wykupem nie przejdzie. Nie możemy wykupywać psów. Nie ma pieniedzy na leczenie niektorych psów a co dopiero na wykup.
  2. xmartix ale czyjego zdania? Bo tu są dwa zdania na temat szczeniakow.
  3. [quote name='gonia66']Cieszę sie ze Kasia chce odchowac maluszki, bo naa zaraz znajdzie domki dla psiakow na pewno:lol::lol:[/quote] Tylko mam nadzieje że Naa nie zapomni powiedzieć ważnego faktu o sterylce/kastracji psa że jest obowiązkowa.
  4. Wellington chyba pomyślałam o tym samym. Pomyślcie prosze o humanitarnym wyjściu. Fajnie, że wszystko się ułożyło i już jest zgoda :loveu:
  5. Amstaff : suka czy pies? Młody stary ? Możesz okreslić jak zerknełas czy nie bardzo ?
  6. [url=http://img527.imageshack.us/gal.php?g=1403090945.jpg]ImageShack
  7. Masz racje musimy to wszystko potem wyczyścić. Kurcze jutro jedzie na giełde moze ktoś pojedzie i "obczai" co i jak.
  8. Facet mieszka chyba w bloku ( pieprzył mi coś o domofonie :diabloti: ) Wiec sąsiedzi na karku ... Kurcze najprostsze by było go faktycznie zwinąć go spod sklepu. Może on go spuszczonego kiedys ma na spacerze to wtedy w auto go :P
  9. Ostrzegam : [quote name='agaga21']majusi175 proszę nie dawajcie psa.ona mieszka z rodzicami i [B]jej tata nie godzi się na psa![/B]to bardzo nieodpowiedzialna osoba, która już chyba na 10 watkach pisze, ze bierze danego psa do siebie.:angryy:[/quote] Do tego te dziecko co chwile zmienia upatrzenia psa co do rasy. Od huskyego po spaniele. A psa i tak nie bedzie mogła wziąć i tylko zawraca głowę.
  10. Ostrzegam : [quote name='agaga21']majusi175 proszę nie dawajcie psa.ona mieszka z rodzicami i [B]jej tata nie godzi się na psa![/B]to bardzo nieodpowiedzialna osoba, która już chyba na 10 watkach pisze, ze bierze danego psa do siebie.:angryy:[/quote] Do tego te dziecko co chwile zmienia upatrzenia psa co do rasy. Od huskyego po spaniele. A psa i tak nie bedzie mogła wziąć i tylko zawraca głowę.
  11. Nie niestety :shake: Komórka odmówiła posłuszeństwa. Dzisiaj postaram się zadzwonić. Boję się że psa juz nie ma.
  12. gdzie? A wiem pewnie piją :P Dogopijaki :diabloti:
  13. Cisza... jak w wielu wątkach.. dogomaniacy gdzie jesteście ? :razz:
  14. Boziu ... a dług chociaż maleje ? Postaram się tez coś dorzucić jak dostane wyplatę ;) Jak tam się sunie miewają? Podobno do niemiec jadą?
  15. Piękne bullowate psiaki ;) Na żywo jeszcze wspanialsze!
  16. A co jak rzuci się na Magde? Co ja dalej bedzie gryzł ? Wieczność w schronisku? Chęci adopcji... lecz bez sensu bo agresywny?
  17. No to komu tą piękność?! :diabloti:
  18. Kocham takie zakończenia :loveu: Koniecznie rób im wizyty !
  19. [quote name='Marcik']W phpbb przy scalaniu wybiera się wątek, który ma być doklejony i wątek do którego się dokleja. Kolejność jest ważna i tym sposobem tematem zarządza osoba, do której tematu coś zostało dodane. Może da się zrobić tak samo w przypadku vBulletin? Podkreślam, że nie miałam z nim nigdy styczności i tylko gdybam na podstawie doświadczeń z phpbb więc nie wiem, czy stare posty nie przeskoczą na początek zmieniając założyciela tematu.[/quote] Dokładnie tak najlepiej zrobić ;) Niech Pati załozy temat a ten się doklei i po sprawie ;) Trzymam kciukasy za sunie :diabloti:
  20. [quote name='gosikf & dogs'] Ostatnio był w sklepie i powiedział, że córka sklepikarki dzwoniła do niego ale się już nie odzywała to i na giełdzie chciał sprzedać. Sklepikarka wszystko potwierdziła, że to jej córka faktycznie itd. ale nie wie czemu się już nie odezwała ;) .[/quote] To ja :diabloti: Ta "córka". Za takową mnie wziął nie wiem czemu :razz: bede próbowac jutro ;)
  21. I jak się miewa Cary? Czytałam gdzieś że kogoś zaatakował. Może jakieś nowe foty ;)
  22. No właśnie ? Opieka jak po normalnej sterylce. TRzeba pilnować zeby nie rozlizała rany nie wyrwała szwów. Jak tam suńka się czuje ?
  23. [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=578189349]Szczenior VIKI - Amstaffka - DAJ MI DOM! (578189349) - Aukcje internetowe Allegro[/url] :loveu:
×
×
  • Create New...