Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Ja też. Ale do tego pewnie trzeba prześwietlenia. No nie mówiąc o szczepieniach i wizycie za co się płaci. A ja niestety nie mam już funduszy. Dlatego proszę o pomoc!
  2. Nie nie byłam z nią u veta tylko sama. Nie chciałam jej jeszcze stresować jeżeli nie miała być szczepiona. A tabletki sama umiem podać :P
  3. Dziekujemy ślicznie :loveu: Właśnie wrócilysmy ze spacerku! Jestem zaskoczona postępem Vegi! Sama weszła aż na parter :multi: Vega co chwile podgalopowywuje sobie gdy zostanie w tyle czy chce bawić się z innym psem. Śmiesznie to wygląda... galopuje jak maly szczeniaczek:lol: Niunka nie ma w ogole mięśni i gdy już tak biegnie chwile to czasami brakuje jej 5 nogi i się wygramoli na trawe :diabloti: Jest strasznie ciapowata w takich sytuacjach. No już nie wspominając, że czasami się wydaje, że jej tył chce biec gdzie indziej :evil_lol:
  4. Zaznaczam sobie ;) I czekam na wiecej zdęć.
  5. Rozumiem, że pogonił kota z agresją a nie z chęcią zabawy ?
  6. To jest między Pruszczem a Tczewem o ile dobrze pamiętam :D
  7. Oj coś tu cicho :( Mam nadzieje, że nikt nie zapomniał o naszym kochanym zezolku z którego jestem bardzo zadowolona. Mimo tego, że w domu nie widzi nic poza swoim kątem w korytarzu na spacerach się bardziej rozruszała. Chwilami idzie koło mnie. Spacerujemy także z naszym czworonożnym kolegą i jego pańcią, którego ostatnio zachęcała do ... zabawy :multi: Niunia także jest z dniem wczorajszym wykąpana. Bez żadnych problemów :eviltong: Suni kupiłam tabletki na odrobaczanie ale niestety nie mam już na szczepienia. W tym moja prośba o pomoc do was :( Jedna z ciotek astkowych odwiedziły nas i przywiozła troche pysznego jedzenia dla niuni i piękne szeleczki które dzisiaj w nocy Vega zjadła :D :razz: Potrzeba też trochu bazarków dla niuni...
  8. Charly kochana macie jakieś asty/pity u siebie? Buziaki dla AA xD
  9. Zaoferowałam suni DT. Ale sądze że to troche daleko. Podejrzewam że sunia mogła komuś uciec lub cuś podobnego i pewnie niedługo powinien odnaleźć się właściciel.
  10. Kana

    Amstaff Rico

    No proszę jaki przystojny pan z jaką śmieszna mordką :loveu: Buziaki !
  11. Już niedługo będe miała zaszczyt poznać przystojniaka :loveu:
  12. Jakie słodziaki :loveu:
  13. Jakie misiaki :loveu: Wycaluj ode mnie ;) :evil_lol:
  14. No i gdzie te sprawozdanie z wizyty ? :cool3:
  15. Pewnie sunia komuś uciekła albo została skradziona... Piękna jest :D
  16. Co za linia :eviltong: Nie pogadasz :p
  17. Jeej trzeba jak najszybciej wyciągnąć sunie :-( Do tego nużyca... będzie coraz gorzej bez leczenia..
  18. Kurde super!! :multi: A juz przekonałam TZ-ta na DT :P Rozumiem ze ruszamy z ogloszeniami :loveu:
  19. Dokładnie! Teraz to najważniejszy okres dla psa. Jak reaguje na koty?
  20. Podnosze piękną panienke :loveu: Jaka ona jest śliczna, aż nie wierzyć nie idzie że nie ma kolejek po nią :loveu: Jak do kotów, było sprawdzane? Allegro ma ? Czy mogę zrobić ? :)
  21. Jaki śliczny pręgusek. Dlaczego nikt nic nie wie w obu wątkach co z psiakiem ? Pisał ktoś pw do autorki wątków?
  22. Biedny szczenior! W jakiej kanciapie? Gdzie on teraz przebywa. Czy stamtąd szukamy mu DS czy DT na cito?
  23. Z forum niebieskiego doddy napisała : [QUOTE]Nordzik rzeczywiście okazał się Tajsonem [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG] Szok, że kolejny pies po tylu miesiącach wrócił do swojego domu. To powinno przywracać szukającym swoich psów wiarę, że należy szukać do skutku. Jutro jedziemy do Magdy to zda nam relację jak wszystko się odbyło. Jestem strasznie ciekawa.[/QUOTE] Jestem ciekawa czy pies rozpoznał swojego pana. Strasznie się ciesze !! :multi:
  24. Dziękuje Ci ale szeleczki już mam załatwione :loveu: Trzymaj je. Na pewno się Tobie przydadzą, a jak nie to można je wystawić na bazarku który będę robiła z psimi rzeczami. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-drobiazgi-roznosci-dla-kazdego-cos-fajnego-na-wycofana-astke-vege-do-31-07-09-a-142703/#post12674636"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4748/vegh.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...