-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kilka zdjęć kotów póki mogę się zalgować: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/629/dscf0499.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4789/dscf0506.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2909/dscf0508iew.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/8718/dscf0510.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1569/dscf0514.jpg[/IMG] [URL="http://img263.imageshack.us/img263/9199/dscf0550.jpg"][/URL] -
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
[B]Przed gabinetem :[/B] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3554/sukaj.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3529/suka1b.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9200/sukh.jpg[/IMG] [B]Już po sterylce, ospała :[/B] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6841/0jajt.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/6418/tpjg.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2158/0009b.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/396/0011v.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/5625/0014o.jpg[/IMG] -
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Ufff w koncu sie zalogowałam. Wrocilismy cali i zdrowi ze sterylki. Suka wspaniala :loveu: Pojechalismy rano na sterylke, grzecznie jechala w aucie. U veta zadnych problemow. Miała małe krwawienie ale to przez przekrwioną pochwe. W tygodniu jade ją odwiedzic czy wszystko dobrze sie goi. I jeszcze raz napisze ... suuucz cudna :loveu: Wstawie zdjecia jak wrzuce z komórki. :multi: Dziekuje jeszcze raz za pomoc :loveu: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Udało mi sie na chwile zalogowac. Wizyta odbyła sie bez zadnych zastrzezen. Lila w super formie, zadowolona pełna zycia. Nie musze chyba komentowac bo[B] nie mam zadnych zastrzezen ! [/B] Zadnych jakich kolwiek ;) Zdjecia kiciórów wstawi Charly bo jej wysłałam na meila. Ja mam straszne problemy z zalogowaniem sie. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:loveu: Dzisiaj będzie kolejna wizyta poadopcyjna :) Porobie zdjęcia i wszystko mam nadzieje się wyjaśni. Zamiast zacząć rzucać oskarżeniami i bulwersować się podchodzcie do tego mniej emocjonalnie. Rozumiem, że każdy się martwi o Daszeńke ale jak to się mówi... tylko spokój nas uratuje ;) Pozdrawiam i do usłyszenia wieczorem :loveu: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hej mam problemy z forum i nie moge wejsc w ogole na nie. Czy potrzebna jest pomoc przy wizycie? Mam isc z Tobą? -
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
:loveu: DZiękuje wszystkimk serdecznie za pomoc. Mamy już na sterylke mamusi. Rozmawiałam także z Panią Ewa z OTOZu gdzie zgodziła się pomoc nam przy sterylce suki załatwaiajac ją po tanszych kosztach u swoich weterynarzy :loveu: Serdecznie dziękujemy :* :multi: Zaraz jade po skeirrowanie na zabieg i wtedy tylko umowic sie dokladnie co do godziny sterylki! Kocham takie zakonczenia :loveu: -
Małę sprostowanie. To z nieuczciwością nie było o Tobie. A co do suni. Jesteście zwykłym domowym hotelem dla psa i wiedzieliście doskonale o tym że sunia jest do adopcji. Lepiej było brać kase i czekać aż sunie bedziemy chcieli zabrać. Gratuluje ale sory Twoje słowa zaprzeczają sie z faktami. Mam nadzieje ze to bedzie koniec dyskusji której nie mozna juz czytac. Pozdrawiam
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hejka dzwoniłam do fioletki ale komórka była wyłączona. W weekend pracuje i nie mogłam znowu dzwonić. Zadzwonie jutro i zobaczymy. Fakt faktem fioletko jeżeli podpisywałaś umowę to to jest Twój obowiązek poinformować nas ( albo osobę z którą ją podpisywałaś) o stanie zdrowia Lili. Pzdr. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Być będę. Podejde do Daszy ale na razie fioletka ma wyłączony telefon i nie mam jak się z nią skontaktować. -
