-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
Dziekujemy ślicznie :loveu: Właśnie wrócilysmy ze spacerku! Jestem zaskoczona postępem Vegi! Sama weszła aż na parter :multi: Vega co chwile podgalopowywuje sobie gdy zostanie w tyle czy chce bawić się z innym psem. Śmiesznie to wygląda... galopuje jak maly szczeniaczek:lol: Niunka nie ma w ogole mięśni i gdy już tak biegnie chwile to czasami brakuje jej 5 nogi i się wygramoli na trawe :diabloti: Jest strasznie ciapowata w takich sytuacjach. No już nie wspominając, że czasami się wydaje, że jej tył chce biec gdzie indziej :evil_lol:
-
Cudo - mix collie czeka na dom... jak długo jeszcze? Ma dom
Kana replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie ;) I czekam na wiecej zdęć. -
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
Kana replied to paros's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że pogonił kota z agresją a nie z chęcią zabawy ? -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Kana replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
To jest między Pruszczem a Tczewem o ile dobrze pamiętam :D -
Oj coś tu cicho :( Mam nadzieje, że nikt nie zapomniał o naszym kochanym zezolku z którego jestem bardzo zadowolona. Mimo tego, że w domu nie widzi nic poza swoim kątem w korytarzu na spacerach się bardziej rozruszała. Chwilami idzie koło mnie. Spacerujemy także z naszym czworonożnym kolegą i jego pańcią, którego ostatnio zachęcała do ... zabawy :multi: Niunia także jest z dniem wczorajszym wykąpana. Bez żadnych problemów :eviltong: Suni kupiłam tabletki na odrobaczanie ale niestety nie mam już na szczepienia. W tym moja prośba o pomoc do was :( Jedna z ciotek astkowych odwiedziły nas i przywiozła troche pysznego jedzenia dla niuni i piękne szeleczki które dzisiaj w nocy Vega zjadła :D :razz: Potrzeba też trochu bazarków dla niuni...
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Kana replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Jaki on jest zarąbiaszczy :loveu: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Charly kochana macie jakieś asty/pity u siebie? Buziaki dla AA xD -
Wrocław - znaleziono sunię BEAGLE - WRÓCIŁA DO DOMU
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zaoferowałam suni DT. Ale sądze że to troche daleko. Podejrzewam że sunia mogła komuś uciec lub cuś podobnego i pewnie niedługo powinien odnaleźć się właściciel. -
No proszę jaki przystojny pan z jaką śmieszna mordką :loveu: Buziaki !
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Kana replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Już niedługo będe miała zaszczyt poznać przystojniaka :loveu: -
Jakie słodziaki :loveu:
-
Jakie misiaki :loveu: Wycaluj ode mnie ;) :evil_lol:
-
PITBULL NORD okazał się Tysonem i wrócił do swoich właścicieli
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
No i gdzie te sprawozdanie z wizyty ? :cool3: -
Wrocław - znaleziono sunię BEAGLE - WRÓCIŁA DO DOMU
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pewnie sunia komuś uciekła albo została skradziona... Piękna jest :D -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
Kana replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
Co za linia :eviltong: Nie pogadasz :p -
Piękna i urocza amstaffka z postępującą nużycą
Kana replied to Wiewiórka's topic in Już w nowym domu
Jeej trzeba jak najszybciej wyciągnąć sunie :-( Do tego nużyca... będzie coraz gorzej bez leczenia.. -
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
Kana replied to paros's topic in Już w nowym domu
Kurde super!! :multi: A juz przekonałam TZ-ta na DT :P Rozumiem ze ruszamy z ogloszeniami :loveu: -
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
Kana replied to paros's topic in Już w nowym domu
Dokładnie! Teraz to najważniejszy okres dla psa. Jak reaguje na koty? -
Podnosze piękną panienke :loveu: Jaka ona jest śliczna, aż nie wierzyć nie idzie że nie ma kolejek po nią :loveu: Jak do kotów, było sprawdzane? Allegro ma ? Czy mogę zrobić ? :)
-
Jaki śliczny pręgusek. Dlaczego nikt nic nie wie w obu wątkach co z psiakiem ? Pisał ktoś pw do autorki wątków?
-
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
Kana replied to paros's topic in Już w nowym domu
Biedny szczenior! W jakiej kanciapie? Gdzie on teraz przebywa. Czy stamtąd szukamy mu DS czy DT na cito? -
PITBULL NORD okazał się Tysonem i wrócił do swoich właścicieli
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Z forum niebieskiego doddy napisała : [QUOTE]Nordzik rzeczywiście okazał się Tajsonem [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG] Szok, że kolejny pies po tylu miesiącach wrócił do swojego domu. To powinno przywracać szukającym swoich psów wiarę, że należy szukać do skutku. Jutro jedziemy do Magdy to zda nam relację jak wszystko się odbyło. Jestem strasznie ciekawa.[/QUOTE] Jestem ciekawa czy pies rozpoznał swojego pana. Strasznie się ciesze !! :multi: -
Dziękuje Ci ale szeleczki już mam załatwione :loveu: Trzymaj je. Na pewno się Tobie przydadzą, a jak nie to można je wystawić na bazarku który będę robiła z psimi rzeczami. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-drobiazgi-roznosci-dla-kazdego-cos-fajnego-na-wycofana-astke-vege-do-31-07-09-a-142703/#post12674636"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4748/vegh.jpg[/IMG][/URL]