-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
Dramat w gdańskim domu. Przerażone, rozmnażane kundelki...
Kana replied to selenicereus's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki ;) Jakbym miała jakoś pomóc proszę dać znać ! Chętnie pomogę. -
Gdańsk- Znaleziony biały amstaff !! Czy ktoś go zna ? ma dom
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Też mam taka nadzieje. Z resztą prosiłam o kontakt jakby się coś zmienilo :) -
Gdańsk- Znaleziony biały amstaff !! Czy ktoś go zna ? ma dom
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Piesek okazał się taki kochany że zostanie u rodziców Pana Marka. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pani Doroto. Myślę że lepiej się wstrzymać z taką decyzją. Ma Pani dość zwierząt które wymagają opieki. Może pierw wyleczyc w 100% swoje kotki. Dodatkowy stres nowym domownikiem może jakoś wpłynąć na ich stan zdrowia. -
Cary w potrzebie- JUŻ W NOWYM, STAŁYM SUPER DOMU U GOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kana replied to kwapa's topic in Już w nowym domu
Wiecie co... to jest dla mnie chore. Cary... jego chyba pół świata zna, pies któremu nie dawali szansy na chodzenie, zbierano na leczenie, robiono wielkie akcje, tyle szumu było dla niego. A teraz proszę pies biega i jest szczęśliwy. Czy chociaż doczekamy się zdjęć Carego ? Wiele osób mu pomogło, starało się. Trzymało za niego kciuki. [B]Pani Małgosiu czy moglibyśmy chociaż dostać kilka zdjęć Carego ? [/B] Teraz taka wielka cisza... -
Boszzz jakie on ma zabójcze oczy :loveu: Pies jest chyba w Opolu z tego co wyczytałam.
-
MA DOM pitbull red nose, 2-letnia czekoladowa pannica
Kana replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Jak fajnie... super że allegro pomogło ;) Czyli mogę usunąć ? A powiedz mi tylko że oni chcą ją sterylizować ! Proszę ! -
Gdańsk- Znaleziony biały amstaff !! Czy ktoś go zna ? ma dom
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Rufusowa tego nie wiem. Jutro zadzwonie i dowiem się co i jak. W schronisku go dzisiaj nie bylo więc przypuszczam że jest jeszcze u Marka. -
MA DOM pitbull red nose, 2-letnia czekoladowa pannica
Kana replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Napisz mi na pw jezeli jest zainteresowany adopcją suni niech dzwoni do Agnieszki. Napisz mu o umowie itp. -
Oryginalny dalmatyńczyk pilnie szuka ODPOWIEDNIEGO domku!
Kana replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Zagłosowałam. Powodzenia :loveu: -
MA DOM pitbull red nose, 2-letnia czekoladowa pannica
Kana replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Nic innego mi nie pasowało do niej :oops: -
MA DOM pitbull red nose, 2-letnia czekoladowa pannica
Kana replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/depresja-pitbull-red-nose-2-letnia-czekoladowa-pannica-czeka-na-dom-nie-lubi-kotow-135669/index4.html#post12252506"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3046/kopiafrytka8.jpg[/IMG][/URL] -
MA DOM pitbull red nose, 2-letnia czekoladowa pannica
Kana replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
[B][url=http://allegro.pl/show_item.php?item=629829554]Pittbull Red Nose - FIONA ! Umiera bez człowieka! (629829554) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Przepraszam ale nazwałam sunie Fiona. Musiałam jakos napisać w tekście. Aga wybaczysz że dodałam kilka zdań i troche zmieniłam tekst ? :) Mam nadzieje że się podoba :cool3: Nie miałam dużo info. o suni. [/B] -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A więc już po wizycie po adopcyjnej. Razem ze Zbojini byliśmy u Pani Doroty ( fioletka ) i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Druga sunia przywitała nas bardzo głośno ... taka mała a tak krzyczy :evil_lol: Lilka rozdawała buziaki na prawo i lewo :loveu: Nie była zagłodzona ani jakoś specjalnie nieszczęśliwa. Wręcz przeciwnie wiernie chodziła krok w krok za fioletką. Przejrzeliśmy książeczkę niuni, wszystko w jak najlepszym porządku. Są wszystkie szczepienia, odrobaczania i odpchlenie. Koleżanka Lilki także dobrze wygląda. Mieszkanie czyste, zadbane. Nie można się przyczepić. Ptaki w cale się nie gnieżdżą w małych klatkach czy w kilkudziestu sztukach. Klatki są czyste, jedzenie, woda też. Ptaszki zdrowe ;) A kotki :loveu: co ja moge powiedzieć jak zaczęła jedna się wtulać w moje nogi, musiałam wziąć na ręce i zacząć miziać. Wszystkie kotki adoptowane bardzo dobrze wyglądają, te chore zdrowieją i nie ma juz prawie widac ze coś im dolegało. Kotki mają swoją łazienkę, pełno zabawek, drapaków, miskę z jedzeniem i wodą. Co tu mogę pisać. Wszystko jest w porządku ! Na pewno jeszcze nie raz z chęcią wpadnę do Pani Doroty pomiziać kotki :evil_lol: Dziewczyny myślę, że nie do końca się zrozumiałyście i wyszło jak wyszło. Dużo niedomówień, nieporozumień i kłótni. Wiadomo jak jest teraz na dogo. Każdy potrafi oskarżyć :shake: Proszę już żebyście zawarły pokój. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam Kana -
Gdańsk-Pilnie potrzebny domek dla malutkiej Megi
Kana replied to kinga-kinia's topic in Już w nowym domu
Kinga i jak ? Szukamy dalej suni domu czy zostaje ? -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Chce chce kochana :D Powinna już dawno spadać ! Oj pomyliłam adresy... już poprawiam dzięki :loveu: -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4201/0605090944.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/393/0605090946.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9831/0605090947.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8541/0605090949.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/6058/0605090939.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/529/0605090940.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5673/0305091310.jpg[/IMG] :loveu: -
JUŻ W NOWYM DOMU. Wyrzucona z samochodu roczna Lolcia.
Kana replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I po Lolci słuch zaginął... -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fioletko przepraszam za zamieszanie nie moge do Ciebie zadzwonic ale czy możemy się dzisiaj spotkac koło 20 ? Dostałas mojego smsa? Pozdrawiam Kana -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ale byłam strasznie zawalona ! Jutro zadzwonie jak bum cyk cyk i sie umowie z foletką ! Przepraszam :oops: -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Super. Pewnie poznym wieczorem. Albo niech ktoś się czai jak z psem wyjdzie zeby nie bylo ze faceta znowu sie nie zastanie. -
MA DOM pitbull red nose, 2-letnia czekoladowa pannica
Kana replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Jeżeli ktoś zrobi jej tekst to moge wrzucic ją na allegro.