No nie spieszy się,. Jak znajdzie gdzie indziej domek to dobrze ;) Może inny mu się spodoba :cool3:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fioletko będę w Twoich okolicach w piątek. Jutro zadzwonie i się zmówimy o której wpadne i wtedy pokażesz mi wyniki bo tu wszyscy się boją i martwią o Daszeńke.:-( Pozdrawiam -
Dobra ja nie chce zapeszać ale ostatnio przypadkowo ( ostatnio przypadki chodzą po mnie :diabloti: ) wyskoczyły mi zdjęcia Kła na kompie gdy odwiedził mnie mój przyjaciel z Warszawy.. i chyba się zakochał w nim :loveu: Będzie u mnie za 2 tygodnie ( podejrzewam że specjalnie dlatego żeby go zobaczyć ) i baaardzo chce przyjechać i go zobaczyć na żywo :loveu: Ma sunie sh uratowaną jako 3-4 letnia sucz z łańcucha i 3 pokojowe mieszkanie, mieszka z rodzicami. Wiem, że piesek by miał tam jak w niebie. Tylko musiał by się dogadać z sucz :evil_lol: Zbójini oczekiwaj mnie jak coś za dwa tygodnie pod domem :evil_lol:
-
Jak tam Kieł? Jakieś opcję na domek ?
-
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
A co z koczowaniem pod blokiem ? Kiedyś z psem musi wyjść. -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
.................. zjadłam wszystkie paznokcie !!:shake::shake::shake: -
Cud natury !!! Niebieskooka,szorstka pieknosc czeka na ciebie...ma domek !
Kana replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Śliczna :loveu: koszt adopcyjny 150 zł ? wow dużo trochu... -
Donka bez domu - właściel się odnalazł (mozna przenieść)
Kana replied to beka's topic in Już w nowym domu
Piękna :loveu: A skąd się wzieła u Ciebie ? Mieszka w domu czy na podworku? Czystosc zachowuje ? Wszelkie info się przyda. Czy na pewno nie szuka jej właściciel ? -
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-bazar-sz-rogz-drobiazgi-obrazki-figurki-na-sterylke-mamusi-onkow-do-19-06-a-139712/#post12438018[/url] :multi::multi: -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
Kana replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
Jak bedzie potrzebna jakaś pomoc po przywiezieniu do Gdańska dajcie znać. Moge go ewentualnie przetrzymać przez chwile zanim pojdzie do DS. Najwazniejsze zeby ogrod byl ogrodzony w DS i miał dobrą opieke. Trzymam kciuki za was dziewczyny! P.S Spokojnie dziewczyny! Nikt nic nie pisał że DS chce miec wszystko gotowe. Chodzi tylko o szczepienia bo ma także swoje zwierzeta. Trzeba poprosić Zbojiniego żeby zadzwonił do tej Pani i spytał się o wszystko. -
Aniołki w nowych domach -ON- ZBIERAMY NA STERYLKĘ ICH MAMY!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Z bazarku na razie mam wpłaty na kwotę 190 zł a jeszcze kilka osób nie wpłaciło ;) Dzisiaj wystawie jeszcze raz abzarek z rzeczy które zostały i dorzuce troche swoich drobiazgów ;) -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/znaleziony-husky-bojano-k-gdyni-139064/#post12388922"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3148/baner1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/znaleziony-husky-bojano-k-gdyni-139064/#post12388922"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7232/baner2l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/znaleziony-husky-bojano-k-gdyni-139064/#post12388922"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5021/baner3.jpg[/IMG][/URL]
-
Nic trudnego dla chcącego :D Wrzucasz fotę na imageshack.us bądz fotosik. Kopiujesz adres obrazka. Naciskasz ikonke numer 1 ( patrz foto) wklejasz adres obrazka i naciskasz ok. Nastepnie klikasz na obrazek i naciskasz ikonke numer 2 ( patrz foto ) wklejasz adres pierwszej strony tematu i ok :) Banerek gotowy :multi: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4421/fgdft.jpg[/IMG]