Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Jutro przyjedzie do mnie brązowa1 i zobaczy malucha :loveu: Do tego ostrzyże i zrobi zdjęcie tatuażu :loveu: Dziękuje Ci jesteś wielka!! :loveu:
  2. W końcu!!! Witajcie w naszych psich progach ! Czekam na zdjęcia "mojej" naj naj najukochańszej podopiecznej :loveu: Wycałujcie skarbusie i pozdrówcie od ciotki Kany :loveu: Mam nadzieje że pozwolicie mi się odwiedzić w najbliższym czasie bo już za bardzo tęsknie za pannicą :evil_lol:
  3. wysokość - Jakieś 40 cm jak stoi. Ciotki może któraś mieszka w trójmieście i może odczytać ten tatuaż, albo chociaż go piknie ostrzyc.:loveu:
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdansk-znalezionio-sznaucera-sredniego-czarno-srebrnego-tatuaz-138722/#post12359820[/URL] Może ktoś coś wie i pomoże?
  5. Potrzebna pomoc przy odnalezieniu źródła tatuażu. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdansk-znalezionio-sznaucera-sredniego-czarno-srebrnego-tatuaz-138722/#post12359820[/url]
  6. Sznaucero koleżanki pomóżcie! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdansk-znalezionio-sznaucera-sredniego-czarno-srebrnego-tatuaz-138722/#post12359820[/url]
  7. Dziewczyny pomóżcie!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdansk-znalezionio-sznaucera-sredniego-czarno-srebrnego-tatuaz-138722/#post12359820[/url]
  8. Ojj kochana do brązowej postaram się zajechać jutro najpozniej pojutrze ponieważ mam kolejną znajdę w domu. Brązowa jak najbardziej chce dać rzeczy na bazarek. Czekam na fotki jutro od jeszcze jednej osoby która chce przekazać swoje figurki :) Ile kosztuje u Ciebie szczepienie itp? Może same zrobimy zżute żeby małą już zabierał :D
  9. Dzisiaj ( 28.05.2009 ) zadzwonił do mnie telefon. Znajoma dzwoniła z prośbą o tymczas dla sznaucera, którego znalazła wciśniętego pomiędzy jej płot a sąsiada. Co miałam zrobić ? Mówię przywieź... zobaczymy... :cool3: Tym zagubionym pieskiem okazał się dorosły samiec sznaucera średniego o umaszczeniu czarno srebrnym. Jak na moje oko ma gdzieś 3 lata. Może mniej. Ogon ani uszy nie kopiowane, włos trochę długi. Troszku spasiony więc jest z domu :roll: I o dziwo ma... tatuaż! W tym problem bo nie możemy go rozczytać. Nie jest to tatuaż ze związku kynologicznego. pierwszą literką dla nas jest A dla vetki 1. Mówiła że może to tatuaż ze schroniska lub "drugiego" ( what? ) związku hodowców psów rasowych ( czy jakoś tak ). Poddał się wszelkim psim zabiegom piękności :evil_lol: Wykąpany, wysuszony i wyczesany śpi sobie grzecznie. Jedno mnie tylko dziwi. Chcę ciągle na balkon... jakby kogoś wypatrywał szukał ? Tęskni... Jest bardzo miły. Nie naprasza się bez zawołania. Komenda siad jest mu dobrze znana i trochę leżeć. Toleruje wszystkie psy i koty. Teraz będę wydzwaniać po ... no własnie nie wiem co robić. Zaraz porobie ogłoszenia. W związku że ktoś może się podawać za właściciela podam przykłady tatuażu osobom od sznaucerków lub mający jakieś info :diabloti: Jakby co podaje mój numer telefonu. Dzwonić ;) 505 917 953 Tak wyglądał jak do mnie przyszedł ( po kąpieli) [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4705/dscf33151024x768.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6580/dscf33291024x768.jpg[/IMG] Tak wygląda ostrzyzony : [IMG]http://images43.fotosik.pl/134/b11df6799c1967dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/134/2a34776d2d655c3bmed.jpg[/IMG]
  10. Sznaucer średni czarno srebrny, nic cięte. Tatuaż w pachwinie z Wawy. Dzwonie do związku.
  11. Dziewczyny trzymam kciuki za sunie... ale... własnie mi wiezie znajoma sznaucera pieprz i sól który był wciśnięty pomiędzy płotem jej a sąsiada. Ciotki sznaucerowe czy pomożecie??:placz: Błagam o pomoc bo ja nie mogę go mieć u siebie... nie mam miejsca!:shake: Zaraz założe mu wątek.
  12. panel użytkownika ( górny lewy róg) >> edytuj sygnaturę
  13. Trzymaj się kochany psiaku :-( Pomoc już blisko ...
  14. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/3mies-charciatko-cp-szuka-domu-138606/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8646/img0213n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/3mies-charciatko-cp-szuka-domu-138606/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2883/img0158h.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='mortikia']Kana uwielbia ganiać zabawki i coraz częściej zaczepia moją ONkę do zabawy ;)[/quote] Tak tak chyba na ekranie monitora :diabloti: Ty nie pij więcej :evil_lol:
  16. Nie chciałabym jej szukać nowego domku. Tam ma w miarę dobrze. Tyle psów szuka domku a nią się opiekują. Może i bym mogła ją przetrzymać te kilka dni po sterylce. A co do maluchów to Roxi po odrobaczaniu.... zrobiła "kupke" ... taką nie kupkowatą bo to był jeden wielki kłębek zwiniętego robala! Aż się przestraszyłam że to żółtwa kupa ale gdy podeszłam zobaczyłam mega wielki kłębek samego robala! Nie chce wiedzieć jaki długi by był jakbym go rozwineła :shake: Ale teraz pewnie ulga bez pasażera na gapę...
  17. wow :| Zero tatuażu? Może został skradziony ?
  18. Jej jaki piękny :loveu: To na pewno chart? :evil_lol: Przypomina troche tego dobka co tam obok biega :diabloti:
  19. Tak wszystkie szczeniaki są zabrane juz.
  20. Przypominam że Eve69 potrzebuje także pomocy by uzbierać na sterylke mamusi szczeniaczków :( Nie wspomijając już o kosztach szczepień jakie nas czekają. [B] Bardzo prosimy o pomoc ![/B]
  21. Coś cicho na tym wątku... czy ktoś tu zagląda oprócz nas :(
  22. Zdjęcia z domku stałego braciszka :) Chyba tego z Gdańska tak ? :razz: [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7143/pieson.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6343/pieson2.png[/IMG]
  23. W pierwszym poście można by napisać płeć tak dla ścisłości ;) Pzdr.
  24. Ojej jakie smutne spojrzenie :( A masz zdjęcie mamusi szczeniakow?
  25. Śliczna sunia. Trzymam kciuki za was żeby wam się udało !
×
×
  • Create New...