-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Wiecie co. Jak chcecie zbierać kasę na wykup.. sory ale to głupie. To tak jakby nakręcanie pseudohodowli. My tu ratujemy chore,zagłodzone, biedne, bezpańskie psy . Sory ale z wykupem nie przejdzie. Nie możemy wykupywać psów. Nie ma pieniedzy na leczenie niektorych psów a co dopiero na wykup. -
JUŻ W NOWYM DOMU. Wyrzucona z samochodu roczna Lolcia.
Kana replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
xmartix ale czyjego zdania? Bo tu są dwa zdania na temat szczeniakow. -
JUŻ W NOWYM DOMU. Wyrzucona z samochodu roczna Lolcia.
Kana replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Cieszę sie ze Kasia chce odchowac maluszki, bo naa zaraz znajdzie domki dla psiakow na pewno:lol::lol:[/quote] Tylko mam nadzieje że Naa nie zapomni powiedzieć ważnego faktu o sterylce/kastracji psa że jest obowiązkowa. -
JUŻ W NOWYM DOMU. Wyrzucona z samochodu roczna Lolcia.
Kana replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wellington chyba pomyślałam o tym samym. Pomyślcie prosze o humanitarnym wyjściu. Fajnie, że wszystko się ułożyło i już jest zgoda :loveu: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Kana replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Amstaff : suka czy pies? Młody stary ? Możesz okreslić jak zerknełas czy nie bardzo ? -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[url=http://img527.imageshack.us/gal.php?g=1403090945.jpg]ImageShack -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Masz racje musimy to wszystko potem wyczyścić. Kurcze jutro jedzie na giełde moze ktoś pojedzie i "obczai" co i jak. -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Facet mieszka chyba w bloku ( pieprzył mi coś o domofonie :diabloti: ) Wiec sąsiedzi na karku ... Kurcze najprostsze by było go faktycznie zwinąć go spod sklepu. Może on go spuszczonego kiedys ma na spacerze to wtedy w auto go :P -
Ostrzegam : [quote name='agaga21']majusi175 proszę nie dawajcie psa.ona mieszka z rodzicami i [B]jej tata nie godzi się na psa![/B]to bardzo nieodpowiedzialna osoba, która już chyba na 10 watkach pisze, ze bierze danego psa do siebie.:angryy:[/quote] Do tego te dziecko co chwile zmienia upatrzenia psa co do rasy. Od huskyego po spaniele. A psa i tak nie bedzie mogła wziąć i tylko zawraca głowę.
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Kana replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Ostrzegam : [quote name='agaga21']majusi175 proszę nie dawajcie psa.ona mieszka z rodzicami i [B]jej tata nie godzi się na psa![/B]to bardzo nieodpowiedzialna osoba, która już chyba na 10 watkach pisze, ze bierze danego psa do siebie.:angryy:[/quote] Do tego te dziecko co chwile zmienia upatrzenia psa co do rasy. Od huskyego po spaniele. A psa i tak nie bedzie mogła wziąć i tylko zawraca głowę. -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Nie niestety :shake: Komórka odmówiła posłuszeństwa. Dzisiaj postaram się zadzwonić. Boję się że psa juz nie ma. -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
gdzie? A wiem pewnie piją :P Dogopijaki :diabloti: -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Cisza... jak w wielu wątkach.. dogomaniacy gdzie jesteście ? :razz: -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Piękne bullowate psiaki ;) Na żywo jeszcze wspanialsze! -
Oryginalny dalmatyńczyk pilnie szuka ODPOWIEDNIEGO domku!
Kana replied to Negri's topic in Już w nowym domu
A co jak rzuci się na Magde? Co ja dalej bedzie gryzł ? Wieczność w schronisku? Chęci adopcji... lecz bez sensu bo agresywny? -
Przepiękna suka ON zabrana z trasy śmierci...MA DOM !!
Kana replied to gunia's topic in Już w nowym domu
I jak się miewa sunia? -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
No to komu tą piękność?! :diabloti: -
Cudowna, maleńka *BIANKA* (5-6 m-cy) MA SUPER DOM!!!
Kana replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Kocham takie zakończenia :loveu: Koniecznie rób im wizyty ! -
[quote name='Marcik']W phpbb przy scalaniu wybiera się wątek, który ma być doklejony i wątek do którego się dokleja. Kolejność jest ważna i tym sposobem tematem zarządza osoba, do której tematu coś zostało dodane. Może da się zrobić tak samo w przypadku vBulletin? Podkreślam, że nie miałam z nim nigdy styczności i tylko gdybam na podstawie doświadczeń z phpbb więc nie wiem, czy stare posty nie przeskoczą na początek zmieniając założyciela tematu.[/quote] Dokładnie tak najlepiej zrobić ;) Niech Pati załozy temat a ten się doklei i po sprawie ;) Trzymam kciukasy za sunie :diabloti:
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Czyż ona nie jest piękna? :loveu: -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosikf & dogs'] Ostatnio był w sklepie i powiedział, że córka sklepikarki dzwoniła do niego ale się już nie odzywała to i na giełdzie chciał sprzedać. Sklepikarka wszystko potwierdziła, że to jej córka faktycznie itd. ale nie wie czemu się już nie odezwała ;) .[/quote] To ja :diabloti: Ta "córka". Za takową mnie wziął nie wiem czemu :razz: bede próbowac jutro ;) -
Cary w potrzebie- JUŻ W NOWYM, STAŁYM SUPER DOMU U GOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kana replied to kwapa's topic in Już w nowym domu
I jak się miewa Cary? Czytałam gdzieś że kogoś zaatakował. Może jakieś nowe foty ;) -
Przepiękna suka ON zabrana z trasy śmierci...MA DOM !!
Kana replied to gunia's topic in Już w nowym domu
No właśnie ? Opieka jak po normalnej sterylce. TRzeba pilnować zeby nie rozlizała rany nie wyrwała szwów. Jak tam suńka się czuje ? -
[Gdynia] VICTORIA zamieszkała u Asi i jej rodziny!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[url=http://allegro.pl/show_item.php?item=578189349]Szczenior VIKI - Amstaffka - DAJ MI DOM! (578189349) - Aukcje internetowe Allegro[/url] :loveu: